id: rv8w6t

Schronisko Nowiny

Schronisko Nowiny

927 zł
z 600
154%
zakończona
06.12.2020r
53
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 013 863 zrzutki i zebrali 1 059 890 552 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam.
Mam na imię Justyna i mam 20 lat. Jestem ogromną miłośniczką zwierząt i moim marzeniem było zorganizowanie zbiórki, dla potrzebujących zwierzaków ze schronisk. 
To już moja druga zbiórka. Dzięki pierwszej zbiórce, która odbyła się w kwietniu (poprzez strone Pomagam.pl), zebraliśmy 1180zł. Dzięki tej kwocie udało się zakupić W SUMIE 63.54kg karmy mokrej, 97.1kg karmy suchej (w tym karmy specjalistycznej) dla dwóch schronisk: Schronisko dla psów w Nowinach oraz Schronisko dla zwierząt w Dyminach.

❗❗❗
Tym razem jednak zbieramy pieniążki dla ubogiego schroniska w Nowinach! 
❗❗❗

Jak wyżej wspomniałam, jestem miłośniczką zwierząt. Mam moją ukochaną, 15-sto letnią kotkę oraz prawie 2 letniego psiaka. Moja kotka jest ogromnie schorowana i muszę codziennie podawać jej sama w domu kroplówki oraz zestaw leków. Dzielnie walczy! 
I to na nią patrząc i opiekując się, myślę o tych wszystkich innych zwierzątkach ze schronisk, które również potrzebują opieki, miłości i wsparcia. 

Ile mam możliwości i sił, tyle będę im pomagać! W moim sercu jest miejsce dla nich wszystkich!
Więc mam nadzieję, że tym razem również mi POMOŻECIE ❤ 

RAZEM wesprzemy kochane psiaki z Nowin! 100% zebranych pieniędzy pojdzie na zakup karm, kocy, akcesoriów. Będę w kontakcie ze schroniskiem i powiedzą mi, tak jak poprzednim razem, czego potrzebują. Prowizję, którą pobiera strona zwrócę w części lub w całości - jako moja cegiełka. 

Ps. Zdjęcie, które jest dołączone do zbiórki, to zdjęcie pieska, który był w schronisku w Nowinach. Sfotografowaliśmy go podczas wizyty, kiedy przekazaliśmy karmy zakupione dzięki zbiórce.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 53

BE
Beata
200 zł
AW
Mama
50 zł
RB
Renata Broniek
50 zł
MS
Marta Stokowiec
50 zł
SS
Sylwia Sarnat
50 zł
MG
Martyna Górnicka
50 zł
SO
Sandra Olewniczak
25 zł
AS
Ania S
25 zł
LS
Lena Sarnat
25 zł
AN
AGa Nowiny
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!