id: rnb3j3

Podaruj oddech pacjentom szpitala w Sulęcinie - zbiórka na zakup respiratora

Podaruj oddech pacjentom szpitala w Sulęcinie - zbiórka na zakup respiratora

Nasi użytkownicy założyli 1 177 563 zrzutki i zebrali 1 230 185 530 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

#PodarujOddech


Fundacja Świętego Klemensa wraz z firmą Leks Sp. z o.o. organizuje zbiórkę, której celem jest zakup respiratora dla szpitala w Sulęcinie. Zakup jednego respiratora to koszt 50 000 złotych. Fundacja na dobry start przekazuje 10 000 złotych. Z ogromną nadzieją, liczmy również na Państwa wielkie serca i wsparcie.


Wpłat można dokonywać za pomocą narzędzi dostępnych na stronie zrzutka.pl lub bezpośrednio na numer konta bankowego Fundacji Świętego Klemensa:

 68 8369 0008 7109 5774 2000 0010

(Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim o/Sulęcin)

z dopiskiem „RESPIRATOR DLA SŁUBIC”.

 

Cała zebrana kwota zostanie przekazana dla Powiatowego Szpitala w Sulęcinie, który dokona zakupu respiratora, często niezbędnego do ratowania życia pacjentów walczących m.in. z koronawirusem. Cel jest bardzo szczytny, dlatego zachęcamy do wsparcia zbiórki i walki o ludzkie życie. Zbiórka trwa od 10.11.2020 roku do 31.12.2020 roku.

 

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie finansowe zbiórki oraz o rozpowszechnianie akcji za pomocą mediów, stron internetowych, mediów społecznościowych oraz innych dostępnych Państwu narzędzi. Jednocześnie prosimy o przekazywanie informacji o akcji zarówno osób dla firm, jak i osób prywatnych z Państwa otoczenia. 

 

Każda złotówka na wagę oddechu!

#Dbajmyosiebie


Informacje o akcji #PodarujOddech dostępne są na naszych stronach internetowych www.leks.com.pl, www.fundacjaswklemensa.pl oraz profilach Facebook.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!