id: s4nr5h

Radioterapia dla cioci z Ukrainy

Radioterapia dla cioci z Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 069 224 zrzutki i zebrali 1 167 413 963 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbiórka na radioterapię!Od początku agresji na Wschodzie Ukrainy, moja ciocia zmieniała miejsce zamieszkania, pozostając w kraju, który bardzo kocha. Parę miesięcy temu musiała jednak zmierzyć się ze swoją osobistą tragedią, jaką okazała się diagnoza - rak piersi. Niestety, operacyjne usunięcie guza, nie przyniosło pozytywnego efektu. W tym momencie, by móc uratować jej życie, potrzebne jest kosztowne leczenie, na które składa się chemio i radioterapia. Zebranie środków na leczenie w kraju objętym wojną, jest ogromnie trudnym wyzwaniem.


Z tego miejsca zwracam się z ogromną prośbą o pomoc i wsparcie.

Iryna jest matką, ciocią, od dwóch dekad zajmuje stanowisko pracownika urzędu. Mamy wielką nadzieję, że ciocia Iryna powróci do zdrowia, jak najszybciej skończy się trwająca za naszą wschodnią granicą wojna i będzie mogła w końcu wrócić do swojego prawdziwego domu w małym miasteczku pod Luhańskiem.


W imieniu rodziny i najbliższych Iryny, dziękujemy za nawet najmniejsze wpłaty, każda złotówka jest na miarę złota w walce o powrót do pełnego funkcjonowania. 


Chciałabym również z tego miejsca wspomnieć o badaniach profilaktycznych i jest to przesłanie skierowane nie tylko kobiet - nie ignorujcie swojego zdrowia.


English version:

From the beginning of the aggression in Eastern Ukraine, my aunt changed her place of residence, staying in the country she loves very much. A few months ago, however, she had to face her personal tragedy, which turned out to be a diagnosis - breast cancer. Unfortunately, surgical removal of the tumor did not bring a positive effect. At this point, to be able to save her life, expensive treatment is needed, which consists of chemotherapy and radiotherapy. Raising funds for treatment in a war-torn country is an extremely difficult challenge.

From here, I am asking for your help and support.

Iryna is a mother, an aunt, and has been an office worker for two decades. We really hope that aunt Iryna will recover, the war on our eastern border will end as soon as possible and she will be able to finally return to her real home in a small town near Luhansk.

On behalf of Iryna's family and loved ones, we would like to thank you for even the smallest donations, every zloty is worth gold in the fight to return to full functioning.


I would also like to mention preventive examinations and this is a message addressed not only to women - do not ignore your health.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Sztuka i rękodzieło • Hand made
Ręcznie ozdobiona torba na zakupy
Ręcznie ozdobiona eko-torba na zakupy z personalizowanym wzorem (kwiaty, góry, abstrakt)
50 zł

Kupione 1 z 15

Zakończona

Wpłaty 30

 
Dane ukryte
ukryta
RI
Rafał
10 zł
JU
JUSTYNA
50 zł
DI
Dina
500 zł
KA
Kasia
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
YP
Yevgeniya Poltavets
400 zł
DB
Deepak Binda
100 zł
 
Dane ukryte
60 zł
 
Dane ukryte
230 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!