id: s5h34d

Zakup nowej pompy insulinowej

Zakup nowej pompy insulinowej

Aktualności13

  • Mamy 80%! Kochani, Anastasii stara pompa zaczyna odmawiać posłuszeństwa i to jest moment, w którym zamawiamy pompę! Kwota 80% pozwala podjąć ryzyko - ogromne podziękowania dla Was wszystkich za wsparcie i miłe słowa. Jeśli ktoś z Was chciałaby jeszcze wesprzeć zrzutkę - z wielką wdzięcznością zapraszamy!

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

Kochani,

Moja przyjaciółka Anastasia potrzebuje pilnie kupić nową pompę insulinową. Producent pompy, którą ma, przestał je produkować, zaprzestał także produkcji elementów wymiennych (wkłucia, pojemniki, kable, itp.). Bez tego sprzętu komfort życia Anastasii ulegnie znaczącemu pogorszeniu, będzie musiała sama kontrolować poziom insuliny i robić zastrzyki (peny). A chce normalnie pracować, uprawiać swój ulubiony taniec współczesny, korzystać z kultury, spotykać się z ludźmi.

Wierzę, że możecie jej pomóc małymi wpłatami tak, by uzbierać na nową i nowoczesną pompę - z pętlą czyli połączeniem między czytnikiem poziomu insuliny we krwi a samą pompą, co daje regularne dawkowanie stosownie do odczytów bieżących. To tak, jakby Anastasia żyła z prawidłowo działającą trzustką, jak każdy, kto nie ma cukrzycy typu A.

Jeśli macie w rodzinie lub wśród przyjaciół osobę z cukrzycą I typu, to pewnie wiecie, jaka to różnica dla codziennego funkcjonowania.

Z góry dziękuję za najdrobniejsze nawet wpłaty. Grosz do grosza i będzie prezent dla Anastasii :)

Wszystkiego dobrego dla Was

Basia


PS. Na zdjęciu jest Anastasia ze Znajdką, pieskiem przygarniętym ze schroniska.

Komentarze 2

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez