Półrocznik Idei Nacjonalistycznej koniec za 160 dni ID: rrader

Półrocznik Idei Nacjonalistycznej

Zebrano 717 zł
z kwoty 6 000 zł

11 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

338
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Stowarzyszenie Trzecia Droga, od momentu swoich narodzin za najważniejszy cel działalności uznaje promowanie idei nacjonalistycznej wśród patriotów.

Reprezentując od lat stanowisko trzeciopozycyjne sprzeciwiamy się zarówno kapitalizmowi, jak i socjalizmowi proponując alternatywę w postaci własności prywatnej.
Walczymy z przyjętym dogmatem uznającym demoliberalizm i dyktaturę jako przeciwstawne sobie i jedyne systemy ustrojowe na jakie może sobie pozwolić naród.
Bardzo ważne dla nas jest zagadnienie cywilizacji, gdyż wierzymy iż bez odparcia obecnego modelu życia społecznego i przywrócenia prawdziwej Cywilizacji Łacińskiej, europejskie narody nie mają szans powstać i ziścić własnej wolności.
Chcemy kontynuować wielkie dzieło polskich nacjonalistów XX lecia międzywojennego nie tylko na gruncie idei, ale i kultury- przywracając ją ponownie na należne jej miejsce w hierarchii potrzeb i zainteresowań każdego patrioty.

Artykuły na te i inne tematy publikuje nasz portal 3droga.pl, jednakże postanowiliśmy wydać również półrocznik idei nacjonalistycznej. Chcemy współtworzyć go wspólnie z naszymi nacjonalistycznymi przyjaciółmi z całej Polski i by ten wspólny głos był ważny na naszej scenie. Czasopismo powinno być interesujące nie tylko dla narodowców, ale i dla każdego zainteresowanego ideą, gospodarką, ustrojem, kulturą czy cywilizacją. Nie boimy się dyskusji, a miejscem dla niej ma być właśnie półrocznik i portal 3droga.pl

Na wydanie pierwszego numeru czasopisma potrzebna jest nam kwota w wysokości 6000 złotych, kwotę tą zbieramy do 10 grudnia, a już w na początku roku 2018 wydamy półrocznik idei nacjonalistycznej.
Prosimy wszystkich zainteresowanych naszym projektem o wsparcie finansowe poprzez portal zrzutka.pl. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt: [email protected]


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

D
100 zł
Dziadek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Z
100 zł
Zych
PC
90 zł
Patrycjusz C
Użytkownik niezarejestrowany
61,30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JN
30 zł
Jakub Nowak
RB
20 zł
Rafał Baran
F
20 zł
Filip
J
20 zł
Jerzy
M
10 zł
M
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
Użytkownik niezarejestrowany
ŁG
ukryta
Łukasz Gawłowski

Pierwsza wpłata

M
10 zł
M

Najwyższa wpłata

D
100 zł
Dziadek
Nasi użytkownicy założyli

336 551 zrzutek

Pomóż zebrać 6 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

338
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.