id: rt5cba

Dla fundacji Kasisi

Dla fundacji Kasisi

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 299 zrzutek i zebrali 1 161 165 326 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

"W scenerii subsaharyjskiej sawanny, trzydzieści kilometrów od Lusaki, stolicy Zambii, siostry zakonne ze Zgromadzenia Służebniczek Maryi Panny Niepokalanie Poczętej z polskiej Starej Wsi prowadzą największy w kraju dom dziecka. Potrzeby misji są ogromne: trzeba zapewnić jedzenie, leki, ubranie i możliwość nauki ponad 200 dzieciom. Duża część z nich wymaga stałej opieki medycznej, pozostałe potrzebują jedynie miłości i wsparcia. W Kasisi to wszystko dostają.

Fundacja opiera swoje działania na crowdfundingu – modlitewnym, emocjonalnym i finansowym. Nie prosimy niewielu o wiele, wierzymy w siłę wielu dających odrobinę. Możemy podzielić się z dziećmi z Kasisi tym, co mamy one codziennie dzielą się z nami swoją radością i wdzięcznością." 

To teks ujęty na stronie fundacji Kasisi. Zachęcam do samodzielnego odwiedzenia strony fundacji, oraz adopcji . Są dwie opcje: adopcja duchowa, oraz adopcja materialna.
Pieniążki zebrane na zbiórce zostaną wykorzystane na "zakupy" które można zrobić na stronie Fundacji Kasisi dla jej podopiecznych ❤️
Dziękuję
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!