id: rsggcr

Książka "Zostań milionerem - Jak sprzedać się na rynku pracy w XXI wieku"

Książka "Zostań milionerem - Jak sprzedać się na rynku pracy w XXI wieku"

Nasi użytkownicy założyli 1 068 345 zrzutek i zebrali 1 165 317 826 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Moim celem jest wydanie książki pt.: "Zostań milionerem – Jak sprzedać się na rynku pracy XXI wieku". Książka, którą właśnie skończyłem pisać, zawiera efekt długich lat pracy nad sobą, nad samoświadomością, poznawaniem siebie rynku pracy i potrzeb przedsiębiorców. Jest ona zapisem moich osobistych doświadczeń, zawodowych refleksji oraz wielu trudnych lekcji, jakie przyszło mi odrobić.

Napisałem tę książkę dla osób, które uważają, że etat nie jest szczytem ich możliwości a zawodowy sukces można uzyskać szybciej niż w przeciągu 50 lat.

Ja sam byłbym o wiele szybciej spełniony i szczęśliwy, gdyby ktoś podsunął mi taka książkę 8 lat temu. Na pewno pozwoliłaby mi uniknąć wielu błędów, które popełniłem lub niewłaściwych ścieżek, na które wszedłem. Dlatego właśnie ja napisałem.

Ufam, że ta książka będzie dla czytelników źródłem inspiracji i siły do tego, by wytrwale podążać swoja ścieżką i stać się Mistrzami swojego Życia.

Książka jest swojego rodzaju poradnikiem, który krok po kroku pokazuje możliwości i narzędzia w dzisiejszym świecie biznesu. Pokazuje ścieżki, które możemy obrać by osiągnąć więcej niż daje zwykłe złożenie CV. Książka zawiera kompletny opis technik, które powinniśmy zastosować by odnaleźć się na trudnym rynku pracy. Opis budowy własnej marki i receptę na odniesienie sukcesu na polu zawodowym. Nie tylko pod względem finansowym, ale przede wszystkim – zadowolenia z pracy.

Kilka słów o mnie - czyli kim jest Marcin Polkowski?

Marcin Polkowski to wieloletni szkoleniowiec firm japońskich, dla którego pomoc innym i przekazywanie wiedzy stały się pasją, a rozwój osobisty motorem działania. Doświadczenie szkoleniowe zdobywał przez wiele lat działalności w firmach branży motoryzacyjnej, kilkudziesięciu szkoleniach i prowadząc liczne warsztaty, a praktykę w zarządzaniu zespołem jako prelegent wielu konferencji, szkoleń i projektów.

Obszary specjalności:

Budowanie zespołu, przywództwo, motywacja, komunikacja, negocjacje, social media, perswazja, marketing, rozwój, wystąpienia publiczne, autoprezentacja, zarządzanie, innowacje, wejście na rynek pracy i kreatywność

W ramach prac w firmach japońskich człowiek-orkiestra: pomysłodawca i koordynator szeregu dużych projektów, właściwie na każdym polu aktywności, począwszy od organizacji stanowisk, przez przepływy materiałów, szkolenia, po pracę nad kwestami formalnymi oraz integracyjnymi zespołu. Jego projekty przyniosły na tą chwilę oszczędność rzędu 15mln złotych. Na co dzień współpracuje z licznymi start-upami wspierając je, jako coach, innowator i mentor biznesowy. Jego konikiem są zagadnieniami związane z teorią i praktyką innowacji (uczestniczył w najlepszych szkoleniach na terenie całej Polski) oraz social media. Życiowe motto Marcina to: „Innowacja nie jest dla każdego - przecież nie każdy musi przetrwać”.

Kuźnia liderów. Tym hasłem rozpoczynam pierwszą część cyklu książek poruszających zarówno zagadnienia związane z rynkiem pracy, ale także marką osobistą i social media. Będzie to projekt własnej przemyślanej kariery. Przy czym pod pojęciem projektu należy rozumieć tworzenie projektu od samego początku: od analizy naszych pasji, przez zaistnienie w sieci po zbudowanie własnej pozycji – i tu zależnie od tego, którą drogę wybierzesz eksperta lub przedsiębiorcy. Książka ta ma być swego rodzaju wyzwaniem i propozycją wspólnej pracy. Ja ze swej strony postaram się zainicjować i zrealizować pierwsze wersje projektów licząc na współpracę z Tobą na dalszych etapach. Efektem tego będzie wkład Twoich pomysłów oraz ich prezentacja w kolejnych książkach.

Jest to pierwsza książka z serii. Podejmuję się w niej zadania polegającego na przedstawieniu krok po kroku każdego najdrobniejszego etapu ścierania się z okrutnym rynkiem pracy. Podchodzę tym razem do przekazywania wiedzy w sposób, z jakim do tej pory nie udało mi się zetknąć w publikacjach na polskim rynku. Napisanie książki stanowiło spore wyzwanie, ale drugie tyle wysiłku i nakładu pracy włożyłem właśnie w solidne przygotowanie narzędzi, które odpowiednio zastosowane przyczynią się do Twojego sukcesu.

