id: rxmmba

Podarujmy Nowe Życie - dla Anity

Podarujmy Nowe Życie - dla Anity

Nasi użytkownicy założyli 1 145 387 zrzutek i zebrali 1 192 110 263 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Anita Lewandowska to pełna życia, ciekawa świata, uwielbiająca muzykę 38 letnia kobieta.

Ma rodzinę: męża i 7-letniego syna Aleksandra , który jest jej oczkiem w głowie. Aktywnie spędzają czas, jeżdżą na rowerze, spacerują. Niebawem na świat ma przyjść kolejne dziecko – siostrzyczka dla Olusia. Anita jest w ósmym miesiącu ciąży.

18 września 2019 roku przekreślił życie Anity i jej rodziny. Brutalnie zaatakowana siekierą przez męża przez kilka miesięcy walczyła o życie w radomskim szpitalu. Nienarodzonej córeczki nie udało się uratować.

W grudniu Anita wybudziła się ze śpiączki. Dzięki ciężkiej pracy rehabilitantów Anicie powoli powraca czucie w kończynach. Niestety, prawa strona jest niemal bezwładna. Nadal karmiona jest poprzez sondę. Kobieta zaczyna mówić, choć lekarze nie dawali jej żadnych szans dzięki ogromnej wierze, wsparciu i ciężkiej walki rodziny Anita robi postępy. Choć nie pamięta swojego życia z ostatnich kilku lat nie poddaje się.  

Anita aby mogła marzyć o powrocie do zdrowia potrzebuje specjalistycznej opieki medycznej, rehabilitacji, opieki psychologicznej i sprzętu rehabilitacyjnego.

Podarujmy Nowe Życie – dla Anity


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1447

preloader

Komentarze 31

 
2500 znaków