id: vtj2k2

Szczęśliwa rodzina to wspólnie spędzony czas, który nigdy się nie powtórzy :)

Szczęśliwa rodzina to wspólnie spędzony czas, który nigdy się nie powtórzy :)

2 885 zł z 50 000 zł
5%
5 dni do końca
32 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć, kim jesteśmy? Pozytywną, lekko zakręconą i kochającą się rodziną. Wspólny świat tworzymy razem już od 10 lat :). Na pokładzie znajduje się Karolina i Janusz (kobieta i mężczyzna, żona i mąż, mama i tata) oraz czwórka dzieci, którym nigdy nie wyładowują się baterie, wstają po piątej rano i działają do końca dnia na najwyższych obrotach. Pomimo, że jesteśmy ich rodzicami niestety czasem nam tej energii, żeby za nimi nadążyć brakuje :).

nbe0ff984a7d3003.pngStąd pomysł na zrzutkę…aby dogonić nasze dzieci potrzebujemy rodzinnego auta, żeby dało się pojechać z nimi daleko i dać im się wyszaleć na całego (żarcik) 😊 a tak zupełnie poważnie z powodów niezależnych od nas potrzebujemy dość szybko nowego samochodu. Plan był prosty: odkładamy trochę pieniędzy, sprzedajemy naszego opla i kupujemy duży, rodzinny samochód. Niestety plan drastycznie się zmienił 11.07.2021 gdyż nasz samochód brał udział w karambolu i nie nadaje się do jazdy. Jeszcze kilka dni podróżujemy samochodem zastępczym z OC sprawcy, ale za chwilę zostaniemy bez możliwości przemieszczania się całą rodziną. Nasze auto ma uznaną szkodę całkowitą, oczekujemy na wycenę, ale cena na pewno będzie dużo niższa od tej na rynku wtórnym, no i nie ma czasu na odkładanie pieniędzy na kolejny, bo samochód jest potrzebny dość szybko. Bardzo zależy nam na tym aby samochód był bezpieczny i w dobrym stanie aby nie trzeba było przez jakiś czas inwestować pieniędzy w naprawy. Na razie są wakacje ale potem praca, przedszkole, zajęcia itp. więc samochód będzie niezbędny. Przy czwórce dzieci i kredycie hipotecznym nie możemy liczyć na kolejny kredyt, stąd nasza prośba o pomoc. Jeśli ktoś mógłby nas wesprzeć to będziemy bardzo wdzięczni.

jb87315b10b2de41.jpegSamochód jest nam potrzebny do codziennego życia aby dotrzeć do pracy, do przedszkola, zrobić zakupy i spędzić razem czas na łonie natury czyli w otaczającym nasze miasto lesie. Potrzebny jest też po to, abyśmy wszyscy razem mogli odwiedzić naszą rodzinę mieszkającą prawie 100 km dalej…fajnie byłoby móc spotkać się na wspólnej rodzinnej imprezie czy usiąść razem do Wigilii.

  

Nasze Skarby są jeszcze małe, ale każde jest wyjątkowe i wspaniałe:

Zuzia ma 6 lat – kocha gimnastykę, wspinaczkę, konie i wszelkie zajęcia artystyczne. Ma tysiąc pomysłów na minutę i wkurza się kiedy nie może ich zrealizować. Jest kreatywna, odważna i bardzo wrażliwa.

 

Tomek ma 4,5 roku – obecnie zafascynowany strażakami i rolnikami, uwielbia pomagać w kuchni i każdemu, kto robi coś na podwórku. Od zbierania jajek po koszenie trawy. Coraz częściej frajdę sprawia mu granie w piłkę. Jest troskliwym bratem, pogromcą much i komarów w domu oraz ma bardzo dobrą pamięć.

 

Wojtek ma prawie 3 lata – to tzw. żywe srebro, trudno go zatrzymać, ale jak już się uda to warto go przytulić bo to uwielbia (jeśli komuś pozwoli oczywiście), bardzo lubi śpiewać i tańczyć, układać klocki i bawić się samochodami. To niezwykle radosne dziecko, lubiące ludzi i wspólną zabawę.

 

Jacek 1,5 miesiąca – mały słodziak, który mógłby spędzać każdy swój dzień przy piersi. Zmienia się każdego dnia i uwielbia obecność swojego rodzeństwa. Obserwuje ich i obdarowuje najczęściej swoim uśmiechem.

 

Co nas łączy? Podróżowanie (to małe do lasu blisko i duże: morze, góry i Mazury) i wspólne czytanie 😊 na razie głównie czytają rodzice, ale dzień bez przeczytanej książki jest dniem zmarnowanym 😊

 a84305bd8ffd15e8.jpeg

Rodzina – osobno nie mamy nic. Razem mamy wszystko 😊


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 32

WP
Renatka i Witek Weronika, Sara i Filip
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
T
Tomasz
300 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
PK
Paweł Kiełek
150 zł
JG
Jolanta Głowacka
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
EM
Ewelina Maj Pytel
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

742 779 zrzutek

i zebrali

527 444 745 zł

A ty na co dziś zbierasz?