id: rymsz9

Społeczna Kaffka - pomóż nam w pracy marzeń!

Społeczna Kaffka - pomóż nam w pracy marzeń!

Nasi użytkownicy założyli 1 188 264 zrzutki i zebrali 1 251 007 902 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Poznajcie Monikę, Julkę, Szymka i Janka. Na zdjęciach wyglądają na meeeega sympatycznych. I tacy są w rzeczywistości! To czwórka młodych ludzi, którzy niedawno skończyli szkołę i chcą rozpocząć pracę. Mają duże możliwości - są komunikatywni, pracowici, otwarci na nowe doświadczenia i przede wszystkim ogromnie zmotywowani. Ich marzenie może się wkrótce spełnić - potrzebujemy jeszcze tylko trochę Twojego wsparcia!

l83a4915742e39bc.pngKawiarnia Społeczna Kaffka to nowy projekt działający pod sztandarem przedsiębiorstwa Społeczna 21 - Przedsiębiorstwo Społeczne. To tu tworzymy miejsca pracy dla dorosłych osób z zespołem Downa przygotowując ich do samodzielnej dorosłości oraz pomagając doskonalić ich umiejętności społeczne.


na94c4f7f92fe7af.jpgDziałamy non-profit co oznacza, że wypracowane zyski przeznaczamy na rehabilitacje społeczną naszych pracowników. Dzięki naszej działalności już 12 osób z niepełnosprawnościami ma stałe zatrudnienie oraz umowy o pracę! W 2021 zdobyliśmy miano Małopolskiego Lidera Przedsiębiorczości Społecznej!


Wierzymy, że tworzenie kolejnych takich miejsc przyczyni się do poprawy jakości życia naszych podopiecznych, a także poszerzy ich kompetencje. Udało nam się uzyskać dwa dofinansowania naszego nowego projektu, ale znaczne wzrosty cen, które dotknęły nas po drodze opóźniły otwarcie naszej kawiarni. Zmuszeni jesteśmy trzymać się napiętego budżetów, w którym brakuje jeszcze trochę środków... dlatego też zwracamy się z prośbą o pomoc finansową w doposażeniu naszej kawiarni. Każda złotówka przekazana będzie na zakup niezbędnego wyposażenia: talerzy, kubków, naczyń, garnków, sztućców, stolików, krzeseł etc.


Nasi dzielni pracownicy już od miesiąca szkolą się w lokalnych kawiarniach krakowskich szlifując swoje umiejętności baristyczne, co możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

v946aae255e7038b.jpg

c891db3d376c5be6.jpgWasza pomoc może okazać się nieocenione i znacznie przyśpieszyć proces otwarcia tego wyjątkowego miejsca na mapie Krakowa. Już nie raz udowodniliście jak ogromne są wasze serca przy okazywanym wsparciu - razem możemy ponownie uczynić dużo dobra!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 513

preloader

Komentarze 18

 
2500 znaków