id: rxrdu7

Zrzutka dla Janka - podaruj bezcenny prezent

Zrzutka dla Janka - podaruj bezcenny prezent

1 354 zł 
z 1 900 zł
71%
zakończona 30.06.2020r
23 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności2

  • Kochani, pięknie i najmocniej dziękuję za Wasze zaangażowanie i za Wasze wpłaty! Ta zrzutka i to badanie udało się dzięki Wam!!! Szczęśliwie wszystko jest zaskakująco dobrze! To tylko słowa, ale DZIĘKUJĘ przesyłam jeszcze raz z całą mocą! Trzymajcie się dobrze i miejcie się jeszcze lepiej! :)

    Czytaj więcej
  • ka7dfbb20b006211.jpeg

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Janusz. Jeśli chcesz zrobić mi urodzinową niespodziankę i zarazem pomóc w przeprowadzeniu specjalistycznych, a co za tym idzie - kosztownych badań, to trafiłeś na idealną zbiórkę. Połącz przyjemne z pożytecznym.

Choć słowo pisane i mówione nigdy nie były mi obce, to jednak teraz trochę się stresuję, bo to pierwsza taka moja akcja z perspektywy założyciela "zrzutkowej" akcji... Wspomniałem przed momentem, że słowa są mi bliskie - za sprawą wykształcenia (filologia polska o specjalności nauczycielskiej oraz absolutorium z dziennikarstwa i komunikacji społecznej) oraz z zamiłowania do dziennikarstwa - szczególnie tego w wydaniu radiowym. Radio poprzez dźwięk przekazuje słowa, emocje oraz... swoją duszę i magię.

Dotarcie do etapu studiów, czy do bycia copywriterem zostało z lekka utrudnione przez Mózgowe Porażenie Dziecięce, epilepsję, zeza rozbieżnego i zdiagnozowaną (a nie podyktowaną modą) nietolerancją pszenicy. Jak widać nazbierało się tego trochę, ale podstawa to nie poddawać się i codziennie zbliżać się do coraz większej samodzielności.

Tak, jestem osobą otyłą, ale warto pamiętać, że otyłość to choroba i nie chodzi tutaj o błędy żywieniowe. Lekarz pierwszego kontaktu sygnalizuje mi, że noszę w sobie alergie pokarmowe i tu przechodzimy do sedna sprawy... Celem mojej debiutanckiej zbiórki jest wykonanie badania, które kompleksowo i wiarygodnie ukazuje nasiloną alergię pokarmową. Kto wie, może szkodzi mi marchewka. Poniżej znajduje się link do opisu badania:

https://instytut-mikroekologii.pl/produkt/imupro300-badanie-alergie-pokarmowa-opozniona

Każda pomoc będzie bez-cenna. Oczywiście można pomóc na 2 sposoby - wpłacając dowolną kwotę i/lub udostępniając zbiórkę w przestrzeniach wujka Google. ZA KAŻDE WSPARCIE NIEZMIERNIE DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM!!!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 23

 
Dane ukryte
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

865 003 zrzutki

i zebrali

763 986 055 zł

A ty na co dziś zbierasz?