id: 8b7ymt

Rusz mięśnie, które nigdy nie ćwiczyły!

Rusz mięśnie, które nigdy nie ćwiczyły!

10 749 zł 
z 36 955 zł
29%
28 dni do końca
60 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć z tej strony Agnieszka i Sebastian jesteśmy założycielami Fundacji Wózkowicze.

x886d3973881d56b.pngMimo naszej niepełnosprawności pomagamy innym wózkowiczom. Całego świata nie zbawimy, ale dzięki Twojej pomocy poprawimy zdrowie, co najmniej kilku osób.

 

JAK TO ZROBIMY?

Zakupimy SYSTEM PRAGMA - specjalny sprzęt rehabilitacyjny, który pozwala na wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń ruchowych, oraz zorganizujemy roczną rehabilitację dla podopiecznych Fundacji Wózkowicze.


System PRAGMA to koszt 38900 zł natomiast udało nam się wynegocjować z producentem urządzenia 5% rabatu od ceny podstawowej :-) W związku z tym kwota, jaką potrzebujemy zebrać by kupić PRAGMĘ to 36 955 zł. W cenie jest zawarty koszt montażu urządzenia oraz szkolenie dla fizjoterapeutów z jego obsługi.

36 955 zł jest to cena, którą mamy zagwarantowaną do końca roku 2021 dlatego im szybciej zbierzemy całość tym lepiej.

 

Dzięki współpracy z DARMED FIZJOTERAPIA mamy już miejsce dostępne dla osób poruszających się na wózkach. Nie musimy martwić się o wynajem pomieszczenia gdyż mamy je udostępnione za darmo. To w tej sali i na tej ścianie urządzenie PRAGMA będzie zamontowane :-)

o77063a34284b75d.png

Natomiast zespół doskonałych fizjoterapeutów z DARMED FIZJOTERPAIA będzie prowadził rehabilitację podopiecznych Fundacji Wózkowicze.

 

Żeby nie być gołosłownym przetestowaliśmy sprzęt na sobie :-)


TERAZ PORA NA TWÓJ RUCH!

Pomóż ruszyć mięśnie, które nigdy nie ćwiczyły.


Wpłać 50 zł, a Twoje imię lub nick znajdzie się na specjalnej fundacyjnej stronie z podziękowaniami. Otrzymasz również Voucher na 10% zniżki na wizyty u fizjoterapeutów i/lub konsultacje dietetyka do wykorzystania w Darmed Fizjoterapia ważny do 31.12.2022 roku.

------------------

Wpłać 100 zł, a Twoje imię lub nick znajdzie się na specjalnej fundacyjnej stronie z podziękowaniami. Dodatkowo otrzymasz od nas mailem specjalne podziękowanie dedykowane tylko Tobie oraz Voucher na 10% zniżki do wykorzystania w Darmed Fizjoterapia na wizyty u fizjoterapeutów i/lub konsultacje dietetyka ważny do 31.12.2022 roku.

-------------------

Wpłać 150 zł, a Twoje imię lub nick znajdzie się na specjalnej fundacyjnej stronie z podziękowaniami. Dodatkowo otrzymasz link do specjalnego filmu, w którym osobiście Tobie podziękujemy oraz Voucher na 15% zniżki do wykorzystania w Darmed Fizjoterapia na wizyty u fizjoterapeutów i/lub konsultacje dietetyka ważny do 31.12.2022 roku.

------------------

Wpłać 500 zł, a Twoje imię lub nick znajdzie się na specjalnej fundacyjnej stronie z podziękowaniami. Dodatkowo otrzymasz link do specjalnego filmu, w którym osobiście Tobie podziękujemy oraz Voucher na 50% zniżki na 20 wizyt u fizjoterapeutów i/lub konsultację dietetyka do wykorzystania w Darmed Fizjoterapia ważny do 31.12.2022 roku.

------------------

Wpłać 1500 zł samodzielnie lub zbierz grupę osób, a Twoje/Wasze imiona imię lub nick znajdzie się na specjalnej fundacyjnej stronie z podziękowaniami. Dodatkowo otrzymasz/cie link do specjalnego filmu, w którym osobiście Tobie podziękujemy. Wyślemy Tobie także na maila specjalny ebook z zasadami savoir vivre wobec osób niepełnosprawnych oraz Voucher na 15 wizyt u fizjoterapeutów i pół roczną opiekę dietetyka w Darmed Fizjoterapia ważny do 31.12.2022 roku.

