id: s53kka

Na uśmiech dziecka chorego na guz Wilmsa

Na uśmiech dziecka chorego na guz Wilmsa

0 zł
z 1 000
0%
zakończona
30.08.2019r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 037 505 zrzutek i zebrali 1 107 924 928 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

21.lipca tego roku 3-letni synek naszych Sąsiadów poczuł się dużo gorzej niż zwykle. Efektem wizyty na SORze była ogłuszająca jak grom z jasnego nieba diagnoza: guz Wilmsa. Chcę - poprzez założenie tej zrzutki - sprawić, by po zakończeniu tej przykrej walki, na rodziców Bartka i na niego samego czekało coś wyjątkowego. Co? Nie wiem i liczę na każdą inicjatywę, dobry pomysł i dobre serce. dziekuję

21.lipca tego roku 3-letni synek naszych Sąsiadów poczuł się dużo gorzej niż zwykle. Efektem wizyty na SORze była ogłuszająca jak grom z jasnego nieba diagnoza: guz Wilmsa. Historię walki z paskudztwem możecie przeczytać tutaj:

https://tiny.pl/t5stp

Chcę - poprzez założenie tej zrzutki - sprawić, by po zakończeniu tej przykrej walki, na rodziców Bartka i na niego samego czekało coś wyjątkowego. Co? Nie wiem i liczę na każdą inicjatywę, dobry pomysł i dobre serce. Nawet miłe słowa będą dla nich wsparciem.

Dziękuję

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!