Dlaczego Ciebie potrzebuję?

Od momentu napisania swojej pierwszej publikacji zacząłem traktować to, jako swoją pracę. Gdyby nie odzew i zapotrzebowanie czytelników - nie powstałyby szkolenia, ani grupy mastermind na Facebooku. Niestety, im większe zapotrzebowanie ze strony czytelników, im więcej tematów mam poruszać - tym niezbędniejsze stają się zwiększone nakłady pracy. To także, co raz większe wyzwania i koszty produkcji, przytłaczające szczególnie, gdy dopiero rozwija się swoją działalność gospodarczą. Na szczęście książka jest już napisana. Wytężona praca nad "Zostań milionerem – Jak sprzedać się na rynku pracy XXI wieku" wiązała się, z dającym się odczuć przez większość czytelników, brakiem w tym okresie nowych szkoleń czy też wideo. Dlatego chciałem się zwrócić z gorącą prośbą o wsparcie rozwoju dalszych etapów projektu po to, aby mógł być w ogóle zrealizowany do końca.

Wspólnymi siłami uda się zrealizować projekt!

Na ukończenie procesów wydawniczych przewiduję dwa, maksymalnie trzy miesiące. Kwota, którą zamierzam zebrać pozwoli pokryć niezbędne koszty potrzebne do ukazania się książki na rynku. Zdecydowałem się na crowfunding licząc na odzew zainteresowanych czytelników oraz nowych osób chcących wejść w świat biznesu. Teraz Ty możesz zostać moim mecenasem.

Wsparcie finansowe:

100% - 51 000 zł

O tyle proszę, by książka się pojawiła.

Chciałbym, aby wszystko dla ciebie było całkowicie transparentne, przejrzyste. Oto zaplanowane i konieczne koszty. Od tego, czy zostaną one pozyskane zależeć będzie los nowej książki. Poniżej tabela kosztów:

pozycja

kwota

Redakcja i korekta

4.650

Podatek

3.200

Wydruk pierwszego nakładu

43.150

Dzięki mechanizmowi Crowfundingu uda się wyeliminować dodatkowe i ogromne koszty pośrednictwa, a także pomóc w sfinalizowaniu projektu. Nie są to wprawdzie wszystkie koszty, ponieważ część środków udało się już zgromadzić we własnym zakresie, ale to nadal za mało.

Jeśli uda się zebrać więcej - wtedy książka zostanie wydana w większym nakładzie. Im więcej uda się osiągnąć tym lepiej będzie nam na rynku pracy!

Co uzyskasz poprzez wsparcie projektu

Przede wszystkim proponowaną książkę, która jako pierwsza na naszym rynku przekazuje wiedzę w bardzo nowatorski i niespotykany dotąd sposób.

Poza tym książka:

· napisana w języku polskim, a nie tłumaczona

· oparta na wieloletnim doświadczeniu autora

· bardzo przystępna i nie nużąca w swym przekazie

· przeznaczona dla pasjonatów, ale również dla szkół i uczelni wyższych

Wiedzy przekazanej w książce nie zastąpi żaden tutorial internetowy. Wraz z obszernym materiałem masz możliwość wykonywania ćwiczeń krok po kroku razem ze mną. Ogromnym wsparciem do książki, a szczególnie do tej, są już istniejące poradniki wideo. A będzie ich wciąż przybywało.

Książka porusza szeroką tematykę pomimo tego, że składa się tylko z trzech głównych rozdziałów. Dzięki lekturze już pierwszego rozdziału poznasz kruczki i reguły biznesu. Z moją asystą i pod moim okiem będziesz w stanie zbudować własną markę od podstaw. Dowiesz się, jak wykorzystać Internet by się wyróżnić. Osiągniesz to, co przez wielu początkujących często bywa uznawane za niemożliwe - bo jak np. pogodzić to, co słyszymy, co krok? 30 lat doświadczenia, znajomość 5 języków, obsługa eksperckich programów przy wynagrodzeniu 2500 brutto – jak to pogodzić z tym, że chcemy zarabiać godnie i mieć na to, co chcemy? Książka ukaże Ci jak zamienić marzenia w CELE. Najważniejsze jest jednak to, że opisuję to na tyle zrozumiałym językiem i w tak przystępny sposób, że książka przydatna okaże się również dla początkujących.

Książka będzie posiadała następujące parametry:

· Twarda, solidna, błyszcząca oprawa pasująca do całej serii

· Szyty blok zapobiegający wypadaniu luźnych kartek

· Około 330 stron

Zdecydowana większość moich odbiorców jak dotąd jest bardzo mile zaskoczona tym, że prezentowane w moich szkoleniach i materiałach przykłady od razu działają, że są zrozumiałe, że można je łatwo modyfikować - w przeciwieństwie do wielu podobnych dostępnych na polskim rynku. Kolejnym, nie mniej pozytywnym zaskoczeniem jest bardzo dobry kontakt z samym autorem, czyli ze mną - i to nie tylko poprzez dedykowane medium. Nie wierzysz? Zapraszam - sprawdź sam, napisz do mnie maila. Dla mnie kontakt nawet taki bezpośredni z czytelnikami to podstawa.

