id: s2tscp

Na odbudowę spalonego domu Piotra i Ilony

Na odbudowę spalonego domu Piotra i Ilony

Opis zrzutki

Na odbudowę spalonego domu dla Piotra i jego rodziny

Wczoraj w nocy doszczętnie spłonął nasz dom w Wilkszynie. Przygnębiający widok.

Od rana wielki sztab sąsiadów, rodziny i przyjaciół sprząta, to co pozostało. Serce rośnie.

Bogu niech będą dzięki, że nikomu nic się nie stało!

Odbudowa domu wymaga ogromnej pracy i środków. Niestety dom nie był ubezpieczony, a rodzina musi gdzieś mieszkać. Nawet jeśli nie osiągniemy zamierzonej kwoty, będziemy budować. Będziemy wdzięczni za każdą kwotę.

Nie chcę pisać sama, więc przeklejam tekst z drugiej zrzutki naszego przyjaciela Pawła Biedaka

...

Zrezygnuj dzisiaj z kawy lub hot doga na Orlenie i wrzuć piątaka. To niewiele, ale jakby tak zrobił każdy, to zbierzemy potrzebne pieniądze w okamgnieniu.

Zdjecia wkrótce.

Jeżeli wpłaty nie przekroczą 4900 zł od jednej osoby nie będzie trzeba płacić podatku od tak zebranych pieniędzy.

Prosimy o linkowanie zbiórki wszędzie gdzie się tylko da!

Komentarze 8

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Zyczymy zdrowia i jak najszybszego zamieszkania w odbudowanym domu .
    Henryk i Danuta Z. ze Stabłowic

    100 zł
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Wszystko przed Wami! Dobrze,że jesteście Państwo cali i zdrowi!

    10 zł
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Niech ta potrzeba zostanie w pełni zaspokojona w imieniu Jezusa Chrystusa!

    100 zł
  •  
    Anna kalinowska

    Szybkiego powrotu do
    Domu

    25 zł
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Dacie radę!! Niech Bóg błogosławi!!

    22 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez