id: s4pp7y

Pomóż Maverickowi przetrwać! Spotkajmy się znów przy barze! #ratujmavka

Pomóż Maverickowi przetrwać! Spotkajmy się znów przy barze! #ratujmavka

Opis zrzutki

Drodzy Goście, Kochani Przyjaciele!


Nastały niestety bardzo ciężkie czasy, spowodowane pandemią koronawirusa i decyzją rządu o zamknięciu wszystkich barów, pubów oraz restauracji. Długo wahaliśmy się nad podjęciem tego kroku, w końcu zawsze jakoś dawaliśmy radę. Jednak w obliczu wyjątkowej, kryzysowej sytuacji, postanowiliśmy poprosić Was o pomoc.


Mavericka otworzyliśmy prawie 2 lata temu, chcąc dać Wam miejsce, lekko oddalone od zgiełku centrum w którym będziecie mogli czuć się jak u siebie w domu, łącząc rozmaite zainteresowania przy najlepszym rzemieślniczym piwie i jedzeniu, w które od początku wkładamy największą pasję. Codziennie pracujemy nad tym, by usprawniać zarówno wizerunek naszego lokalu, jak i oferowane w nim atrakcje. Poszerzamy ofertę piwną oraz staramy się, by tak doceniana przez Was kuchnia, wciąż się zmieniała i zaskakiwała coraz to nowszymi pomysłami, byście wciąż chcieli do nas wracać.


Wszystko to jednak wiąże się z kosztami, szczególnie, że oprócz spraw bieżących takich jak zezwolenia, media, etc, poczyniliśmy kilka inwestycji zarówno tych pilnych (m.in. renowacje na kuchni i barze, nowe lodówki, wymiana podłogi na zapleczu), jak i przyszłościowych (np. lepszy sprzęt na koncerty i materiały na pełne rozbudowanie ogródka). Rosną też koszta zatrudnienia wspaniałej ekipy Mavericka oraz ceny produktów, z których tworzymy sztandarowe żeberka, burgery, czy też zestawy foodpairingowe, które szybko podbiły Wasze serca.


Niestety, zima nie w tym sezonie nazbyt łaskawa, stąd też z nadzieją patrzyliśmy na zbliżający się sezon i powrót cieplejszej pogody, by miejsca w końcu zapełniły się zarówno w środku jak i na zewnątrz. Los jednak brutalnie zweryfikował nasze plany i teraz w obliczu kryzysu, nie starcza nam na opłacenie tak podstawowych rzeczy jak czynsz, bieżące opłaty za media, czy też faktury dla dostawców...


Dlatego też: Przyjaciele, prosimy o pomoc! Dołóżcie cegiełkę do przetrwania Mavericka, a my odwdzięczymy się Wam, gdy tylko znów zapanuje spokój!W zależności od wysokości wpłaty przygotowaliśmy dla Was całą gamę limitowanych prezentów:


10 zł - Zaproszenie na koncert i duże piwo z kranu od Rockmilla wraz z rysunkiem od Patryka :)


25 zł - Voucher na dowolnego burgera z karty + piwo od Rockmilla z butli.


50 zł - Voucher na zestaw 2x Deska Degustacyjna Premium


75 zł - Koszulka z limitowanej edycji #WspieramMavericka wraz z zestawem gadżetów od Browaru Rockmill


100 zł - Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w lokalu plus imienna złota karta, uprawniająca do 10% zniżki na miejscu do końca roku na wszystko z karty dań oraz piw


300 zł - Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w lokalu plus imienna złota karta, uprawniająca do 10% zniżki na miejscu do końca roku na wszystko z karty dań oraz piw+gadżety oraz zestaw piw od Rockmilla


500 zł - Prywatna, Food&Beerpairingowa 3-daniowa kolacja u Ciebie w domu (lub w Mavericku) dla 2 osób, przygotowana przez szefową kuchni-Lenę. Menu do indywidualnego ustalenia.


1000 zł - Prywatna, Food&Beerpairingowa 3-daniowa kolacja u Ciebie w domu (lub w Mavericku) dla 4 osób, przygotowana przez szefową kuchni-Lenę. Menu do indywidualnego ustalenia.


1500 zł - Prywatna, Food&Beerpairingowa 3-daniowa kolacja u Ciebie w domu (lub w Mavericku) dla 8 osób, przygotowana przez szefową kuchni-Lenę.. Menu do indywidualnego ustalenia.


2000 zł - Honorowe, dożywotnie miejsce przy barze wraz z imienną blachą, potwierdzającą przynależność + Prywatna, Food&Beerpairingowa 3-daniowa kolacja u Ciebie w domu (lub w Mavericku) dla 8 osób, przygotowana przez szefową kuchni-Lenę.Menu do indywidualnego ustalenia. Do tego zestaw piw i gadżetów od Browaru Rockmill.


4000zł - Prywatna/Firmowa, Food&Beerpairingowa 3-daniowa kolacja dla Twojej firmy/Twoich znajomych dla 10 osób, przygotowana przez szefową kuchni-Lenę. Menu do indywidualnego ustalenia. Do tego, ekskluzywny panel degustacyjny piw z Browaru Rockmill, poprowadzony osobiście przez głównego piwowara browaru oraz upominkowy zestaw piw z gadżetami od Browaru Rockmill dla każdego z uczestników kolacji.


Zebrane przez Was środki przeznaczymy na:


Opłacenie bieżących kosztów: czynsz za lokal (20 000 zł), pensje dla pracowników (20 000 zł), bieżące opłaty za koncesje, media, faktury, etc. (20 000 zł)


Liczymy na Was w tym trudnym okresie i dziękujemy za wszelkie wsparcie! Tylko razem może się udać!Ekipa Mavericka

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 48

MJ
Michał "Kubuś" Juchniewicz
2 000 zł
TS
Tytus Sworobowicz
600 zł
RS
Roman Szymula
333 zł
MR
Maciek Rymarz
300 zł
JP
Jacek Półrolniczak
300 zł
PS
Patryk Szwermer
300 zł
MM
300 zł
RM
Rudolf Miziasty
200 zł
ŁS
Łukasz Szmygel
100 zł
MB
Marek Buksiński
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Zaproszenie na koncert i duże piwo z kranu od Rockmilla wraz z rysunkiem od Patryka :)


Zaproszenie na koncert i duże piwo z kranu od Rockmilla wraz z rysunkiem od Patryka :)

rozwiń

wybrano 2 razy

Wpłać 25 zł i więcej
Voucher na dowolnego burgera z karty + piwo od Rockmilla w butli

Voucher na dowolnego burgera z karty + piwo od Rockmilla w butli

rozwiń

wybrano 14 razy

Wpłać 50 zł i więcej
Voucher na zestaw : 2x Deska Degustacyjna Premium

Voucher na zestaw: 2x Deska Degustacyjna Premium

rozwiń

wybrano 2 razy

Wpłać 75 zł i więcej
Koszulka z limitowanej edycji #WspieramMavericka wraz z zestawem gadżetów i piw od Browaru Rockmill

Koszulka z limitowanej edycji #WspieramMavericka wraz z zestawem gadżetów i piw od Browaru Rockmill

rozwiń

wybrano 4 razy

Wpłać 100 zł i więcej
Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w lokalu plus imienna złota karta, dająca 10% zniżki na miejscu do końca roku.

Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w lokalu plus imienna złota karta, uprawniająca do 10% zniżki na miejscu do końca roku na wszystko z karty dań oraz piw

rozwiń

wybrano 16 razy (pozostało 9 z 25)

Wpłać 300 zł i więcej
Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w lokalu+imienna złota karta, uprawniająca do 10% zniżki na miejscu do końca roku+gadżety od Rockmilla

Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w lokalu+imienna złota karta, uprawniająca do 10% zniżki na miejscu do końca roku na wszystko z karty dań oraz piw+gadżety oraz zestaw piw od Rockmilla

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 19 z 25)

Wpłać 500 zł i więcej
Prywatna, Food&Beerpairingowa 3-daniowa kolacja u Ciebie w domu dla 2 osób, przygotowana przez szefową kuchni-Lenę. Menu do indywidualnego ustalenia.

Prywatna, Food&Beerpairingowa 3-daniowa kolacja u Ciebie w domu (lub w Mavericku) dla 2 osób, przygotowana przez szefową kuchni-Lenę. Menu do indywidualnego ustalenia.

rozwiń
Wpłać 1000 zł i więcej
Prywatna, Food&Beerpairingowa 3-daniowa kolacja u Ciebie w domu (lub w Mavericku) dla 4 osób, przygotowana przez szefową kuchni-Lenę. Menu do indywidualnego ustalenia.

Prywatna, Food&Beerpairingowa 3-daniowa kolacja u Ciebie w domu (lub w Mavericku) dla 4 osób, przygotowana przez szefową kuchni-Lenę. Menu do indywidualnego ustalenia.

rozwiń
Wpłać 1500 zł i więcej
Prywatna, Food&Beerpairingowa 3-daniowa kolacja u Ciebie w domu dla 8 osób, przygotowana przez szefową kuchni-Lenę. Menu do indywidualnego ustalenia.

Prywatna, Food&Beerpairingowa 3-daniowa kolacja u Ciebie w domu (lub w Mavericku) dla 8 osób, przygotowana przez szefową kuchni-Lenę. Menu do indywidualnego ustalenia.

rozwiń
Wpłać 2000 zł i więcej
Honorowe Miejsce z imienną plakietką+Prywatna Kolacja dla 8 osób+Zestaw piw i gadżetów

Honorowe, dożywotnie miejsce przy barze wraz z imienną blachą, potwierdzającą przynależność + Prywatna, Food&Beerpairingowa 3-daniowa kolacja u Ciebie w domu (lub w Mavericku) dla 8 osób, przygotowana przez szefową kuchni-Lenę.Menu do indywidualnego ustalenia. Do tego zestaw piw i gadżetów od Browaru Rockmill.

rozwiń

wybrano 1 raz

Wpłać 4000 zł i więcej
Firmowa/Prywatna 3-daniowa Food&Beerpairingowa kolacja dla 10 osób+Ekskluzywny panel degustacyjny z piwowarem Browaru Rockmill+Upominki

Prywatna/Firmowa, Food&Beerpairingowa 3-daniowa kolacja dla Twojej firmy/Twoich znajomych dla 10 osób, przygotowana przez szefową kuchni-Lenę. Menu do indywidualnego ustalenia. Do tego, ekskluzywny panel degustacyjny piw z Browaru Rockmill, poprowadzony osobiście przez głównego piwowara browaru oraz upominkowy zestaw piw z gadżetami od Browaru Rockmill dla każdego z uczestników kolacji.rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

750 790 zrzutek

i zebrali

539 986 536 zł

A ty na co dziś zbierasz?