id: rzrj59

Pozew i akt oskarżenia przeciwko Barbarze Nowak

Pozew i akt oskarżenia przeciwko Barbarze Nowak

Nasi użytkownicy założyli 937 810 zrzutek i zebrali 929 629 601 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Małopolska kuratorka oświaty Barbara Nowak otwarcie przyznała, że specjalnie naciska na dyrektorów, aby lekcje religii nie były na pierwszej lub ostatniej godzinie zajęć. 


Do tej pory dyrektorzy szkół byli zobowiązani do tego, by lekcja religii zawsze wypadała na początku lub na końcu zajęć klasy. Chodziło o to, by dzieci które nie chodzą na religię nie musiały czekać na korytarzu, w czasie gdy te wierzące są na religii.


Barbara Nowak, która od lat publicznie dyskryminuje dzieci nieheteronormatywne - teraz zabrała się za dzieci z rodzin osób niewierzących.


Jej celem jest utrudnienie, życia dzieciom niechodzącym na religię. Takie dzieci mają być teraz wypraszane z klasy na czas religii, by czekać na korytarzu w poczuciu izolacji i osamotnienia.


"LGBT to promowanie pedofilii" | "LGBT jest zaprzeczeniem praw natury" | "Tęczowi terroryści"

to tylko jedne z wielu wypowiedzi małopolskiej kurator oświaty Barbary Nowak.


Urzędniczka państwowa od dawna systemowo znieważa osoby nieheteronormatywne, rozpowszechnia niezgodne z nauką informacje, prowadzi nagonkę zgodną z linia partii PiS. Wszystko za przyzwoleniem Ministerstwa Edukacji Narodowej.


Składamy prywatny akt oskarżenia przeciwko Barbarze Nowak. I zapowiadamy kolejne przeciwko urzędnikom państwowym, którzy swoimi działaniami wykluczają część obywateli.


Podstawa prywatnego aktu oskarżenia jest ta sama, co w przypadku Kai Godek - naruszenie dóbr osobistych poprzez publiczne zniesławienie osób nieheteronormatywnych.


W przypadku Kai Godek sąd przyjął akt oskarżenia. Na tej samie podstawie prawnej oparliśmy akt oskarżenia przeciwko Jackowi Międlarowi, prowadzimy działania prawne przeciwko Krystynie Pawłowicz, Marcinowi Roli, TVP; występujemy w procesie Romana Sklepowicza i wielu innych.


Postępowania trwają bardzo długo i są kosztowne, ale jesteśmy cierpliwi. Wierzymy, że sprawiedliwość ostatecznie zwycięży.


Wesprzyj nas w tych działaniach!

 • Zgodnie ze statutem Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych ul. Jana Ostroroga 24A, 01-163 Warszawa KRS 0000685333, NIP 5272812884, REGON 36777146300000 zebrane środki zostaną wykorzystane na realizację celów statutowych zapisanych w statucie fundacji na podstawie oświadczenia o ustanowieniu Fundacji złożonego w dniu 24.11.2016r. za nr aktu Rep A 1729/2016, działa na podstawie przepisów ustawy z dnia 6 kwietnia 1984r. o fundacjach (tekst jednolity: Dz. U. z 1991r., Nr 46, poz.203)  Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 595

GG
Grzegorz Galiński
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
AC
Anna Cykof
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
TJ
Tomasz Jaskulski
300 zł
JK
Jarek
300 zł
DR
Dominik Rachoń
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 23

