id: rtftmt

Na nagranie płyty o wyjątkowych kobietach

Na nagranie płyty o wyjątkowych kobietach

Nasi użytkownicy założyli 1 037 034 zrzutki i zebrali 1 106 738 704 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kilka słów o płycie

Zachęcamy do wsparcia projektu „ Pełne Blasku”. Jego celem jest nagranie piosenek i wydanie ich w formie płyty o niezwykłych, twórczych kobietach, które odmieniły losy wielu ludzi, w szczególności dzieci, młodzieży i rodziców, a także osób chorych i potrzebujących. Mamy nadzieję, że ich historie w połączeniu z piękną muzyką będą poruszały także Wasze serca.


Kto stoi za projektem?

Pomysł projektu zrodził się w wyniku współpracy Kasi Kuceł- wokalistki, autorki tekstów i liderki zespołu „W Niebo wpatrzeni” z zaprzyjaźnionymi muzykami: Bartłomiejem Szymborskim - altowiolistą i aranżerem oraz Damianem Lusą- pianistą. Wierzymy, że skomponowane utwory spodobają Wam się tak bardzo, że zechcecie pomóc nam w realizacji naszego marzenia- nagrania płyty i wydania tego unikatowego wydawnictwa. Ufamy, że nasze piosenki będą dla Was podnoszące oraz dodadzą Wam nadziei i wiary w ludzi.

W skład zespołu wchodzą:

- Kasia Kuceł - wokal

- Bartłomiej Szymborski- altówka

- Damian Lusa- pianino, gitara elektryczna

- Adrian Jusiński- pianino, saksofon

- Marcin Jakubowski- perkusja

- Piotr Kowalkowski- bas

oraz

- Andrzej Kiliński- przyjaciel i dobry duch projektu :)
Gdzie możesz nas znaleźć i nas posłuchać?

Zapraszamy na naszego funpage, gdzie na bieżąco będziemy się z Wami dzielić postępami w realizacji tego przedsięwzięcia:

link do fanpage

oraz na stronę naszej wokalistki i inicjatorki projektu- Kasi Kuceł: strona www

Ponadto, na YT możecie posłuchać naszych dotychczasowych realizacji:


"Kolęda dla nieobecnych" w naszym wykonaniu

Koncert "Kolędy mniej znane" w naszym wykonaniu

"Powietrzem moim jest" Kasia Kuceł

"Machaj głową" Bartek Szymborski

"Na poważnie" Bartek SzymborskiJaki jest cel naszego projektu?

Wierzymy w to, że przykłady innych ludzi, którzy w swoim życiu wykazali się niezwykłą odwagą i zdolnością do heroicznych czynów, mogą być dla nas i dla Was ogromną inspiracją i popychać do podobnych działań. Chcemy nagrać tę płytę, aby podzielić się z Wami tymi historiami, a tym samym sprawić, że staną się bardziej znane i pomocne, szczególnie przeżywającym podobne dylematy. Niech te życiowe wybory, radości i dramaty, ubrane w piękną muzykę służą nam ku pokrzepieniu i niosą nadzieję.


Dlaczego warto nas wesprzeć?

Jesteśmy grupą pasjonatów, którą połączyły wspólne wartości. Kochamy to, co robimy i wierzymy, że jest to ważne i może przynieść wiele dobra. Niestety, koszty związane z produkcją utworów w studio, ich obróbką i wszelkimi działaniami z tym związanymi, zdecydowanie przekraczają nasze finansowe możliwości. Wiemy, że nasze utwory nie będą miały możliwości ujrzenia światła dziennego, jeśli nam w tym nie pomożecie, wpłacając przysłowiową cegiełkę. Dlatego uważamy, że warto nas wesprzeć i zrobimy wszystko, by Was nie zawieźć.


Zostań częścią naszego projektu!

Ufamy także w to, że nie ma przypadków. Dlatego jeśli znalazłeś się na tej stronie i chcesz wesprzeć nasze działania, to już za to jesteśmy Ci bardzo wdzięczni. Każda wpłata, a także każde udostępnienie informacji o naszym projekcie, to dla nas wielka pomoc. Ale nie tylko! Jeśli chcesz się stać częścią naszego projektu, napisz do nas i podziel się swoimi talentami!:) Być może pasjonujesz się fotografią albo tworzysz ciekawe grafiki? A może pasjonuje Cię makijaż lub aktorstwo lub posiadasz inny talent lub ciekawy pomysł?

Napisz do nas!:)

Jesteśmy otwarci na każdą propozycję współpracy.

Co możemy dać w zamian?

Możesz stać się częścią naszego projektu oraz otrzymać wyjątkowe nagrody, do których należą: udział w teledysku do jednego z utworów, indywidualne lekcje śpiewu z Kasią, możliwość spotkania z twórcami, a także udział w prywatnym koncercie:) Jeśli ktoś z Was chciałby, aby jego nazwisko lub logo firmy zostało umieszczone na okładce płyty i materiałach promocyjnych to istnieje możliwość zostania honorowym darczyńcą.

O kim zaśpiewamy?

Na płycie znajdziecie piosenki o 12 nietuzinkowych kobietach, wśród których znalazły się m.in.:


  • dr n. med Agnieszka Pisula – psychiatra, psycholog, psychoterapeutka dzieci i młodzieży, współtwórczyni programu edukacyjnego Muzeum Powstania Warszawskiego skierowanego do dzieci, prywatnie żona i mama 4 dzieci. Agnieszka Pisula swoje życie zawodowe poświęciła pomocy dzieciom i młodzieży. Wybitna specjalistka w zakresie ADHD. Ot taki Janusz Korczak w polskiej psychoterapii. Wpłynęła na losy wielu dzieci dotkniętych ADHD i ich rodziców. Towarzyska, pełna radości życia. W skutek nagłej choroby zmarła zostawiając swoich najbliższych.

                                            

k5fb465b9337aaab.png

  • Wanda Błeńska – zwana „Doktą”, „Matką Trędowatych”, lekarz, światowej sławy specjalistka w dziedzinie leczenia trądu, misjonarka, która całe swoje życie poświęciła i dzieciom, i dorosłym chorym na trąd w Ugandzie. Wierzyła w marzenia i realizowała je. Odwaga, radość życia i nadzieja to jej wizytówka.

                       thumb_37caeed_resize_1920_1080.jpg

  • Stanisława Leszczyńska – polska położna osadzona w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau. Poświęciła swoje życie kobietom i dzieciom w niezwykle trudnych warunkach zewnętrznych. Jej odwaga ujmuje, a zarazem motywuje do robienia podobnie, do podejmowania się rzeczy, które po ludzku wydają się wprost niemożliwe i nierealne.

                      thumb_d7b76a8_resize_1920_1080.jpg


Na co wydamy te pieniądze?

Kosztorys obejmuje honoraria dla muzyków, opłatę za wynajęcie studia nagraniowego, wynagrodzenie dla realizatora dźwięku, mix oraz mastering płyty, projekt okładki, video, tłoczenie płyt oraz działalność promocyjną.

Dziękujemy z serca za każdą wpłatę i pomoc przy tworzeniu tego projektu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 36

 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
UL
Ula
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AK
Anna Kozupa
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KR
Kasia
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
DI
J&J
100 zł
MD
Monika Domagała
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków