id: rrszsh

13 tys. złotych na 13. urodziny, żeby pomóc niepełnosprawnym wrócić do normalnego życia!

13 tys. złotych na 13. urodziny, żeby pomóc niepełnosprawnym wrócić do normalnego życia!

Nasi użytkownicy założyli 1 147 439 zrzutek i zebrali 1 195 240 947 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Pięknie i z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji 13 tys. złotych na 13. urodziny, żeby pomóc niepełnosprawnym wrócić do normalnego życia!


  4 października zakończyła się zbiórka charytatywna zorganizowana z okazji 13. urodzin sklepu „EDEN” w Waleńczowie. Cieszymy się ogromnie z zebranych 13 101 złotych, które w całości przeznaczymy na stworzenie mieszkań treningowych w Osadzie Janaszkowo.


  Jesteśmy niezwykle wdzięczni i pięknie dziękujemy właścicielom sklepu za niesamowitą moc, miłość do ludzi, wrażliwość i ogromną pracę, którą wykonali, aby zebrać rzeczy na aukcje i przeprowadzić je od początku do końca! Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali przedmioty i usługi na aukcje oraz wszystkim 285 osobom, które je wylicytowały  Dziękujemy Pracownikom Sklepu „EDEN”- sieć Lewiatan i Sklepu „Na Zielonej” w Złochowicach, Klientom, Kontrahentom i wszystkim Wolontariuszom, którzy włączyli się do urodzinowej akcji!!!


  Z takimi Darczyńcami możemy góry przenosić  Pozdrawiamy serdecznie i z wielką wdzięcznością za pomoc! Dzięki Wam zmieni się życie ludzi, których niepełnosprawność zamknęła w domu… Dzięki Wam powstaną mieszkania treningowe dla osób po wypadkach. Zapraszamy do Osady Janaszkowo, zaglądajcie TUTAJ.

  ne650a88640cb876.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

To cudowna sprawa, gdy spotykamy ludzi, którzy chcą zaangażować się w zmienianie świata na lepszy i chcą do tego zaprosić swoich przyjaciół i znajomych! To jest właśnie PODAJ DALEJ!


Pięknie dziękujemy Marzenie, Agnieszce i Andrzejowi Kasprzak oraz Ani Kulej, którzy z okazji 13-tych urodzin sklepu Lewiatan w Walenczowie pragną zaprosić swoich przyjaciół, kontrahentów i klientów do tego, aby pomogli nam budować Osadę Janaszkowo. To będzie nowoczesny ośrodek, w którym osoby z niepełnosprawnościami z całej Polski nauczą się niezależnego życia, rozwiną swoje mocne strony i uwierzą, że mimo wielu ograniczeń mogą normalnie żyć, pracować, rozwijać swoje pasje i spełniać marzenia!


Dzięki pomocy Darczyńców 25 czerwca 2021 r. zakończyliśmy pierwszy etap inwestycji i uruchomiliśmy w przyziemiu część rehabilitacyjną (krótka relacja TUTAJ).


Przed nami kolejne wielkie wyzwanie - mieszkania treningowe

Musimy wykonać generalny remont i wyposażyć część mieszkalną na parterze – w południowym skrzydle budynku powstaną mieszkania treningowe, 5 łazienek, kuchnia, świetlica i część socjalna. Zamieszka tu 9 osób, które niepełnosprawność uwięziła w domu. Nie chcą być ciężarem dla innych. Chcą nauczyć się żyć na wózku mimo niesprawnych rąk i nóg, chcą żyć niezależnie i samodzielnie. Żeby mogli do nas przyjechać, musimy wyburzyć i przesunąć ściany, całkowicie przebudować – powiększyć i odpowiednio przystosować łazienki, wymienić wszystkie instalacje (elektryka, wod-kan i wentylacja), wybudować i wyposażyć w system oddymiania klatkę schodową, wymienić drzwi i wylać posadzki, wykonać tynkowanie i malowanie, wymienić okna i wyposażyć pokoje oraz części wspólne.


I właśnie na ten cel przeznaczymy zebrane przez Was pieniądze! Już teraz z całego serca dziękujemy za każdą darowiznę, bo każda pomoc przybliża nas do realizacji kolejnego etapu Osady Janaszkowo. Na to miejsce czeka bardzo wiele osób - możesz przeczytać ich historie na stronie Osada Janaszkowo.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 286

preloader

Komentarze 9

 
2500 znaków