Cel projektu

Jeśli uda się zebrać przedstawione wcześniej w tabeli środki, to uda się przede wszystkim szybko wydać książkę.

Weź udział w kampanii. Wesprzyj projekt, aby zarezerwować dla siebie tańszy egzemplarz!

Jeśli uda się zrealizować cel zapasowy, jakim jest zebranie większej kwoty niż zaplanowana, to poza zwiększeniem nakładu, będę w stanie specjalnie dla zarejestrowanych czytelników przygotować kilka poradników wideo, do wybranych ćwiczeń, dzięki którym będzie można dodatkowo skonfrontować realizację ćwiczeń z książki również z tym, co przedstawię w materiałach wideo. Dzięki tym materiałom uda mi się przekazać wiele dodatkowych i przydatnych informacji w porównaniu do tego, co już jest w książce zawarte.

Bez Was się nie uda! Mam nadzieję, że nagrody, które udało się przygotować w związku z akcją crowfundingową - będą interesujące. Liczę na to, że każdy znajdzie stosowny dla siebie pułap wsparcia.

Każdy rodzaj Twojego wsparcia będzie dla mnie ogromną pomocą, dlatego możesz liczyć przede wszystkim na maila z mojej strony z moim osobistym podziękowaniem.

Zapraszam gorąco do wsparcia i od teraz trzymam kciuki za NASZE wspólne przedsięwzięcie.

Warsztaty z KSIĄŻKĄ

Cóż to takiego?

Warsztaty, czyli weekendowe spotkania z autorem książki, w ramach, których przeprowadzone zostaną przede wszystkim wykłady na temat najefektywniejszego wybijania się w biznesie. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które udzielają wsparcia projektu. Według podstawowego założenia zebrana kwota 60 tys zł, to minimum tak, aby mogło się zapisać przynajmniej po 10 zainteresowanych osób w każdym z wyznaczonych miejsc albo po 15 w dwóch lub 30 osób w jednym z trzech miejsc. Przy mniejszej ilości osób organizacja tego typu spotkań mija się po prostu z celem z uwagi na koszty.

Terminy warsztatów będą ustalane na 2017 rok począwszy od czerwca.

Z góry ustalone zostały dwie miejscowości, w których mają odbyć się spotkania, są to: Wrocław oraz Kraków. Trzecia miejscowość zostanie wybrana spośród czterech podanych poniżej w ramach ankiet, które zostaną udostępnione na naszym profilu na Facebooku.

Cztery miasta do wyboru w ankietach to: Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz oraz Poznań.

Całą organizacją spotkań, wynajmem sali szkoleniowych, potrzebnego sprzętu (rzutnik, nagłośnienie itp), catering, jedna wspólna kolacja (piątek wieczór), spotkanie w sobotę w barze, zajmę się osobiście.

Plan warsztatów:

- piątek wieczór ok 17-18 wspólna kolacja/obiad - zapoznanie się - sobota:

09: 00 - 12: 00 wykłady/szkolenia 12: 00 - 12:30 przerwa kawowa 12: 30 - 18: 00 wykłady/szkolenia 19: 00 - wspólny wypad do baru i luźne rozmowy, integracja ;)

- niedziela:

09: 00 - 12: 00 wykłady/szkolenia 12: 00 - 12: 30 przerwa kawowa 12: 30 - 18: 00 wykłady/szkolenia

Pożegnanie.

Tematyka wykładów i zajęć będzie dobierana wg potrzeb uczestników.

Aby warsztaty mogły się odbyć musi zgłosić się, co najmniej 10 uczestników. Zgłoszenie w postaci wsparcia za pomocą jednej z trzech nowych nagród, każda w kwocie 500 zł.

Kontakt

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Można mnie znaleźć na:

https://www.facebook.com/marcin.polkowski.54[email protected]

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 30

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Brak nazwy
Podziękowanie email i na Twoim Facebooku
15 zł
Zakończona
Inne
Brak nazwy
Książka w przedsprzedaży wraz z autografem
40 zł
Zakończona
Inne
Brak nazwy
Podziękowanie na ozdobnym papierze na Twój adres. Taki upominek będzie w sam raz pasował na ścianę.
50 zł
Zakończona
Inne
Brak nazwy
Egzemplarz książki z autografem oraz wszystkie powyższe nagrody
100 zł
Zakończona
Inne
Brak nazwy
Pakiet SPECIAL 1Kubek + Książka z autografem
151 zł
Zakończona
Inne
Brak nazwy
Pakiet SPECIAL 2KOSZULKA + Książka z autografem
152 zł
Zakończona
Inne
Brak nazwy
Pakiet SPECIAL 3CZAPKA + Książka z autografem
153 zł
Zakończona
Inne
Brak nazwy
PAKIET MASTERMIND1 Rok dostępu do interaktywnej grupy Szkolenia onlinebezpłatne videoksiążka Imienne podziękowanie
202 zł
Zakończona

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!