id: s5gn8y

Na wsparcie dla Wojowników 128 Zakarpackiej Brygady w walce z siłami ruskiego Mordoru

Na wsparcie dla Wojowników 128 Zakarpackiej Brygady w walce z siłami ruskiego Mordoru

Nasi użytkownicy założyli 1 035 984 zrzutki i zebrali 1 104 150 185 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • w922adb1c9b78082.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

 Wojna na Ukrainie trwa już dwa miesiące. Bohaterscy żołnierze Armii Ukraińskiej, niczym Jeźdźcy Rohanu, stawiają zacięty opór hordom zdehumanizowanych Orków, które przybyły z mrocznego Mordoru, zwanego też Rosją. Nie łudźmy się, że opętany nienawiścią Sauron, spoglądający na świat swym diabelskim okiem z najwyższej wieży Kremla zadowoli się pokonaniem Rohanu. NIE! Od czasów Carskich wizją Mordoru, było panowanie nad całym światem, tak więc jeśli Padnie Ukraina, wkrótce hordy Orków zawitają też do nas. Widzimy na własnych oczach czym jest "RUSKIJ MIR". Mieszanka najgorszych cech nazizmu i komunizmu. Bestialstwa i okrucieństwa, które znaliśmy tylko z najmroczniejszych kart historii. To dzieje się teraz, na naszych oczach, nieopodal nas.


 Nie możemy być bierni, nie możemy przyzwyczajać się do wojny i traktować jej jako coś co się po prostu dzieje, tam gdzieś obok. Od samego początku tej bestialskiej agresji, my Polacy zdajemy wspaniały egzamin z miłosierdzia i człowieczeństwa. Jesteśmy wielkim Narodem i jestem przepełniony dumą, że jestem Polakiem, ale o naszej wartości niech również świadczy konsekwencja w pomaganiu, bo potrzeby naszych przyjaciół z Ukrainy są nadal wielkie.


 Moja przyjaciółka Nastia, która pochodzi z Kijowa, a od wielu lat mieszka w Polsce, poprosiła mnie o wsparcie 128 Samodzielnej Szturmowo-Górskiej Zakarpackiej Brygady z Mukaczewa. Ma tam wielu znajomych i udało jej się już zorganizować jeden transport humanitarny z lekami i opatrunkami. Teraz poproszono ją o pomoc z w zorganizowaniu potrzebnego dla wojska sprzętu. Z racji tego, że posiadam pewną wiedzę w sprawach wojskowych, Nastia zwróciła się do mnie o pomoc i tak pojawił się pomysł na zorganizowanie tej zbiórki. Podstawą zbiórki będą dwa obrazy olejne, mojego autorstwa, których dochód ze sprzedaży przeznaczę na zakup sprzętu. Zakładam, że uzyskane ze sprzedaży obrazów środki pokryją 40-50% potrzebnej kwoty, pozostałą kwotę chciałbym uzyskać z tej zbiórki. A zbieramy na: agregaty prądotwórcze, drony obserwacyjne, sprzęt radiowo-łącznościowy, kolimatory, noktowizory i termowizory, kamizelki kuloodporne, kamizelki taktyczne, mundury polowe letnie, ładownice, manierki i camel backi, rękawice i nakolanniki, pałatki przeciwdeszczowe, latarki, bieliznę, skarpetki, koszulki.


Wszystkie informacje o postępach zbiórki będę umieszczał na moim profilu na facebook'u:


https://www.facebook.com/profile.php?id=100001249900652


...jak i na fanpage'u: https://www.facebook.com/JaroslawJasnikowski

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 2

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Jarosław Jaśnikowski - Album malarstwa - z dedykacją i rysunkiem
Nagrodą jest album mojego malarstwa, z dedykacją i małym rysunkiem. Album posiada też pieczęć certyfikatu i oznaczenia E/A co oznacza, że album jest e...
500 zł

Kupione 12 z 50

Zakończona
Inne
Rysunek w ołowku format A5
Nagroda jest jeden z sześciu rysunków w ołówku mojego autorstwa. Rysunki będą oprawione, jak i zaopatrzone w certyfikat autorski. O wyborze rysunku z ...
4400 zł

Kupione 6 z 6

Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 30

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
70 zł
DD
Domenico Di Bisceglie
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
4 400 zł
PB
Piotr Bizukojć
4 400 zł
 
Dane ukryte
4 400 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków