id: rydwat

Psierociniec

Psierociniec

Nasi użytkownicy założyli 1 068 369 zrzutek i zebrali 1 165 355 478 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

PSIEROCINIEC - miejsce, gdzie nasi Bracia Mniejsi znaleźli swoją ostatnią przystań. Miejsce, w którym niejeden z Nich poczuł po raz pierwszy dobry dotyk ludzkiej ręki, miejsce gdzie spokojnie i z godnością można odejść do lepszego świata. Tak niewiele potrzeba, by tym odrzuconym przez nas ludzi istotom zapewnić w tym ostatnim czasie życia ciepłe posłanie, odpowiednie żywienie, leki i opiekę weterynarza, a przede wszystkim tę odrobinę miłości, jakiej często nie zaznały przez całe swoje życie.

Mamy w swoich domach ukochanych czworonożnych pupili. Są przez nas kochane, dbamy o ich zdrowie, zapewniamy to wszystko co sprawi, że będą szczęśliwe.

Są ludzie, którzy bezinteresownie poświęcają się dla tych, którym takie dobre życie nie było pisane. Proszą o wsparcie, a ja w ich imieniu. Każda złotówka pomaga.

Dobrze, że są tacy Ludzie, i takie miejsca, gdzie bezinteresowność, poświęcenie i miłość to nie puste słowa, ale rzeczywistość.

Po raz pierwszy utworzyłam zrzutkę. Do tej pory wspierałam pojedyncze zbiórki. O Psierocińcu czytałam wiele dobrego. Pomyślałam, że tworząc taką formę pomocy wspólnie zbierzemy większą kwotę, która zasili konto tego wyjątkowego miejsca. Pomoże wyjątkowym ludziom na ukończenie inwestycji, na którą wyłożyli własne środki.

Kochani, naprawdę każda złotówka może Psierociniec doprowadzić do celu.

Jesteście wrażliwcami jak ja, z pewnością niejednemu z Was łza w oku się kręci, kiedy patrzycie na te stareńkie, chore, wyrzucone z domów, już niepotrzebne i niekochane stworzenia. Niektóre z nich były obiektami ludzkiej miłości, niektóre z nich nigdy jej nie zaznały. One tak samo jak my czują, cierpią, ale kochają całym sercem, bezinteresownie, aż po kres swego życia. Nawet tych, którzy na to nie zasłużyli, tych którzy byli oprawcami, których ręce zadawały ból.

Teraz na koniec ich wędrówki możemy im zapewnić dobry, spokojny czas.

Z całego serca o to proszę i serdecznie Wam dziękuję za każdą, nawet najmniejszą wpłatę. Otwórzcie swoje serca 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙂❤️


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!