id: rrrgrb

Na pomoc dla batalionu w Chersoniu i Doniecku

Na pomoc dla batalionu w Chersoniu i Doniecku

Nasi użytkownicy założyli 1 037 455 zrzutek i zebrali 1 107 772 462 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


To jest Oleg. Ma 33 lata. Pochodzi z Winnicy. Pracował jako menedżer. Jego narzeczona czeka na niego w domu. Chcieli razem wziąć ślub w niedalekiej przyszłości i mieć dzieci. Dziś walczy, jest na południu Ukrainy, w Chersoniu.

To Serhij, ma 42 lata. Pochodzi z Zaporoża. Pracował w fabryce jako spawacz. Ma 18-letniego syna. Jest teraz na wschodzie Ukrainy w okolicach Doniecka.

To prości ludzie z Ukrainy. Mieli wspaniałe życie. Mieli marzenia, po prostu chcieli żyć spokojnie. Jak każdy z nas. A teraz z bronią w ręku, każdego dnia walczą o swój kraj. 


Od początku wojny pomagamy batalionom, które znajdują się w najbardziej niebezpiecznych miejscach w okolicach Doniecka oraz Chersonia. Tam właśnie jest teraz m. in. Oleg i Serhij. Dzięki zaangażowaniu dobrych ludzi udało się zaopatrzyć naszych żołnierzy w naprawdę wiele rzeczy. Potrzeby są jednak nadal ogromne. Robimy co w naszej mocy żeby dostarczać dla chłopaków jak najwięcej sprzętu. Jesteśmy z nich naprawdę dumni i dlatego nie chcemy pozostawać bierni. 

Nie chcę więcej przeżywać sytuacji, kiedy będąc szczęśliwa, że wraz z innymi dobrymi ludźmi udało nam się zebrać i kupić 88 pasków oficerskich dla jednego z naszych batalionów, po czym po kilku godzinach dostajesz telefon, że z 88 osób przeżyło 17, bo rakieta dosięgła miejsca, w którym przebywali… To ludzie, bliscy, koledzy ze szkoły, tacy jak my, żyjący aktualnie w piekle… Pomóżcie proszę nam w uzbieraniu środków na takie rzeczy ja:


  • drony 
  • kamery noktowizyjne
  •  samochody do transportu rannych
  • słuchawki taktyczne
  • rękawiczki
  • apteczki


To sprawa, która dotyczy nas wszystkich. Prosimy o pomoc dla Ukraińskich Chłopaków, którzy ryzykując codziennie swoje życie stali się tarczą nie tylko dla swojego kraju, ale również dla całej Europy. Dziękujemy za każde wsparcie.жутка 

Це Олег. Йому 33. Він з Вінниці. Працював менеджером. Хотів одружитися та мати дітей. Сьогодні він воює на півдні України, Херсонський напрямок, морська піхота. 

Це Сергій, йому 42. Він із Запоріжжя. Працював на фабриці сварщиком. Має сина 18 років. Сьогодні воює на сході України, Донецький напрямок, піхота. 

Це прості хлопці з України. Вони мали чудове життя. Вони мали мрії, вони просто хотіли спокійно жити. Як і всі ми. А тепер вони мають зі зброєю в руках захищати свою землю. Свої родини. Свої домівки. 

Ми допомагаємо батальйонам, які зараз знаходяться в гарячих точкаї. Це Донецький та Херсонський напрямки. Але наших сил вже недостатьно. Тому ми звертаємося до всіх, хто може допомогти 35 бригаді морської піхоти, яка йде в контрнаступ у Херсоні. Та трьом батальйонам піхоти, які захищають Донецький напрямок. 

Хлопці просять: 

- машини 

- дрони

- тепловізори

- прилади нічного бачення 

- тактичні навушники, рукавиці, форму 

- аптечки, турнікети. 

Просимо вас допомогти українскьим хлопцям, які стали щитом для всієї України та цілої Європи.  Буде вдячні кожному, хто допоможе в цій святій справі. 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!