id: s5af4t

Piosenka i teledysk "Puste Piramidy"

Piosenka i teledysk "Puste Piramidy"

Nasi użytkownicy założyli 1 065 447 zrzutek i zebrali 1 159 416 537 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej!Tu Agnieszka :) Mówią też na mnie Tatiasza. To bohaterka mojej ulubionej książki pt. "Jeździec miedziany" Pauliny Simons. Przybrałam taki pseudonim, ponieważ bardzo podoba mi się jej charakter. Mimo przeciwności losu zawsze znajdywała w sobie siłę. Ja, czerpię swoją od drzew.


Moim marzeniem jest wydanie płyty z autorskimi piosenkami. Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie mojego projektu. Za każdą wpłatę będę przeogromnie wdzięczna i postaram się w jakiś sposób odwdzięczyć...


Na co dzień pracuję, pracowałam z dziećmi. Razem z mężem i przyjaciółmi tworzyliśmy autorskie spektakle dla dzieci. Na razie z powodu pandemii jest to niemożliwe. Jak to wszystko się zaczęło pomyślałam, że to marzenie o płycie, chociażby o piosence będę musiała odłożyć. A potem przyszła myśl, że jedyne co mam to czas teraźniejszy i spróbuję zebrać fundusze w taki sposób. Pierwszą piosenkę chciałam sfinansować sama, a następnie utworzyć zrzutkę na całą płytę. Tak się teraz nie uda.

Spróbuję zebrać fundusze na początku na piosenkę i teledysk. Jej tytuł to "Puste piramidy" i jest moją refleksją na temat świata, życia, ludzi, samej siebie oraz nadzieją.

Będę współpracowała przy piosence z trzema bardzo zdolnymi mężczyznami. Pierwszy to Marek Papaj, który zajął się aranżacją piosenki. Miałam zaszczyt zrobić z nim piosenkę dla mojej Mamy. Możecie posłuchać jej tutaj:


Zapraszam Was również na kanał Marka, gdzie możecie nacieszyć zmysły jego talentem:


Drugim zdolnym człowiekiem jest Damian Miszewski, który zajmie się realizacją teledysku :) Jedną z jego prac możecie obejrzeć tutaj:


Trzecim mężczyzną jest mój ukochany mąż... Który mnie na co dzień wspiera i pomógł w realizacji filmiku promocyjnego tej zrzutki :) Oto on :)

h49bf26a254e7824.jpeg


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 5

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
DZIĘKI!
Dziękuję za wpłatę!Każdy kto zasili mój projekt tą kwotą dostanie ode mnie osobiste podziękowanie na maila lub któryś z komunikatorów :)
10 zł

Kupione 7

Zakończona
Inne
100 lat vs Happy Birthday
Ogromne dzięki! każdemu kto zechce wesprzeć tą kwotą zaśpiewam 100 lat lub happy birthday w szczególnej oprawie :)
20 zł

Kupione 6

Zakończona
Inne
Rysunek od serca
Dzięki wielkie!Każdy kto zechce być tak hojny otrzyma ode mnie rysunek od serca!
50 zł

Kupione 5

Zakończona
Inne
Pendrive w rysunkach
To wyjątkowa nagroda!Dla piętnastu osób przygotujemy paczuszkę z pendrivem, z naszą piosenką i teledyskiem! A także rysunki córeczek Marka
100 zł

Kupione 8 z 15

Zakończona
Inne
Napiszę dla Ciebie piosenkę...
To opcja dla pozytywnych szaleńców :)Jeśli chciałabyś / chciałbyś, abym napisała dla Ciebie piosenkę z jakiegoś wydarzenia, przeżycia Twojego życia. A...
1000 zł
Zakończona

Wpłaty 45

EJ
JABŁUSZKO
500 zł
SS
Helena szuka
500 zł
SS
Sławek
250 zł
AM
Anna Mroczek
200 zł
AB
Andrzej Bednarek
150 zł
LF
Lukasz Fraczyk
107 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AF
Anka Fanka ????
100 zł
RA
Rafał
100 zł
LP
Lama
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków