id: rvdyry

Na leczenie nowotworu mózgu u 7 letniego Iwa

Na leczenie nowotworu mózgu u 7 letniego Iwa

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
135 752 zł 
z 100 000 zł
135%
27 dni do końca
984 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności13

 • Kochani

  Wybaczcie naszą ciszę, lecz ogrom pracy, zaangażowania wokół Iwa powoduje, że po prostu brak sił.

  Jesteście ciekawi co u nas, niepokój i obawa nie pozwalają się odezwać, ok, już śpieszymy powiedzieć co u nas się dzieje.

  Mija rok od diagnozy i pierwszej operacji, więc Zwycięstwo.

  Po drodze parę błędów, niewłaściwych terapii, ale tak to jest gdy nie idzie się "zgodnie z protokołem"

  Stan Iwa na dzień dzisiejszy, jako rodzice możemy określić jako wewnętrzne schowanie się w sobie celem zdrowienia. Iwo na początku września stracił wzrok, żywimy nadzieję, że stan ten to stan przejściowy, który szybko się zakończy, szczęśliwa regeneracją i tym czego pragniemy najbardziej.

   Zgodnie z zaleceniami osób prowadzących Iwa, na początku października pojechaliśmy do Kołobrzegu, aby wdychać jesienny jod (dziękujemy Marcinie za udostępnienie mieszkania J).

  Niestety po powrocie stan Iwa pogorszył się i mózg zaczął odłączać „zbędne” funkcje życiowe, aby skupić się na walce z guzem. Od dwóch tygodni Iwcio jest leżący i zbiera siły na to aby wstać w pełni zdrowy. Oczywiście przez cały czas stosujemy terapie ziołowe, wodorowanie, magnetoterapię oraz wiele, wiele innych rzeczy, które powodują, że organizm ma siłę walczyć z trudnym przeciwnikiem.

   

  Chcieliśmy również wszystkim podziękować za 1 procent podatku, z którego teraz dopiero możemy skorzystać. Uzbierało się ponad 19.000 zł, a to już jest fajna kwota, którą od razu wykorzystaliśmy na zakup przyrządów ułatwiających nam opiekę nad Iwem (m.in. materac odleżynowy, kardiomonitor do obserwowania najważniejszych funkcji życiowych (tętno, saturacja, ciśnienie), baby monitor z kamerą oraz dźwiękiem aby mieć Iwa pod kontrolą 24h na dobę, bo takiej opieki teraz wymaga).

   

  DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy nas wspierają w każdy możliwy sposób.

  DZIĘKUJEMY za modlitwy i dobre słowa i myśli.

  BĄDŹCIE Z NAMI.

  MY JESZCZE NIE POWIEDZIELISMY OSTATNIEGO SŁOWA, O NIE!!!!!!!

   

  Dorota i Sebastian


  Czytaj więcej
 • Kochani nasi, dawno nie pisaliśmy, ale musieliśmy skupić się na Iwciu i po prostu brakowało czasu i sił. Początek roku był dla nas rewelacyjny, jednak w marcu sytuacja zaczęła się zmieniać. Iwa zaczęła boleć głowa i brzuch, więc pod koniec marca zrobiliśmy rezonans. Okazało się, że w główce pojawiła się zmiana, szybko pojechaliśmy do szpitala do Bydgoszczy, gdzie przeprowadzono operację. Niestety okazało się, że jest to wznowa, byliśmy w szpitalu przez dwa tygodnie. Niestety na główce Iwcia powstał pooperacyjny wysięk i zamiast się wchłaniać zaczął rosnąć więc po dwóch tygodniach znowu z powrotem do szpitala, gdzie spędziliśmy tydzień czasu. Wysięk został usunięty, a dobre samopoczucie Iwcia wróciło do normy. Sposoby leczenia zostały zmodyfikowane, zweryfikowane coś odjęte, coś dodane w każdym bądź razie Moi Drodzy idziemy dalej. Mamy zakupioną matę do terapii magnetycznej Viofor oraz zakupiliśmy urządzenie do produkcji wodoru i Iwo będzie kilka godzin dziennie wdychał wodór. Instytut w Niemczech wysłał nam kolejne, nowe leki, celowane na tą konkretną chorobę, aby uzdrowić Iwa, a z Hiszpanii lecą do nas olejki CBD. Jak widzicie nie poddajemy się, mamy wokół siebie wspaniałych ludzi, a humory dopisują.

  Bądźcie z nami, serdecznie Was pozdrawiamy.

  Czytaj więcej
 • Witajcie Drodzy Przyjaciele

  Śpieszymy z informacjami co się działo u Iwcia w ostatnich dniach i przypomnieć Wam o naszych stałych elementach życia, czyli przyjmowania suplementów, olejków CBD i CBG, oczyszczania organizmu z pasożytów oraz plastrami Live Wave, codzienne przyjmowanie leków przygotowanych w niemieckim instytucie z Iwcia krwi i moczu, regularnych wizyt w komorze normobarycznej.

  W zeszłym tygodniu odwiedziliśmy Wrocław dwa razy. Raz byliśmy u specjalistki w zakresie medycyny chińskiej, która potwierdziła i utwierdziła nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku i jednocześnie podpowiedziała jakie zioła możemy stosować do potraw oraz lekko zmodyfikowała dietę. Drugi raz to druga wizyta u specjalisty, który wyrównał Iwa energię.

  Byliśmy także z trzecią wizytą w Szubinie pod Bydgoszczą w Prywatnej Klinice Holistycznej Medycyny Naturalnej na zabiegu energetycznym.

  W przyszły tygodniu czeka nas jeszcze dwudniowa wizyta w stolicy u naszej Pani mikrobiolog.

  Od przyszłego tygodnia zaczynamy sesje w komorze hiperbarycznej, czyli tak zwana tlenoterapia.

  Uch, dzieje się.

  Każdy dzień to obserwacja, każdy dzień to analiza

  KAŻDY DZIEŃ TO ZWYCIĘSTWO

  Ściskamy Was mocno

  Dorota i Sebastian

  Czytaj więcej
 • Witamy Was, nasza Niezwykła Drużyno Dobrych Serc.

  Słuchajcie minęły dwa miesiące od Iwa operacji. Wyobrażacie to sobie tylko dwa miesiące, a u nas działań tyle, że spokojnie starczyłoby na co najmniej rok!!!!!

  W zeszłym tygodniu z Niemiec przyjechały dla Iwa spersonalizowane leki zrobione z jego krwi i moczu, które zażywać będziemy przez co najmniej rok. Taką przesyłkę będziemy otrzymywać co dwa miesiące, a leki będą za każdym razem przygotowywane z nowych pobrań Iwa krwi i moczu.

  Sok z selera regularnie pity przez malucha wreszcie znalazł uznanie i jest wypijany bez krzywienia się.

  Dwudniowa wizyta w Warszawie u Pani Rasy (mikrobiolog, pracująca w oparciu fizyki kwantowej) pokazała, że Iwa organizm oczyszcza się, ale potrzeba jeszcze czasu, aby wszystkie toksyny, pleśnie i grzyby „wyrzucić” z jego organizmu.

  W mieszkaniu został zamontowany filtr do otrzymywania wody redox (woda wodorowa), który wspiera usuwanie toksyn.

  W tym samym tygodniu odwiedziliśmy również Wrocław, gdzie w Pracowni Zdrowia została wyrównana Iwa równowaga energetyczna przez bardzo wykwalifikowanego i doświadczonego bioenergoterapeutę.

  Skonsultowaliśmy się również z lekarzami ze szpitala w Zurichu, którzy do pełnej diagnozy i swojej propozycji leczenia Iwa, czekają wraz z nami na wyniki badań genetyczny z laboratorium z Warszawy.

  Powiemy Wam jedno: dzieje się!!!

  Nie narzekamy na nudę, ale gdy patrzymy na naszego malucha, na jego samopoczucie, wiemy, że wybraliśmy właściwą drogę DO ZDROWIA.!!!

  Dzięki Wam możemy ją realizować. Sposób leczenia jaki wybraliśmy jest kosztowny i w najmniejszym stopniu nie jest refundowany przez NFZ.

  Wszystkie wizyty, zabiegi, dojazdy do innych miast, leki, suplementy, konsultację to koszty rzędu 13 -17 tysięcy miesięcznie.

  DZIĘKUJEMY WAM BARDZO ZA WASZĄ POMOC

  Mama i Tata Iwa

  Czytaj więcej
 • Witam Was serdecznie, chciałbym przekazać parę słów co u mnie słuchać. Otóż przyjechały do mnie nowe leki ziołowe dedykowane na glejaki,, rodzice zakupili urządzenie do produkcji wody alkalicznej. Z niecierpliwością czekam na preparaty specjalnie robione dla mnie w Niemczech, za kilka dni odbędzie się konsultacja z lekarzami z Zurichu, a z Anglii przyjechały leki homeopatyczne. Jak widzicie rodzice poruszyli całą Europę 🙂 Był Pan, który sprawdził jak u nas w mieszkaniu jest usytuowana siatka szwajcarska (promieniowanie szkodliwe dla zdrowia) i w związku z tym mój pokój uległ przemeblowaniu. Oprócz tego wszystkiego biorę nadal suplementy, piję bardzo dobre oleje i chodzę regularnie do komory normobarycznej. W połowie stycznia jedziemy do Warszawy sprawdzić jak idą postępy w oczyszczaniu mojego organizmu. Tak więc trzymajcie kciuki Kochani. Pozdrawiam Was serdecznie, Iwcio

  Czytaj więcej
 • Święta, święta i już po nich. Dla niektórych to czas odpoczynku, dla innych czas pracy. I do takich pracusiów zalicza się Iwo i jego Rodzina. Ubiegły tydzień to znów intensywne działania. Przyjechały plastry firmy Lifewave i od jutra przez 90 dni (specjalny protokół) Iwo będzie nimi oczyszczany. Zakupione również zostały materiały z firmy ADR, które ochraniają przed elektrosmogiem i dzięki nim organizm może się w nocy w pełni regenerować. Badania krwi pokazały, że należy zmienić nieco suplementację, więc dojechały 3 nowe produkty. Przyjechały też wody red-ox, które są nasycone wodorem i dzięki temu intensywniej oczyszczają organizm. Tak więc widzicie, dzieje się. Wiele innych tematów czeka w kolejce, ale działamy z rozmysłem, logicznie, mając nadzieję, że czynności te przyniosą oczekiwany przez wszystkich EFEKT. Kochani!!!! Działamy!!! Nie poddajemy się. Czasem przychodzi smutek, czasem refleksja. Lecz po chwili wracają siły i działamy dalej. W imię ZWYCIĘSTWA, w imię ZDROWIA. DZIĘKUJEMY WAM BARDZO, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI, od Was mamy Energię i Siłę do działania.

  Czytaj więcej
 • Witajcie kochani śpieszymy z wiadomościami i informacjami co się działo u nas w ubiegłym tygodniu. Byliśmy we Wrocławiu gdzie mieliśmy kolejne konsultacje w klinice gdzie holistyczne podchodzą do człowieka i do choroby. Rozpoczęliśmy również cykl sesji w komorze normobarycznej, dzięki której następuje głębokie oczyszczanie organizmu na poziomie DNA. NASZA WSPANIAŁA DRUŻYNO DZIĘKI WAM TO WSZYSTKO. KAŻDY JEDEN MAŁY GEST POMOCY JEST WIELKIM KROKIEM PROWADZĄCYM DO ZWYCIĘSTWA. WASZE SERCA TO ZDROWIE IWA.

  Poniżej zdjęcie Iwcia wraz ze wszystkimi suplementami, które spożywa codziennie, a które mogliśmy zakupić dzięki Waszej pomocy.

  Czytaj więcej
 • BARDZO WAŻNA INFORMACJA!!!

  Posłuchajcie, kontynuujemy zbiórkę pieniążków, ponieważ na bieżąco z nich korzystamy. Zrzutka nie pokazuje, że zmniejsza się ilość środków finansowych. Więc, w rzeczywistości my wybieramy kasę na potrzeby Iwcia a Wy tego na zrzutce nie widzicie, niestety. Dlatego też akcji nie przerywamy i dziękujemy Wam za Wasze wsparcie!!!!


  Czytaj więcej
 • Parę słów o tym na co idą pieniążki od Was.

  Jesteśmy już miesiąc po operacji, a od 3 tygodni w domu. Działamy pełną parą, telefony się grzeją, linie kontaktowe również. Wszystkie wiadomości trzeba uszeregować, odpowiednio poukładać, wybierać najlepsze, a na końcu wcielać w życie. Dzięki zebranym przez Was funduszom nie musimy zastanawiać się czy starczy na taką czy inna opcje, która może przywrócić Iwciowi zdrowie. A jak wiecie wszystkie działania generują dość spore koszty np.:

  - tłumaczenia dokumentacji medycznej – 1500 zł

  - tylko jedna konsultacja w USA to koszt około 700USD, a planujemy ich mieć kilka

  - urządzenie LifeBalance do oczyszczania organizmu – 600Euro

  - olejki CBD i CBG to około 3000 zł na 2 tygodnie kuracji

  - suplementy diety, wizyty lekarskie, konsultacje krajowe i wyjazdy na zabiegi.

  Łącznie przez te 3 tygodnie pobytu w domu wydaliśmy około 20.000 zł, a to dopiero wierzchołek góry lodowej.

  Kasa, kasa, kasa, kasa. Ale my ją mamy!!!!!

  DZIĘKI WAM I WASZYM DOBRYM SERCOM.

  Dzięki Wam możemy leczyć Iwcia.

  Dzięki Wam przywracamy mu zdrowie.

  Dzięki Wam Iwcio odniesie zwycięstwo.

  Tak bardzo Wam dziękujemy.

  Jesteśmy ogromnie wdzięczni każdej osobie za każdy gest dobrego serca.

  JESTEŚCIE Z NAMI, Z WAMI WYGRAMY

  Czytaj więcej
 • Kochani nasi.

  Spieszymy podzielić się z Wami co dzieje się u Iwcia, a dzieje się tego trochę. 

  W tym tygodniu odbyliśmy konsultację lekarską w Warszawie, po której płyną do nas pozytywne, pełne nadziei wieści.

  Odbyła się także wizyta we Wrocławiu, skąd czekamy na dalsze instrukcje.

  Dokumentacja lekarska z pobytu w szpitalu w Bydgoszczy i w Poznaniu, opis operacji oraz wyniki rezonansów znajdują się u przysięgłego tłumacza. To pozwoli nam uzyskać opinie w medycznych ośrodkach zagranicznych. Zleciliśmy również kolejne badania molekularne i genetyczne aby podjąć jak najbardziej trafne metody leczenia.

  Przyszły tydzień to kolejne konsultacje, wizyty, opinie oraz maile. Nie możemy zapominać o suplementacji i specjalnym żywieniu Iwcia, które trwa cały czas.

  DZIĘKI WASZYM DOBRYM SERDUSZKOM MOŻEMY TAK SZEROKO DZIAŁAĆ.

  WIEMY, ŻE DOBRA ENERGIA PŁYNĄCA Z WASZYCH SERC PRZYCZYNI SIĘ DO IWUSIOWEGO SUKCESU.


  Czytaj więcej
 • Kochani❣️❣️❣️ jesteśmy niezwykle wzruszeni Waszą dobrocią, empatią. Wasza Energia daje nam siłę i niezwykłą Moc do działania. Dzięki Waszemu zaangażowaniu mamy głęboki spokój, że możemy skorzystać z wielu możliwości, sposobów leczenia. To Wy dajecie nam Wiarę i silne przekonanie, że BĘDZIE DOBRZE 🌈🌈🌈JESTEŚMY O TYM BARDZO MOCNO PRZEKONANI. Ośrodki krajowe i zagraniczne oferują możliwości, aby się o tym przekonać konieczne są konsultacje, wizyty, spotkania Nie poddajemy się 💪💪💪Zbieramy dalej, wyjazd za granicę często powoduje, że koszty lawinowo rosną. Nie chcemy obawiać się, że będziemy musieli przerwać leczenie bo środki się kończą. Dlatego też, kontynuujemy zbiórkę. Wasze zaangażowanie i dobre serduszka Dają nam MOC ❤️❤️❤️ Dziękujemy za to 🍀🍀

  Czytaj więcej
 • BARDZO ❤️SERDECZNIE❤️ DZIĘKUJEMY❤️ ZA WASZE SERCA❤️, ZA EMPATIE🌸, ZA NIEZWYKŁĄ DOBROĆ.💖 Z TAKĄ WSPANIAŁĄ ENERGIĄ🌈 JAKĄ CZUJEMY OD WAS💐 WSZYSTKICH, NIE MAMY INNEJ OPCJI ❤️JAK OGŁOSIĆ W NIEDŁUGIM MAM NADZIEJĘ CZASIE ZWYCIĘSTWO🍀🍀

  Czytaj więcej
 • Poniżej zamieszczam również link do licytacji różnych przedmiotów, towarów i usług, które mają zasilić konto mojego synka:


  https://www.facebook.com/groups/943452289393956

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

To switch to English on our donation page please click the user icon in the top right corner.


Mój 7 letni syn Iwo trafił do szpitala w Poznaniu na ul. Szpitalną w środę 4.11, z bólem głowy oraz bólami stawów. Dzień później zrobiono mu tomograf komputerowy, wykryto dwie zmiany lito-torbielowe o wielkości 2-3 cm w dwóch półkulach. W następnym dniu rezonans potwierdził zmiany w głowie. Postanowiliśmy przenieś się do szpitala w Bydgoszczy, gdzie została wykonana operacja usunięcia guzów. Zabieg wykonany został profesjonalnie i wszystko zostało usunięte, syn bardzo szybko wraca do zdrowia. Jednak wyniki histopatologiczne nie są dobre - glioblastoma gigantocellulare (who grade IV) - glejak wielopostaciowy. Skuteczność tradycyjnych metod leczenia (radio i chemioterapia) to około 30% wyleczenia - jest to dla nas stanowczo za mało, aby nie szukać innych dróg leczenia.

Niestety wszystkie niekonwencjonalne metody leczenia są bardzo drogie. Czasem jedno badanie potrafi kosztować nawet 10.000 zł, a gdzie dopiero leczenie.

Dlatego też prosimy wszystkich o pomoc, aby nasz 7-letni syn wyszedł z tego obronną ręką, i żebyśmy mogli zapewnić mu jak najlepsze i jak najnowsze metody leczenia.

Wesprzyj i pomóż uratować Jego życie.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 984

BS
Basia
5 000 zł
S
Sobaszkiewicz
5 000 zł
D
Dziki
5 000 zł
HI
Hania i Arek
3 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
2 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
B
Bączki
2 000 zł
KZ
kolezanka z SP2
2 000 zł
E
E&M
2 000 zł
DW
Dom wydawniczy Rebis
1 850 zł
Zobacz więcej

Komentarze 63

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

775 066 zrzutek

i zebrali

575 227 587 zł

A ty na co dziś zbierasz?