id: s6fa85

Woda dla osiołków, czyli paliwo dla Ukrainy

Woda dla osiołków, czyli paliwo dla Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 147 439 zrzutek i zebrali 1 195 232 932 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Minął dwusetny dzień wojny w Ukrainie. Nikt z nas tak długo nie dałby ujechać na pierwszym odruchu solidarności, „adrenalinie” jak to wielu mówiło. Ale nic nas nie zwalania z obowiązku wspierania tych, którzy na wszelkie sposoby walczą z jedną z najbardziej ponurych tyranii tego świata. Walczą za wolność naszą i waszą – wypada dodać.


Jako Fundacja UA Future podjęliśmy się trudu przemiany spontanicznych odruchów w trudną, wymagającą, ale jednak pracę. Bo wojna u naszych braci wymaga od nas wytrwałości i nie ustawania w wysiłkach.


W obecnej chwili jako Fundacja jesteśmy ciągle młodym organizmem, który krzepnie na bezdrożach Ukrainy, ale musimy działać. Cywile, ranni żołnierze, zdewastowane miasta, wsie Ukrainy, szpitale, przychodnie, szkoły, przedszkola, schroniska dla ludzi, schroniska dla zwierząt, ośrodki pomocy społecznej – wszystkim chcielibyśmy pomóc.


Mamy za sobą już XV misji z pomocą humanitarną na terenie Ukrainy, magazyny w Polsce, oraz stałą bazę w Donbasie, aby być jeszcze bliżej wydarzeń i potrzebujących..


Wiele spraw jesteśmy w stanie zorganizować bez odwoływania się do Waszej hojności, niestety wydatki na paliwo, które mogą się wydawać marginalnym, mało widowiskowym problemem, przy skali naszej działalności – są problemem poważnym. Stąd ta prośba.


Zakładana kwota pozwoli nam zorganizować nam regularne konwoje pomocy humanitarnej z Polski na Ukrainę i na terenie świeżo wyzwolonych terenów, bądź tych, które są w ciągłym zagrożeniu.


Nie ustajemy!


Bądźcie z nami.


Razem nic nas nie pokona.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 189

preloader

Komentarze 11

 
2500 znaków