id: rsm4hp

Pomóż małym dzieciom złagodzić skutki niepełnosprawności

Pomóż małym dzieciom złagodzić skutki niepełnosprawności

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 958 zrzutek i zebrali 1 199 909 072 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieramy na pokrycie wkładu własnego do projektu pn. „Lepszy start szansą na niezależność” współfinansowanego przez PFRON, którego celem jest rehabilitacja i terapia dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego od urodzenia do 9 r. ż.

Każda złotówka jest ważna – jeśli nie zapewnimy finansowego wkładu własnego projekt zostanie przerwany, a tym samym dzieci zostaną pozbawione możliwości nieodpłatnego korzystania z rehabilitacji.

 

Więcej o projekcie pn. „Lepszy start szansą na niezależność” znajdziecie Państwo na stronie projektu : https://www.owipotok.org.pl/o-projekcie.html


Dla tych osób które wolą przelew tradycyjny udostępniamy indywidualny numer konta zrzutki:

 30 1750 1312 6885 9845 5299 0762

Tytuł przelewu: rsm4hp

Odbiorca: zrzutka.pl


To nasze dzieciaki

ia2a802441358771.jpegJuż na starcie swojego życia muszą ciężko pracować - intensywna wielospecjalistyczna rehabilitacja jest dla nich jedyną szansą na wyeliminowanie niepełnosprawności lub złagodzenie jej skutków w dorosłym życiu. Możliwość korzystania z nieodpłatnych specjalistycznych zajęć mają zapewnioną w naszym Ośrodku Wczesnej Interwencji w Potoku. Z regularnej rehabilitacji korzysta aktualnie 50 dzieci w wieku od urodzenia do 9 roku życia. To bardzo różnorodna, ale wesoła gromadka. Mimo niepełnosprawności i związanych z nią ograniczeń nasze dzieciaki nie ustają w walce o lepsze jutro.


Parę słów o nas

 

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie nie jest przedsiębiorstwem, które przynosi dochód…

Jesteśmy organizacją non-profit, wspólnotą osób z niepełnosprawnością intelektualną, ich rodzin, pracowników i przyjaciół. Wszystkie nasze działania koncentrują się na budowaniu przez blisko 40 lat kompleksowego systemu wsparcia dla osób z niepełnosprawnością intelektualną od urodzenia do końca życia. Wiele marzeń o godnym życiu osób z niepełnosprawnością udało się nam zrealizować. Wiele razy doświadczaliśmy dobra ze strony innych ludzi, przy pomocy i wsparciu których mogliśmy realizować kolejne zadania na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Nasze działania są trwałe – prowadzimy specjalistyczne placówki (Ośrodek Wczesnej Interwencji, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy, dwa Środowiskowe Domy Samopomocy, Warsztat Terapii Zajęciowej, Mieszkanie Treningowe, Świetlica Terapeutyczna), dwa Zakłady Aktywności Zawodowej, zatrudniające osoby z niepełnosprawnością w stopniu znacznym i umiarkowanym, a także Mieszkanie Wspomagane. Realizujemy różnorodne projekty tj. asystent osobisty, zajęcia warsztatowe, klubowe. Każdy projekt wiążę się z potrzebą zapewnienia środków finansowych na pokrycie udziału własnego, których pozyskanie jest dużym wyzwaniem.

Z codziennego wsparcia w PSONI Koło w Krośnie korzysta blisko 400 osób z niepełnosprawnością intelektualną i sprzężonymi niepełnosprawnościami.


 

 


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 40

PZ
Pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej nr 1 PSONI Koło w Krośnie
500 zł
RU
Rodzice Uczestników zajęć w ŚDS w Krośnie
MP
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MZ
Milenka
 
Dane ukryte
110 zł
AK
Anna
100 zł
MW
Szymon
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!