 
2500 znaków
 • Jacek Orzechowski

  Nie widzę nic złego ani w działaniach Pani kurator, ani w tym co powiedziała. Nie wiem kiedy do Was dotrze, że tolerancja działa w dwie strony i zamiast wykazywać się skrajną hipokryzją poprzez narzucanie Waszych ideologii LBGT przy jednoczesnej walce z religią katolicką w polskiej przestrzeni, zajęlibyście się na faktycznym szukaniu kompromisu, czyli np. wypełnieniu tej godziny religii alternatywą dla dzieci niewierzących w postaci lekcji etyki. Wiadomo, że dzieci zawsze jak będą mogły wybrać siedzenie w szkole albo pójście do domu czy też dłuższe spanie, to zawsze wybiorą te ostatnie zamiast siedzenia w szkole. I to bez względu na to czy byłaby to Religia czy Matematyka lub Polski. Niestety trudno mi powstrzymać się od tego co jest dla mnie widoczne w Waszych lewicowych poglądach. Zawsze brak wam logicznego myślenia i sami zjadacie swój ogon poprzez obnażanie absurdów własnych ideologii. Klepiecie o tolerancji, a jednocześnie wszystko co robicie to dyskryminowanie programu, obyczajów i myślenia, które nie są Wam po drodze. Twierdzenie że Pani kurator kogokolwiek dyskryminuje jest pomówieniem, sami powinniście mieć wytoczony proces za głoszenie takich bredni.

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Lex Czarnek do kosza, tam gdzie miejsce fundamentalizmu, rasizmu, ksenofobii, homofobii, dyskryminacji, głupoty i chamstwa. Ten, kto łamie prawo winien za to odpowiedzieć.

  50 zł
  • Jacek Orzechowski

   rasizm, ksenofobia, dyskryminacja, głupota i chamstwo... wypisałaś dokładnie to co stosujecie w swojej LGBciarskiej krucjacie. Ot nowa czerwona rewolucja. Fundamentalizm można by zastąpić w twoim wywodzie "faszyzmem". Orwell przewraca się w grobie, bo jego dzieła nie dorastają do pięt temu co ludzie waszego pokroju gotują naszej cywilizacji na najbliższe dekady. Małą pociechą jest to, że jak każda inna komunistyczna hybryda, tak i tą opartą na lansowaniu LGBT, szlag trafi. Koniec będzie taki jak zwykle. Nie będziecie w stanie zmusić wszystkich ludzi do myślenia jakie urodziło się w waszych chorych głowach. A jak będziecie odczuwać naturalny opór to zaczniecie posuwać się tradycyjnie do przemocy. Czym po jakimś czasie przypieczętujecie jak za każdym poprzednim razem upadek tych kolejnych bredni.

 • Jerzy Gawlas

  Jestem emerytem , ale to co wyprawia ta PiS,owska baba wyprawia to się w głowie się nie mieści . Trochę mało wpłaciłem bo emeryt musi przy tej bandzie musi liczyć każdy grosz . Na pewno ten link poślę mojej córce która ma dwoje szkolnych dzieci i też się wścieka na takie wiadomości.

  20 zł
  • Jacek Orzechowski

   Mój Ojciec i teściowa są emerytami i nie narzekają. No ale w twoim przypadku albo zwyczajnie kłamiesz, że jesteś emerytem, albo po prostu nie umiesz liczyć i odróżnić "rewaloryzacji" za czasów PO gdzie dostałeś kilkanaście złotych więcej, a tego co otrzymujesz teraz w postaci rewaloryzacji w wysokości kilkuset Złotych. Nie wspominając o 13 i 14 emeryturze.

 • GL
  Grzegorz Lewanowicz

  Tak trzymać, nie odpuszczać!

  ukryta
 • Anna P.

  Jestem osobą heteroseksualną, nie mam już dzieci w wieku szkolnym ale cieszę się z każdej inicjatywy przyczyniającej się do wyrzucenia kk z życia publicznego. Powodzenia.

  • Jacek Orzechowski

   No widzisz, a my cieszymy się z każdej inicjatywy, która wywala z szkolnych programów jakiekolwiek ideologiczne banialuki LGBT. Ty jesteś heteroseksualna, a w sieci jest masa osób homoseksualnych, które również nie zgadzają się z bredniami LGBT i zawłaszczaniem ich osobowości i seksualności do kolejnej hybrydy komunistycznych bredni. Wielu z nich jest dyskryminowanych jako homoseksualiści tylko dlatego bo wyłamują się z tego ideologicznego bełkotu.