id: rrj8a9

Na kamerę lęśną.

Na kamerę lęśną.

Nasi użytkownicy założyli 1 065 318 zrzutek i zebrali 1 159 169 425 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Niestety kwestia instalacji kamerki w lesie stoi pod wielkim znakiem zapytania. Po informacji i konsultacjach okazuje się, że choćby to było w najlepszych intencjach, to wiązało by się to z naruszeniem wielu przepisów o ochronie danych wrażliwych, RODO, itp., łącznie z tym, że jeśli ktoś by ukradł nam tą kamerkę to mógłby wykorzystać nagrania dla własnych celów, a w sumie to chyba wszyscy cenimy sobie prywatność w lesie. Na razie zbiórki nie zwieszam i nie odwołuje ale zastanawiam się nad wykorzystaniem środków inaczej. Może po prostu zakup worków, rękawiczek, itp i jakaś wspólna akcja sprzątania, zakończone jakimś ogniskiem? Myślę i czekam na propozycję..1f609.png;)

  PS. Jeśli jednak ktoś chciałby się wycofać ze zbiórki proszę o informację prywatną wtedy zwrócę wpłacone środki na wskazane konto.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam serdecznie!

Ilość śmieci w lesie mnie przeraża, staram się ze znajomymi zbierać je w wolnych chwilach, by choć trochę było przyjemniej ale jest to dosłownie Syzyfowa Praca, bo nowych śmieci wciąż przybywa. Postanowiłem zakupić i zainstalować fotopułapkę aby udokumentować procesy wyrzucania śmieci i wskazać takie osoby odpowiednim służbom. Kamerę będę instalował w różnych miejscach aby jak najefektywniej ją wykorzystać, a jednocześnie aby wieść się roznosiła. Może to też zadziała prewencyjnie. Będę też starał się informować na forach społecznościowych o efektach tej akcji aby propagować czystość w naszych lasach. Z góry Wam dziękuję za wszystkie wpłaty i trzymajcie kciuki za efekty!!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

MC
Marek Chojnacki
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JJ
Wojtek
50 zł
GS
Grażyna Stefańska
50 zł
DR
Daria Rogalska
30 zł
KB
Karol biedny
10 zł
MW
Mateusz i Marta Woźniak
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 4

 
2500 znaków