id: rvgza3

Matma jest fajna - Bajki o Cyferce

Matma jest fajna - Bajki o Cyferce

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 189 570 zrzutek i zebrali 1 253 453 416 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

  • Na stronie portalu https://Bithub.pl jest artykuł o naszej książeczce i zrzutce - zapraszamy do zapoznania się z artykułem pod adresem https://bithub.pl/wiadomosci/blockchain-edukacja-bajki-o-cyferce/
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Bajki o Cyferce - to zbiór zabawnych wierszyków o matematyce i Nowych Technologiach. Cyferka wędrując przez świat pomaga dzieciom (i dorosłym) poznać tajniki matematyki i Nowych Technologii

Bajki o Cyferce

Zbieramy środki na przygotowanie i wydanie książeczki dla dzieci i dorosłych na temat Matematyki i Nowych Technologii takich jak BlockChain, BigData, itp.

Chcemy zapoznać najmłodszych czytelników z cyframi i podstawowymi działaniami matematycznymi.

Wyjaśniamy do czego służą Nowe Technologie i gdzie możemy się z nimi spotkać na co dzień.

Planujemy by książka w wersji papierowej i elektronicznej (e-book) była dostępna w języku Polskim i Angielskim, opatrzona ciekawymi ilustracjami, a jeśli będziemy mieli wystarczająco środków to w wersji cyfrowej - animacjami

Bajka o Cyferce

Matematyka jest piękna i można się przy niej się doskonale bawić, a wiedza matematyczna jest kluczem do zrozumienia nowych technologii.

Fundacja BuildingBlocks szuka partnerów do wydania książki i e-booka o nowych technologiach, aby Książka, a w przyszłości związane z tymi samymi bohaterami animacje i zabawki zachęciły dzieci do nauki matematyki, kryptografii i algorytmów.

(obok fragment jednej z bajek)

Liczba PI

Specjalną bajkę poświęcamy liczbie PI która jest liczbą wyjątkową

(a czemu jest wyjątkowa - dowiecie się z bajki)

Czy wiecie ze liczba PI jako jedyna liczba na świecie ma swoje własne święto która przypada na 14 marca?

Nie może zatem zabraknąć bajki o tej wyjątkowej liczbie

Pomóż nam przygotować dzieci do zawodów przyszłości

Z Waszym wsparciem i pomocą chcemy wydać ponad 2 tyś książeczek, które będą dostępne w różnych kanałach dystrybucji.

Dotrzemy do dzieci, rodziców, opiekunów, dziadków i nauczycieli, razem pokażemy że świat Nowych Technologii stoi dla wszystkich otworem, a zawody przyszłości są na wyciągnięcie ręki.

Fundacja BuildingBlocks

Jesteśmy przeświadczeni, że przy zastosowaniu odpowiedniego podejścia i narzędzi każdy jest w stanie zrozumieć nowe technologie, takie jak np. blockchain. Fundacja, prowadząc alternatywne projekty edukacyjne, organizując wydarzenia i dając możliwości mentoringu, pragnie przyczynić się do rozwoju bardziej otwartego, biegle używającego technologii informacyjnych społeczeństwa, w którym każdy będzie umiał dobrze odnaleźć się w technologicznej rzeczywistości.

O Fundatorce i Fundacji

Izabella Murawska Deneau:

"Po 15 letniej karierze w sektorze finansowym trafiłam do firmy technologicznej, gdzie przez 4 lata pracowałam z programistami blockchain. Zdałam sobie sprawę, że nowe technologie nieuchronnie wchodzą pod strzechy i trzeba wiedzę specjalistów przekazać dzieciom i nie technologicznym dorosłym aby kształcić kompetencje przyszłości i eliminować wykluczenie cyfrowe.

Założyłam więc Fundację BuildingBlocks, gdzie specjaliści i pasjonaci informatyki, matematyki, programiści, dokładają swoją cegiełkę do produktów edukacyjne przeznaczonych na lekcję informatyki, dla szkół i dla nauczycieli aby uczyć nowych technologii przez pasję do matematyki i wartości społeczne."

Nasza strona: Fundacja BuildingBlocks

English below:

Bajki o Cyferce - to zbiór zabawnych wierszyków o matematyce i Nowych Technologiach. Cyferka wędrując przez świat pomaga dzieciom (i dorosłym) poznać tajniki matematyki i Nowych Technologii

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

 
Dane ukryte
120 zł
ED
Tomasz Dzida
100 zł
DZ
Dorota Zimnoch
100 zł
P
Paweł Kuczyński
100 zł
KS
Katarzyna Sosin
100 zł
KA
Kamiloss3
100 zł
ML
Marta Lesiewska
60 zł
PK
Przemek Krzysiak
60 zł
Zobacz więcej