id: rvnze9

Kryształowy Koliber

Kryształowy Koliber

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 178 612 zrzutek i zebrali 1 232 325 160 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani,

Z młodzieńczej miłości do teatru i chęci niesienia pomocy potrzebującym narodził się projekt pt. „Kryształowy Koliber” - niezwykły musical fantasy. Pełna magii opowieść o przyjaźni, oddaniu, ale także o zdradzie i karze.

w82b508feecc9f99.jpeg

Organizatorzy postawili nam poprzeczkę bardzo wysoko, ale dzięki temu w ramach projektu mamy możliwość współpracy z profesjonalistami z zakresu śpiewu, muzyki, logopedii, tańca i gry aktorskiej. Trwają intensywne przygotowania. Spotykamy się aż cztery dni w tygodniu i spędzamy razem po kilka godzin dziennie. Dzięki temu mamy możliwość poczucia się jak zawodowcy doskonalący swój warsztat sceniczny. Samodzielnie przygotowujemy kostiumy i rekwizyty niezbędne do realizacji spektaklu.

Oprócz umiejętności scenicznych mamy również sporo możliwości dokształcania się w różnych kierunkach takich jak np. pierwsza pomoc czy fotomodeling. To zapewnia nam możliwość poszukiwania i odkrywania nowych pasji.

Ekipa „Kryształowego Kolibra” jest małą rodziną. Spędzamy razem mnóstwo czasu również poza godzinami prób. Wspólny aktywny wypoczynek, wyjścia do teatrów czy innych miejsc kultury to nieodłączna część budowy naszych relacji, które mamy nadzieję, że zostaną z nami na długie lata.

Potrzebujemy jednak waszej pomocy.

Kochani,

W ramach projektu chcemy, oprócz spektaklu wykonać kilka innych działań, które mamy nadzieję, że spodobają się szerokiej publiczności. Planujemy wydać nasz spektakl w formie słuchowiska, co jest dla nas niezwykłym wydarzeniem. Z pomocą naszej trenerki – pani Agnieszki Jarmułowskiej powstaje również album fotograficzny z udziałem uczestników zajęć. Niezwykły album zawierający nasze najlepsze prace ze sztuki human-mappingu. Jednak naszym głównym celem na ten moment jest wydanie własnej płyty z piosenkami, które znajdują się w naszym musicalu, a do których od dłuższego czasu już się przygotowujemy. Bardzo zależy nam na tym, aby wszystko było na jak najwyższym poziomie, dlatego prosimy o pomoc i za każdą z serca dziękujemy!Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

MK
Michał Korbiel
200 zł
IM
Izabela Mrzygłód
100 zł
PP
Paulina Pietruszka
100 zł
DG
Dariusz Glowacki
100 zł
MK
Marek Krzak
100 zł
 
Dane ukryte
65 zł
 
Dane ukryte
50 zł
SS
SŁAWOMIR
50 zł
PS
Piotr Sobieszek
50 zł
BZ
Barbara Herman
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!