id: rxrdu7

Zrzutka dla Janka - podaruj bezcenny prezent

Zrzutka dla Janka - podaruj bezcenny prezent

1 354 zł 
z 1 900 zł
71%
zakończona 30.06.2020r
23 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności2

  • Kochani, pięknie i najmocniej dziękuję za Wasze zaangażowanie i za Wasze wpłaty! Ta zrzutka i to badanie udało się dzięki Wam!!! Szczęśliwie wszystko jest zaskakująco dobrze! To tylko słowa, ale DZIĘKUJĘ przesyłam jeszcze raz z całą mocą! Trzymajcie się dobrze i miejcie się jeszcze lepiej! :)

    Czytaj więcej
  • ka7dfbb20b006211.jpeg

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Janusz. Jeśli chcesz zrobić mi urodzinową niespodziankę i zarazem pomóc w przeprowadzeniu specjalistycznych, a co za tym idzie - kosztownych badań, to trafiłeś na idealną zbiórkę. Połącz przyjemne z pożytecznym.

Choć słowo pisane i mówione nigdy nie były mi obce, to jednak teraz trochę się stresuję, bo to pierwsza taka moja akcja z perspektywy założyciela "zrzutkowej" akcji... Wspomniałem przed momentem, że słowa są mi bliskie - za sprawą wykształcenia (filologia polska o specjalności nauczycielskiej oraz absolutorium z dziennikarstwa i komunikacji społecznej) oraz z zamiłowania do dziennikarstwa - szczególnie tego w wydaniu radiowym. Radio poprzez dźwięk przekazuje słowa, emocje oraz... swoją duszę i magię.

Dotarcie do etapu studiów, czy do bycia copywriterem zostało z lekka utrudnione przez Mózgowe Porażenie Dziecięce, epilepsję, zeza rozbieżnego i zdiagnozowaną (a nie podyktowaną modą) nietolerancją pszenicy. Jak widać nazbierało się tego trochę, ale podstawa to nie poddawać się i codziennie zbliżać się do coraz większej samodzielności.

Tak, jestem osobą otyłą, ale warto pamiętać, że otyłość to choroba i nie chodzi tutaj o błędy żywieniowe. Lekarz pierwszego kontaktu sygnalizuje mi, że noszę w sobie alergie pokarmowe i tu przechodzimy do sedna sprawy... Celem mojej debiutanckiej zbiórki jest wykonanie badania, które kompleksowo i wiarygodnie ukazuje nasiloną alergię pokarmową. Kto wie, może szkodzi mi marchewka. Poniżej znajduje się link do opisu badania:

https://instytut-mikroekologii.pl/produkt/imupro300-badanie-alergie-pokarmowa-opozniona

Każda pomoc będzie bez-cenna. Oczywiście można pomóc na 2 sposoby - wpłacając dowolną kwotę i/lub udostępniając zbiórkę w przestrzeniach wujka Google. ZA KAŻDE WSPARCIE NIEZMIERNIE DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM!!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 23

preloader

Nasi użytkownicy założyli

879 186 zrzutek

i zebrali

808 849 753 zł

A ty na co dziś zbierasz?