id: rrmuwn

Firma brukarska

Firma brukarska

2 700 zł
z 5 000
54%
zakończona
31.03.2019r
16
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 038 505 zrzutek i zebrali 1 110 395 391 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Firma brukarska – pomóż mi dobrze robić to, co lubię!

Drodzy Państwo! Któż z nas nie chciałby chodzić po równych chodnikach, lub też mieć estetycznie i bezbłędnie ułożonej kostki brukowej przed swoim domem? Kto nie zna irytującego uczucia, które się pojawia podczas jazdy po źle wybrukowanej drodze? Warto coś w tej sprawie zrobić! Nie jest to jednak takie proste. Do takiego przedsięwzięcia potrzeba profesjonalisty, który stworzy odpowiednią podbudowę oraz położy kostkę tak, aby drobne ruchy powierzchni (występujące wszędzie) nie spowodowały estetycznej katastrofy. Chciałbym móc odpowiedzieć na to zapotrzebowanie! Założenie firmy brukarskiej wiąże się jednak ze sporymi kosztami. Materiał trzeba przewieźć na miejsce wykonywania pracy, co wiąże się z koniecznością zakupu odpowiedniego środka transportu. Dodatkowo coraz bardziej różnorodne kształty kostek pociągają za sobą potrzebę kupna profesjonalnego sprzętu do układania. Ważne jest również podnoszenie kwalifikacji zawodowych, które też kosztuje. Do tego oczywiście dochodzi zakup materiałów, takich, jak piasek czy cement. Niestety sporą część tych opłat będę musiał pokryć ze swoich środków.

Chciałbym, aby moja firma oferowała klientom profesjonalne wykonanie usług, przez wysoce wykwalifikowanych pracowników. Dlatego też bardzo proszę Państwa o wparcie jakąkolwiek kwotą. Zróbmy coś razem dla bardziej komfortowego przemieszczania się po ulicach!

Będziemy Państwu niezmiernie wdzięczni za każde wsparcie jak również udostępnianie zrzutki – ja i moi przyszli klienci!

English below:

Firma brukarska – pomóż mi dobrze robić to, co lubię!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

MJ
Inwestor
1 000 zł
RJ
Inwestor
1 000 zł
 
Dane ukryte
100 zł
RJ
Marcin_ek
90 zł
MJ
Maniek
70 zł
RA
Rafał
54 zł
 
Dane ukryte
50 zł
EM
Ewa
50 zł
KA
Kamil
50 zł
AD
Adam
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków