id: ruu248

Leczenie i Rehabilitacja RIO

Leczenie i Rehabilitacja RIO

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
3 858 zł
z 10 000
38%
zakończona
05.02.2021r
128
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 892 zrzutki i zebrali 1 061 527 667 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Jesteśmy już po🏥 24.02. nasz misiek przeszedł drugą operacje. Kilka dni po tej operacji RIO wstał o wlasnych siłach teraz rehabilitacja leki i musi być tylko lepiej, latem będziemy już biegać. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc jak widać była ona dla nas bardzo cenna. Pozdrawiamy i przesyłamy ❤image
  image

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

RIO (1.5 roczny berneński pies pasterski) jest rehabilitowany w gabinecie "Psia Kość" w Tarnowie Podgórnym. Obecnie pracujemy nad wzmocnieniem mięśni kończyn miedniczych (tylnych), ponieważ jedna jest po zabiegu resekcji głowy kości udowej, a druga na taki zabieg czeka. W obu przypadkach (zwłaszcza przy tak dużym psie) kluczowym jest zachowanie ich w dobrej formie, aby pies mógł chodzić. Rio (czasem zwany pieszczotliwie Rysiem) ćwiczy także w domu. Oprócz tego stosujemy zabiegi fizykalne (magnetoterapia, laser, ultradźwięki) oraz leki w celu zmniejszenia stanów zapalnych i bólu we wszystkich czterech kończynach, ponieważ kończyny piersiowe też są dotknięte zmianami chorobowymi, co w przypadku Rio jest o tyle niekorzystne, że muszą one wykonywać nadmierną pracę. Obecnie Rio jeździ na wizyty rehabilitacyjne dwa razy w tygodniu. Pies będzie musiał niedługo przejść kolejną operację - resekcje głowy kości udowej i wskazana jest po niej intensywna (nawet codzienna) rehabilitacja, początkowo w formie wizyt domowych. Każdego dnia walczymy o życie bez bólu i możliwość chodzenia dla swojego psa, nie tylko ponosząc olbrzymie koszty finansowe, ale także poświęcając na to dużo czasu i wysiłku. Rio jest wesołym olbrzymem o łagodnym usposobieniu. Zabiegi, którym był, jest i będzie podawany nie wyleczą go całkowicie, ale pozwolą żyć bez wielkiego bólu i - przede wszystkim - chodzić!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 128

PO
Paulina
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
102 zł
DB
Dio by koral
100 zł
DO
Dorota
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ZI
ZigCiacho
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AT
Marcin_0as
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków