id: rvgza3

Matma jest fajna - Bajki o Cyferce

Matma jest fajna - Bajki o Cyferce

1 362 zł 
z 65 000
2%
zakończona
15.10.2019r
15
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 936 561 zrzutek i zebrali 927 080 840 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

  • Na stronie portalu https://Bithub.pl jest artykuł o naszej książeczce i zrzutce - zapraszamy do zapoznania się z artykułem pod adresem https://bithub.pl/wiadomosci/blockchain-edukacja-bajki-o-cyferce/
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Bajki o Cyferce - to zbiór zabawnych wierszyków o matematyce i Nowych Technologiach. Cyferka wędrując przez świat pomaga dzieciom (i dorosłym) poznać tajniki matematyki i Nowych Technologii

Bajki o Cyferce

Zbieramy środki na przygotowanie i wydanie książeczki dla dzieci i dorosłych na temat Matematyki i Nowych Technologii takich jak BlockChain, BigData, itp.

Chcemy zapoznać najmłodszych czytelników z cyframi i podstawowymi działaniami matematycznymi.

Wyjaśniamy do czego służą Nowe Technologie i gdzie możemy się z nimi spotkać na co dzień.

Planujemy by książka w wersji papierowej i elektronicznej (e-book) była dostępna w języku Polskim i Angielskim, opatrzona ciekawymi ilustracjami, a jeśli będziemy mieli wystarczająco środków to w wersji cyfrowej - animacjami

Bajka o Cyferce

Matematyka jest piękna i można się przy niej się doskonale bawić, a wiedza matematyczna jest kluczem do zrozumienia nowych technologii.

Fundacja BuildingBlocks szuka partnerów do wydania książki i e-booka o nowych technologiach, aby Książka, a w przyszłości związane z tymi samymi bohaterami animacje i zabawki zachęciły dzieci do nauki matematyki, kryptografii i algorytmów.

(obok fragment jednej z bajek)

Liczba PI

Specjalną bajkę poświęcamy liczbie PI która jest liczbą wyjątkową

(a czemu jest wyjątkowa - dowiecie się z bajki)

Czy wiecie ze liczba PI jako jedyna liczba na świecie ma swoje własne święto która przypada na 14 marca?

Nie może zatem zabraknąć bajki o tej wyjątkowej liczbie

Pomóż nam przygotować dzieci do zawodów przyszłości

Z Waszym wsparciem i pomocą chcemy wydać ponad 2 tyś książeczek, które będą dostępne w różnych kanałach dystrybucji.

Dotrzemy do dzieci, rodziców, opiekunów, dziadków i nauczycieli, razem pokażemy że świat Nowych Technologii stoi dla wszystkich otworem, a zawody przyszłości są na wyciągnięcie ręki.

Fundacja BuildingBlocks

Jesteśmy przeświadczeni, że przy zastosowaniu odpowiedniego podejścia i narzędzi każdy jest w stanie zrozumieć nowe technologie, takie jak np. blockchain. Fundacja, prowadząc alternatywne projekty edukacyjne, organizując wydarzenia i dając możliwości mentoringu, pragnie przyczynić się do rozwoju bardziej otwartego, biegle używającego technologii informacyjnych społeczeństwa, w którym każdy będzie umiał dobrze odnaleźć się w technologicznej rzeczywistości.

O Fundatorce i Fundacji

Izabella Murawska Deneau:

"Po 15 letniej karierze w sektorze finansowym trafiłam do firmy technologicznej, gdzie przez 4 lata pracowałam z programistami blockchain. Zdałam sobie sprawę, że nowe technologie nieuchronnie wchodzą pod strzechy i trzeba wiedzę specjalistów przekazać dzieciom i nie technologicznym dorosłym aby kształcić kompetencje przyszłości i eliminować wykluczenie cyfrowe.

Założyłam więc Fundację BuildingBlocks, gdzie specjaliści i pasjonaci informatyki, matematyki, programiści, dokładają swoją cegiełkę do produktów edukacyjne przeznaczonych na lekcję informatyki, dla szkół i dla nauczycieli aby uczyć nowych technologii przez pasję do matematyki i wartości społeczne."

Nasza strona: Fundacja BuildingBlocks

English below:

Bajki o Cyferce - to zbiór zabawnych wierszyków o matematyce i Nowych Technologiach. Cyferka wędrując przez świat pomaga dzieciom (i dorosłym) poznać tajniki matematyki i Nowych Technologii

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

 
Dane ukryte
120 zł
ED
Tomasz Dzida
100 zł
DZ
Dorota Zimnoch
100 zł
P
Paweł Kuczyński
100 zł
KS
Katarzyna Sosin
100 zł
KA
Kamiloss3
100 zł
ML
Marta Lesiewska
60 zł
PK
Przemek Krzysiak
60 zł
Zobacz więcej