------------------

Wpłać co najmniej 5000 zł czyli 1/7 SYSTEMU PRAGMA, a Twoje imię lub nick jako darczyńcy tytularnego znajdzie się na specjalnej tabliczce obok urządzenia. Takich darczyńców będzie TYLKO 7! Bądź jednym z 7miu wspaniałych!

Dodatkowo otrzymasz Voucher na cały rok bezpłatnych wizyt u fizjoterapeutów i opiekę dietetyka w Darmed Fizjoterapia.

Realizacja vouchera musi rozpocząć się do 31.12.2022 roku.

 

Wpłać ile możesz i pomóż nam wyzwolić energię drzemiącą w naszych podopiecznych

 

CO ZROBIMY Z ZEBRANYMI FUNDUSZAMI?

Gdy zbierzemy 36 955 zł zakupimy SYSTEM PRAGMA dla naszych podopiecznych i umożliwimy im niezastąpioną rehabilitację na nowoczesnym sprzęcie najwyższej jakości, którego nie ma jeszcze nigdzie w Poznaniu.

Jeśli zbierzemy ponad 100% naszej zbiórki to nadwyżkę przeznaczymy na opłacenie kosztów rehabilitacji dla podopiecznych Fundacji Wózkowicze.

 

CZYM JEST SYSTEM PRAGMA?

PRAGMA to urządzenie do rehabilitacji z funkcją bezpiecznej pionizacji sterowanej pilotem. Zajmuje niewiele miejsca i łączy cechy wielu urządzeń terapeutycznych, w tym wymagających dużej przestrzeni (klatka rehabilitacyjna). Jest od wielu lat stosowana w profesjonalnych placówkach medycznych, zyskując wyłącznie pozytywne opinie lekarzy i fizjoterapeutów, a przede wszystkim pacjentów.

 

PRAGMA umożliwia wykonywanie skomplikowanych ćwiczeń i prowadzenie zaawansowanych terapii. Podwieszenie elastyczne zastosowane w PRAGMIE jest unikatowym rozwiązaniem w skali globalnej, mającym kluczowe znaczenie dla pionizacji i reedukacji chodu. Urządzenie umożliwia wykonywanie ćwiczeń w pozycjach, które wcześniej były nieosiągalne dla pacjentów

t2dc2097113e2087.png n93a279b36a4110d.png kc799f23eec444a6.png

TO JAK WPŁACIŁEŚ JUŻ?

Jeśli nie zrób to, czym prędzej i posłuchaj piosenki, w której śpiewam o Tobie.

Tak o Tobie, gdyż jesteś jednym z naszych aniołów.


KIM JESTESMY?

Misją Fundacji Wózkowicze jest przełamywanie stereotypów dotyczących osób niepełnosprawnych. Zachęcanie i motywowanie ich, aby wychodzili z domu, rozwijali swoje pasje i żyli normalnie, tak jak osoby pełnosprawne.

 

Uświadamiamy, że niepełnosprawny nie znaczy gorszy. Budujemy pozytywne relacje.

 

Integrujemy i łączymy osoby na wózkach z resztą społeczeństwa, tak aby by były one obecne w życiu codziennym bez względu na swoje możliwości czy ograniczenie. Pokazujemy, że niczym się od siebie nie różnimy, a ograniczenia są tylko w naszych głowach.

 

Fundacja Wózkowicze jest organizacją pozarządową, której celem jest działalność na rzecz osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach ich rodzin i przyjaciół. Powstała w marcu 2016 roku z inicjatywy Agnieszki i Sebastiana – osób poruszających się na wózkach z dużym doświadczeniem w pracy na rzecz osób niepełnosprawnych i społeczeństwa obywatelskiego, inicjatorów i twórców wielu akcji społecznych i uświadamiających.

 

Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w działania Fundacji Wózkowicze, oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Mamy nadzieję, że tak jak dla nas, tak i dla Ciebie radością jest wspólne budowanie świata bez barier.

