id: rrdrzf

Na walkę z rakiem

Na walkę z rakiem

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
37 515 zł z 15 000 zł
250%

Opis zrzutki

Kwiecień 2020 rok to data, kiedy została postawiona diagnoza u mojego 45 letniego męża - rak śluzowo - naskórkowy o wysokim stopniu złośliwości. Informacja ta była ciosem dla całej naszej rodziny. Wiedzieliśmy ,że nie możemy się poddać tylko walczyć o naszego wspaniałego męża, tatę i przyjaciela. Mój mąż rozpoczął agresywne leczenie w szpitalu w Gliwicach. Tam usłyszeliśmy ,że rak nie jest operacyjny co dodatkowo wpłynęło negatywnie na siłę walki. Została rozpoczęta radioterapia, która nie dała oczekiwanego rezultatu - rak nadal się rozrasta. Kiedy lekarze okazali się bezradni zdecydowaliśmy się podjąć dalszą walkę na własną rękę.

Pozostały nam metody alternatywne, które oferowane są w klinice znajdującej się w niemieckim mieście Bühl Baden. Wyznaczono Nam termin na 22 marca 2021 dlatego czasu zostało niewiele. Metody zaproponowane w klinice to między innymi: wlewy witaminowe dużą dawką witaminy C, kompleksy homeopatyczne, enzymy oraz nozody. Celem tych terapii jest przede wszystkim zahamowanie złośliwego wzrostu komórek, a co więcej zapobieganie nawrotowi i przerzutom nowotworu. Dodatnim efektem tych metod jest również wzmocnienie organizmu i złagodzenie uporczywego bólu. Leczenie to daję mojemu mężowi dalsze siły do walki.

Niestety koszt terapii przekracza nasze możliwości finansowe. Dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą o każde wsparcie, które pozwoli Nam podjąć dalszą walkę z rakiem i stopniowo wracać do zdrowia. Raz w dzieciństwie mąż wygrał walkę z rakiem i wierzymy, że i tym razem, z Waszą pomocą, będzie to możliwe. Z całego serca dziękujemy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 258

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
662 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MM
Mirosław Mikołajczyk
500 zł
IK
Iwona Kubiak
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Z całego serca życzę Wam powodzenia i wytrwałości .

    50 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 992 zrzutki

i zebrali

441 643 591 zł

A ty na co dziś zbierasz?