id: rse5kr

Wsparcie dla rodziny Damiana z Nowin

Wsparcie dla rodziny Damiana z Nowin

Nasi użytkownicy założyli 1 068 572 zrzutki i zebrali 1 165 718 924 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

"Ci którzy znali, wspomną, ci którzy kochali, nie zapomną.”


Za wcześnie, zbyt niespodziewanie, nie tak, jak powinno być.

Damian opuścił nas na chwilę przed tym, kiedy miało być już dobrze. Jego śmierć zabrała marzenia, zabrała spokój i radość codzienności.

Pozostawił bliskich, swoją najukochańszą żonę Kasię i synka Franka. Dopiero rozpoczynali wspólną drogę, dopiero zaczynali cieszyć się sobą, swoim nowym domem.

Zmarł 10 listopada w wieku 37 lat na COVID-19.


Najbliżsi Damiana Milewskiego potrzebują teraz wsparcia. Nie tylko duchowego, choć jest ono najważniejsze, ale też materialnego.

Rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy z myślą o Kasi i Franku, mając nadzieję, że zebrana kwota choć trochę pomoże z zderzeniu z prozą dnia i finansowymi obowiązkami.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 254

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków
 • Dorota Rak

  Dajcie spokój czy każdej rodzinie robicie zbiórkę po śmierci bliskiej osoby ? Zmarł śmiercią naturalną. Ta rodzina nie ucierpiała , nie brakuje im pieniędzy z tego co się orientuję nie stracili domu w żadnym pożarze , pierwszy kto powinien wgl pomagać jest urząd gminy , a wy zamiast dawać tym co naprawdę potrzebują to dajecie pieniądze ludziom którzy na ich brak nie narzekają .

  • Monika Milewska

   Śmiercią naturalną? W wieku 37 nie ma śmierci naturalnej!!!! Rodzina nie ucierpiała?! Nie życzę Ci nigdy takiego "niecierpienia"!!!! Jesteś księgową rodziny, że wiesz, jaką mają sytuację materialną?!!! Więc kobieto zamilcz! Bo bluźnisz! P. S. I nie jedz nieświeżych rzeczy, bo mocno Ci szkodzą!

  • Karina Czech

   Jakim trzeba byc nie empatycznym człowiekiem wyzutym z wszelkich uczuc!! Zal ci kobieto ?! Czy ty wiesz ze oni w dupie by mieli kase gdyby za nia mozna bylo odzyskac Damiana?! No nie bo skad masz wiedziec! Jestes zimna jak gora lodowa!! Narystyczna egoistko!!! Co cie obchodzi komu wplacaja!!! Ty egoistko!!! Pancia sie znalazla! Nie chcesz to nie plac ale zamknij ryj!!

  • Anna Jaworska

   Damian był bardzo lubiany, szanowany, był bardzo dobrym człowiekiem i stąd poruszenie wśród ludzi aby pomóc jego żonie i dzieciom. Osobiście jestem pełna podziwu dla tych wszystkich, którzy starają się choć w ten sposób ulżyć w tej tragedii. Czy myśli Pani, że dom można stracić tylko w wyniku pożaru ? Jeśli tak to jest Pani w błędzie. A jeśli chodzi o cierpienie rodziny to nie życzę Pani ani nikomu innemu aby przez takie cierpienie, jak ta rodzina, przechodził. Nie życzę Pani, aby kiedykolwiek i ktokolwiek zbierał pieniądze dla Pani. Proszę ugryźć się w język dwa razy zanim następny raz zechce Pani coś powiedzieć.

  • Janusz F. JR

   Zazdrość to jedna z brzydkich cech człowieka której nie mogę zrozumieć. Pomoc dla rodziny Damiana płynie z czystego serca. A na taką armie Aniołów to trzeba sobie poprostu zasłużyć.

  • Anna Jaworska

   Janusz F. JR nie można tego lepiej ująć niż Ty to zrobiłeś. Dokładnie, na taką armię Aniołów trzeba po prostu zasłużyć.