 

Z pozdrowieniami

Agnieszka i Sebastian

m6fcf65f7a3d4b98.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 60

 
Dane ukryte
10 zł
 
Adrian Kruk
30 zł
RR
Robert Rozmiarek
50 zł
JD
Justyna Danił
65 zł
MD
Monika Domagalska
50 zł
KB
Krzysztof Bukała
5 000 zł
AI
Anna
95 zł
KA
Kamila Adamska
30 zł
SK
Sławomir Krzyżagórski
255 zł
B
Bozena
50 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • SM
  Załoga W. - Koncert

  Wpłata ze zbiórki przeprowadzonej przez wolontariuszy podczas koncertu "Niech stanie się światło".

  1 671 zł
 • SM
  NZS UAM i Discołajki

  Kwota zebrana podczas zbiórki przez Niezależne Zrzeszenie Studentów UAM w ramach wydarzenia "Discołajki" (PLN + EUR)

  330 zł
 • MA
  Magdalena Antoniewicz

  Super inicjatywa! Do zobaczenia❤️

  150 zł

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej
Wpłać 50 zł

a Twoje imię lub nick znajdzie się na specjalnej fundacyjnej stronie z podziękowaniami.

Otrzymasz również Voucher na 10% zniżki na wizyty u fizjoterapeutów i/lub konsultacje dietetyka do wykorzystania w Darmed Fizjoterapia ważny do 31.12.2022 roku.

rozwiń

wybrano 13 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Wpłać 100 zł

a Twoje imię lub nick znajdzie się na specjalnej fundacyjnej stronie z podziękowaniami.

Dodatkowo otrzymasz od nas mailem specjalne podziękowanie dedykowane tylko Tobie oraz Voucher na 10% zniżki do wykorzystania w Darmed Fizjoterapia na wizyty u fizjoterapeutów i/lub konsultacje dietetyka ważny do 31.12.2022 roku.

rozwiń

wybrano 10 razy

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Wpłać 150 zł

a Twoje imię lub nick znajdzie się na specjalnej fundacyjnej stronie z podziękowaniami.

Dodatkowo otrzymasz link do specjalnego filmu, w którym osobiście Tobie podziękujemy oraz Voucher na 15% zniżki do wykorzystania w Darmed Fizjoterapia na wizyty u fizjoterapeutów i/lub konsultacje dietetyka ważny do 31.12.2022 roku.

rozwiń

wybrano 4 razy

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Wpłać 500 zł

a Twoje imię lub nick znajdzie się na specjalnej fundacyjnej stronie z podziękowaniami.

Dodatkowo otrzymasz link do specjalnego filmu, w którym osobiście Tobie podziękujemy oraz Voucher na 50% zniżki na 20 wizyt u fizjoterapeutów i/lub konsultację dietetyka do wykorzystania w Darmed Fizjoterapia ważny do 31.12.2022 roku.

rozwiń
Wpłać 1500 zł i więcej
Wpłać 1500 zł

samodzielnie lub zbierz grupę osób, a Twoje/Wasze imiona lub nick znajdą się na specjalnej fundacyjnej stronie z podziękowaniami. Dodatkowo otrzymasz/cie link do specjalnego filmu, w którym osobiście Tobie podziękujemy. Wyślemy Tobie także na maila specjalny ebook z zasadami savoir vivre wobec osób niepełnosprawnych oraz Voucher na 15 wizyt u fizjoterapeutów i pół roczną opiekę dietetyka w Darmed Fizjoterapia ważny do 31.12.2022 roku.

rozwiń
Wpłać 5000 zł i więcej
Wpłać 5000 zł

czyli 1/7 SYSTEMU PRAGMA, a Twoje imię lub nick jako darczyńcy tytularnego znajdzie się na specjalnej tabliczce obok urządzenia. Takich darczyńców będzie TYLKO 7! Bądź jednym z 7miu wspaniałych!

Dodatkowo otrzymasz Voucher na cały rok bezpłatnych wizyt u fizjoterapeutów i opiekę dietetyka w Darmed Fizjoterapia.

Realizacja vouchera musi rozpocząć się do 31.12.2022 roku.

rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

799 508 zrzutek

i zebrali

619 249 830 zł

A ty na co dziś zbierasz?