id: rw8gs2

„Akcja Zima” Dąbrowskiego Stowarzyszenia Rodzin w Kryzysie

„Akcja Zima” Dąbrowskiego Stowarzyszenia Rodzin w Kryzysie

Opis zrzutki

Dąbrowskie Stowarzyszenie Rodzin w Kryzysie nigdy nie zostawia swoich podopiecznych na pastwę losu. W chłodną i mroźną jesienno-zimową porę po raz kolejny chce wlać trochę ciepła w serca najuboższych. Tegoroczny cel zrzutki? Opał i ciepłe ubrania.

W tym roku z Waszą pomocą Stowarzyszenie chce zakupić 4 tony węgla. Opał ma pomóc w przetrwaniu zimy w godnych warunkach dwóm ubogim rodzinom, którymi Stowarzyszenie opiekuje się od dobrych kilku lat.

Z pomocy Stowarzyszenia korzystają również osoby bezdomne, dla których zima to prawdziwa szkoła przetrwania. Z tego powodu Stowarzyszenie w każdą zimę rozdaje osobom bezdomnych ciepłe ubrania. Ciepłe, zimowe ubrania i buty, które Stowarzyszenie kupuje za środki od darczyńców, naprawdę mogą uratować osobom Bezdomnym życie.

Jeśli zastanawiacie się czy pieniądze, które wpłacicie zostaną właściwie spożytkowane, przeczytajcie krótkie informacje o prezesce Stowarzyszenie oraz działaniu Dąbrowskiego Stowarzyszenia Rodzin

w Kryzysie.

Pani Danuta Lech - prezeska działającego od ponad 20 lat Stowarzyszenia Rodzin w Kryzysie. Od 48 lat aktywnie udziela się społecznie, pomimo wielu trudności jakie spotykała na swojej drodze. W niesieniu pomocy nie był jej straszny ani poprzedni ustrój ani powódź tysiąclecia. Jest tam, gdzie są potrzebujący

i chyba nikt i nic, nie może jej w tym przeszkodzić.

Stowarzyszenie od początku swojego istnienia skupia się na pomocy innym. Kieruje swą pomoc w stosunku do osób najbardziej pokrzywdzonych przez los, najuboższych. Przeciwdziałanie bezrobociu, wsparcie materialne, przeciwdziałanie patologiom w rodzinie, wspieranie osób zagrożonych wykluczeniem społecznym – to ich główne kierunki działania. Wszystkie swoje programy realizuje w oparciu o środki finansowe pochodzące od sponsorów oraz darczyńców.


Dziękujemy za wszystkie wpłaty!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 21

MB
Marcin Bazylak
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KD
Kamil Dybich
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
P
Paula
25 zł
D
damian
25 zł
RM
Rafał Makuch
25 zł
D
damian
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

687 017 zrzutek

i zebrali

450 007 381 zł

A ty na co dziś zbierasz?