id: s2bm6y

Utrzymanie strony

Utrzymanie strony

Nasi użytkownicy założyli 982 034 zrzutki i zebrali 1 004 564 710 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witaj!

Jeśli lubisz dodawać ogłoszenia lub szukasz ciekawych ofert, to zapraszam Cię do korzystania z mojej strony z ogłoszeniami. Prowadzę ją hobbistycznie od kilku lat i oferuję ją całkowicie za darmo dla wszystkich, którzy chcą dodać swoje ogłoszenie lub usługę.

Prowadzenie tej strony to dla mnie podwójna przyjemność, ponieważ pozwala mi na rozwijanie moich umiejętności z zakresu języków programowania, a jednocześnie daje radość z tworzenia czegoś, co jest przydatne dla innych osób.

Nie pobieram żadnych opłat za dodawanie ogłoszeń czy banerów reklamowych. Jeśli chcesz skorzystać z mojej strony, zapraszam Cię do jej odwiedzenia i dodawania ogłoszeń. A jeśli chcesz mnie wesprzeć i pomóc utrzymać stronę przy życiu, możesz to zrobić poprzez wpłatę na moją zrzutkę. Każda wpłata, nawet ta najmniejsza, to dla mnie wielki wsparcie i powód do radości.

Dziękuję za każdą wpłatę i zapraszam

l16793745e48aecb.png

Jeśli szukasz nowoczesnej aplikacji na Androida, zapraszam do zapoznania się z moją propozycją. Jakiś czas temu opracowałem aplikację mobilną, która imituje prawdziwą aplikację, choć w rzeczywistości jest to przekonwertowana strona internetowa. Pomimo tego, aplikacja spisuje się całkiem dobrze na telefonach z systemem Android.

Tworzenie prawdziwej aplikacji, połączonej z witryną internetową, wiąże się z ogromnym nakładem pracy i środków finansowych, których w tej chwili nie posiadam. Może jednak uda nam się zebrać odpowiednią ilość chętnych osób, które pomogą stworzyć taką aplikację na Androida i iPhone'a? Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie i wspólnie omówmy szczegóły.e57b926c47a6e4ef.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!