id: rx6xzs

Walka Henia z FIP

Walka Henia z FIP

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 146 318 zrzutek i zebrali 1 194 136 901 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności9

 • Dziś Henryk dostał ostatnią dawkę. Udało się zakończyć terapie i od jutra przechodzimy na 3 miesięczna obserwację. Dziękujemy wszystkim za wsparcie, które było dla nas niezwykle ważne i pomocne! 🥺❤️image

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam serdecznie, 

Sześć tygodni temu nasza rodzina zdecydowała, że chcemy stworzyć ciepły i przepełniony miłością dom dla puchatego maluszka, który otrzymał dumne imię Henryk. Rudo biały malec był bardzo energicznym i głośnym kociakiem, który od razu podbił nasze serca. Niestety kilka dni temu, kilku weterynarzy zdiagnozowało u naszego Henia FIP w postaci wysiękowej. Nie spodziewaliśmy się, że ten kociak w tak krótkim czasie stanie się naszym oczkiem w głowie i źródłem codziennego uśmiechu na naszych twarzach. Niestety poinformowano nas, że w Polsce jest to choroba, na którą nie ma lekarstwa, a jedyną opcją jest eutanazja. Nie byliśmy w stanie zostawić go na uśpienie, więc zabraliśmy go z powrotem do domu i z nadzieją zaczęliśmy szukać innych rozwiązań. Trafiliśmy na grupę ludzi na Facebooku, którzy tak jak my chcą walczyć z wizją zbliżającej się śmierci ich pupili. Jedyną szansą na uratowanie naszego kilkumiesięcznego malca jest sprowadzenie niezwykle drogiego leku GS 441524, który może go uratować. Piszę tu z prośbą o pomoc, gdyż 84 dniowa kuracja tym lekiem to koszt około 8 tyś zł. Mamy mało czasu, bo dawka jest uzależniona od wagi kociaka co oznacza, że razem z wagą rośnie koszt kuracji. Nie jesteśmy w stanie opłacić leczenia samodzielnie.. każda nawet najmniejsza pomoc, minimalna wpłata bądź udostępnienie zbiórki to ogromna pomoc w uratowaniu jego życia. 

Z góry wszystkim dziękujemy. 

Kochająca rodzina Henryka.w474a100be5578db.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 90

AK
Agnieszka
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JD
Justyna
100 zł
PS
Paulina
100 zł
EM
Evelina
100 zł
MG
Magdalena Gawrońska
100 zł
IC
Izabela Czaplińska
50 zł
ZC
Zosia Cendrowska
50 zł
WM
Wojtek Maszkowski
50 zł
KI
KFP
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków