id: rz8m8r

Nowy wóz strażacki dla OSP Tęgoborze

Nowy wóz strażacki dla OSP Tęgoborze

60 645 zł 
z 60 000 zł
101%
zakończona 09.05.2022r
470 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Drodzy!

My, strażacy ochotnicy OSP Tęgoborze, stanęliśmy przed szansą zakupu nowego wozu strażackiego z dofinansowaniem z budżetu państwa. Jedyny warunek, to uzbieranie wkładu własnego w wysokości 100.000 zł. Brakuje nam 60.000 zł! Kwota dla nas zawrotna, ale wierzymy, że wspólnie możemy ją zebrać!


Co roku wszyscy członkowie naszej jednostki zrzekają się wynagrodzenia za uczestnictwo w akcjach. Bez względu na dzień czy godzinę jesteśmy gotowi, by nieść pomoc tym, którzy nas potrzebują. W śnieg i mróz, w nocy czy w dzień, w obliczu ognia czy powodzi, często narażając własne życie i zdrowie. Wszelkie wynagrodzenia przyznawane strażakom za udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych każdy z nas przeznacza na potrzeby jednostki. Robimy to, żeby zawsze być w stanie sprostać zagrożeniu – z odpowiednim sprzętem i kwalifikacjami. Żeby zawsze stawać na wysokości zadania, gdy w grę wchodzi ludzkie życie i mienie!


Dziś to my potrzebujemy Waszej pomocy! Nigdy nie udało się nam uzbierać wystarczającej kwoty, by kupić fabrycznie nowy samochód. Nasz obecny „staruszek” swoją awaryjnością coraz częściej nas zaskakuje. Dodatkowo podczas ostatniej powodzi, gdy ruszyliśmy, by nieść pomoc innym, sam uległ poważnej awarii, uniemożliwiając nam wyjazd do akcji. Nie możemy dopuścić, by stało się to kolejny raz!


Prosimy wesprzyj tę zbiórkę i zostań naszym bohaterem! Każdy grosz się liczy!

ZAPRASZAMY! na naszą grupę, gdzie można wylicytować wiele ciekawych przedmiotów - https://www.facebook.com/groups/4484727621627286

Zobacz, jak wygląda nasza jednostka na wirtualnym spacerze - https://goo.gl/maps/yrxdXo7mQaNv3jVGA


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 470

preloader

Komentarze 25

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 458 zrzutek

i zebrali

807 474 508 zł

A ty na co dziś zbierasz?