Półrocznik Idei Nacjonalistycznej koniec za 114 dni ID: rrader

Półrocznik Idei Nacjonalistycznej

Zebrano 11 zł
z kwoty 6 000 zł

0 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest niezweryfikowany

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Pomóż udostępniając zrzutkę!

96
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Stowarzyszenie Trzecia Droga, od momentu swoich narodzin za najważniejszy cel działalności uznaje promowanie idei nacjonalistycznej wśród patriotów.

Reprezentując od lat stanowisko trzeciopozycyjne sprzeciwiamy się zarówno kapitalizmowi, jak i socjalizmowi proponując alternatywę w postaci własności prywatnej.
Walczymy z przyjętym dogmatem uznającym demoliberalizm i dyktaturę jako przeciwstawne sobie i jedyne systemy ustrojowe na jakie może sobie pozwolić naród.
Bardzo ważne dla nas jest zagadnienie cywilizacji, gdyż wierzymy iż bez odparcia obecnego modelu życia społecznego i przywrócenia prawdziwej Cywilizacji Łacińskiej, europejskie narody nie mają szans powstać i ziścić własnej wolności.
Chcemy kontynuować wielkie dzieło polskich nacjonalistów XX lecia międzywojennego nie tylko na gruncie idei, ale i kultury- przywracając ją ponownie na należne jej miejsce w hierarchii potrzeb i zainteresowań każdego patrioty.

Artykuły na te i inne tematy publikuje nasz portal 3droga.pl, jednakże postanowiliśmy wydać również półrocznik idei nacjonalistycznej. Chcemy współtworzyć go wspólnie z naszymi nacjonalistycznymi przyjaciółmi z całej Polski i by ten wspólny głos był ważny na naszej scenie. Czasopismo powinno być interesujące nie tylko dla narodowców, ale i dla każdego zainteresowanego ideą, gospodarką, ustrojem, kulturą czy cywilizacją. Nie boimy się dyskusji, a miejscem dla niej ma być właśnie półrocznik i portal 3droga.pl

Na wydanie pierwszego numeru czasopisma potrzebna jest nam kwota w wysokości 6000 złotych, kwotę tą zbieramy do 10 grudnia, a już w na początku roku 2018 wydamy półrocznik idei nacjonalistycznej.
Prosimy wszystkich zainteresowanych naszym projektem o wsparcie finansowe poprzez portal zrzutka.pl. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt: redakcja@3droga.pl


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz zaloguj się lub zarejestruj

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

marcin.irasiad

marcin.irasiad

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

1 zł

Pomóż zebrać 6 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

96
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.