Daj dzieciom przestrzeń. Pomóż wyremontować Szachowe Miejsce
Daj dzieciom przestrzeń. Pomóż wyremontować Szachowe Miejsce
Aktualności5
-
Nasz nowy lokal jeszcze niedawno wyglądał tak
Dzięki Wam udało się pomalować i trochę odnowić tą przestrzeń. I mimo że nie uzbieraliśmy pełnej potrzebnej kwoty potrzebnej do remontu, to otworzyliśmy siedzibę i było to wspaniałe święto.Teraz zbieramy na wyposażenie sali. Na stoły i krzesła, bo te które widzicie na zdjęciu pożyczyliśmy na dzień otwarcia.
Mamy nadzieję że zostaniecie z nami na dłużej i będziecie śledzić rozwój tego miejsca - Fortecy Czeladź i Fundacji WyTworzyMy.
Teraz możecie nas wspierać na zrzutce
zrzutka.pl/forteca-marzen
oraz uruchomionej zrzutce cyklicznej, jeżeli chcecie nas wspierać dłużej https://zrzutka.pl/mrue8p
Dziękujemy Wam serdecznie.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Otwórzmy razem nowy dom szachów w Czeladzi! ♟💙
W Fundacji WyTworzyMy i Klubie Szachowym Forteca Czeladź uczymy dzieci, młodzież i dorosłych, że szachy to coś więcej niż gra. To cierpliwość, strategia, szacunek dla przeciwnika, a przede wszystkim spotkania, które łączą pokolenia.
Dziś stoimy przed ogromną szansą - mamy nowy lokal!
To miejsce może stać się prawdziwym centrum szachowym i przestrzenią do warsztatów, integracji i wspólnego spędzania czasu.

Ale zanim zaprosimy Was na pierwszą partię w nowym miejscu, musimy je wyremontować i wyposażyć. Lokal ma 92 m2, składa się z sali głównej oraz zaplecza sanitarnego i wymaga remontu.
Na co zbieramy?
Remont lokalu - ściany, podłogi, oświetlenie, hydraulika,
Wyposażenie - stoły, krzesła, szafy, szachownice, zegary.
Przyjazną przestrzeń - zaplecze kuchenne.
opłaty - za media i czynsz.
Koszt to ok. 70 000 zł
Dlaczego to ważne?
Bo każde dziecko zasługuje na miejsce, w którym może rozwijać swój talent.
Bo Czeladź i Zagłębie potrzebują przestrzeni, w której sport i kultura spotykają się pod jednym dachem.
Dzisiaj w klubie jest ok. 30 dzieci, które startują w turniejach szachowych i odnoszą już pierwsze sukcesy. Swoją przygodę z szachami zaczęły na zajęciach w szkole, które prowadzimy w fundacji WyTworzyMy. Dzisiaj potrzebują rozwijać swoją pasję pod okiem trenerów w przyjaznym miejscu. Od kilku miesięcy prowadzimy spotkania dla dzieci w małym (użyczonym) pomieszczeniu, które powoli staje się za ciasne na prowadzenie zajęć.
Każda złotówka to kolejny ruch w stronę nowego lokalu dla młodych szachistów.
Dziękujemy za każdą wpłatę 😍
Razem możemy otworzyć Dom Szachów - miejsce, które będzie służyć kolejnym pokoleniom!