id: ryramd

Brydż sportowy. Awansowaliśmy i chcemy zagrać w III-ciej lidze. + 2.999 zł.

Brydż sportowy. Awansowaliśmy i chcemy zagrać w III-ciej lidze. + 2.999 zł.

Nasi użytkownicy założyli 914 764 zrzutki i zebrali 879 554 890 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witamy wszystkich sympatyków aktywności umysłowej, w każdym wieku :).

Jesteśmy członkami klubu brydżowego, który od ponad 10 lat funkcjonuje przy Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Kontynuujemy jeleniogórskie tradycje brydżowe z czasów turniejów w fampowskiej Gencjanie w Cieplicach, czy też drugoligowych występów Spartakusa i Maratonu.

Dzisiaj staramy się koncentrować na organizowaniu turniejów i zawodów dla miłośników tej gry z Jeleniej Góry i okolic. Jesteśmy też miejscem, gdzie spotykają się różne generacje brydżystów. Rozpiętość jest duża. Od uczniów szkoły podstawowej ze Szklarskiej Poręby, do naszego nestora, 90- letniego Pana Zdzisława .

Więcej szczegółów na naszej stronie https://brydzjeleniagora.pl.tl .

    Po raz pierwszy od ponad 10 lat wygraliśmy w sezonie 2020/2021 rozgrywki Ligi Okręgowej podokręgu Karkonosze (www.mzbskarkonosze.pl/?p=2419 ). Koszty uczestnictwa na tym poziomie rozgrywek zostały sfinansowane z budżetu klubu, w większości z wpłat uczestników cotygodniowych turniejów. Podkreślić należy negatywny wpływ Covidu na ich częstotliwość, która w ciągu 2 lat zmniejszyła się o 70%.

      Wygranie Ligi Okręgowej jest premiowane awansem do 3-ciej ligi, w której rozgrywki odbywają się w postaci weekendowych 5 zjazdów we Wrocławiu. Dodatkowe koszty, które przekraczają nasz bieżący budżet wielokrotnie, to przede wszystkim koszty hotelu, diet i dojazdu.

Nasze potrzeby w tym zakresie szacujemy na kwotę ponad 5.000 zł.

   Należy podkreślić, że uczestniczenie w tej lidze ma aspekt nie tylko sportowy (podnoszenie własnych umiejętności w konfrontacji z dobrymi brydżystami, tworzenie szans dla obiecującej młodzieży), ale też promujący nasz region i jego mieszkańców w obszarze szeroko pojętej rekreacji, wypoczynku.

   Zachęcamy do dokonywania wpłat(choćby 5 zł.


 Pamiętajmy, brydż poprawia samopoczucie i redukuje stres życia codziennego.

Lokalizacja

Jelenia Góra, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków