id: ry3jnk

Rehabilitacja i dalsze leczenie Martynki

Rehabilitacja i dalsze leczenie Martynki

Nasi użytkownicy założyli 1 166 995 zrzutek i zebrali 1 214 163 741 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomóżmy przywrócić zdrowie i uśmiech na twarzy Martynki z Namysłowa

 

„Kiedy zobaczyliśmy wyniki badań obrazowych Martynki byliśmy przerażeni" – przyznaje prof. dr hab. Wojciech Kloc, szef oddziału neurochirurgii w gdańskim Szpitalu im. Mikołaja Kopernika. - Wyraźnie było na nich widać, że głowa dziecka została oderwana od kręgosłupa.”


 

Tragiczną historię Martynki opisywały bardzo obszernie krajowe media. Kiedy to za sprawą cudu udało się uratować życie dziecka, które wraz z rodziną uległo wypadkowi.

 

https://dziennikbaltycki.pl/lekarze-z-gdanska-uratowali-3letnia-martynke-z-namyslowa-ktora-miala-oderwana-glowe-cud-w-centrum-urazowym-dla-dzieci-w/ar/c14-15743210

 

https://nto.pl/lekarze-z-gdanska-uratowali-3letnia-martynke-z-namyslowa-ktora-miala-oderwana-glowe-cud-w-centrum-urazowym-dla-dzieci-w/ar/c14-15743210?fbclid=IwAR2fbPmCkrKhfFheb6QNNyOsceViSboTimdONfV9dvtgAWaq6speUCO3Aic

 

Życie malutkiej Martynki zmieniło swój bieg o 180 stopni kiedy w wyniku nieszczęśliwego wypadku straciła tatę, a także swoje zdrowie. Cudem lekarzom udało się uratować życie maleńkiej kruszynki.

 

Zwracamy się do Was o wsparcie finansowe, które w całości przeznaczymy na rehabilitację i dalsze leczenie. Świadomi jesteśmy tego, że droga do „normalności” będzie długa. Dlatego też potrzebujemy wsparcia osób o dobrym sercu gdyż sami nie jesteśmy w stanie przebyć tej drogi. Będzie to wymagało od Martynki, a także jej najbliższych pokonania wielu ciężkich wyzwań, przekroczenia wielu granic, jakie postawiło przed nią życie. Liczymy, że wspólnie przy wsparciu najbliższych, przyjaciół, lekarzy, rehabilitantów i osób o wielkich sercach przywrócimy zdrowie i uśmiech na twarzy Martynki.

 

Martynka była zdrowym i energicznym dzieckiem, pomóżmy jej wszyscy powrócić do tych chwil, aby razem z rówieśnikami i najbliższymi mogła znów cieszyć się życiem.

Dzięki naszej pomocy dzieciństwo Martynki może znów być pełne radości i beztroski!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1189

preloader

Komentarze 67

 
2500 znaków