id: s6fa85

Woda dla osiołków, czyli paliwo dla Ukrainy

Woda dla osiołków, czyli paliwo dla Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 956 661 zrzutek i zebrali 962 794 323 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Minął dwusetny dzień wojny w Ukrainie. Nikt z nas tak długo nie dałby ujechać na pierwszym odruchu solidarności, „adrenalinie” jak to wielu mówiło. Ale nic nas nie zwalania z obowiązku wspierania tych, którzy na wszelkie sposoby walczą z jedną z najbardziej ponurych tyranii tego świata. Walczą za wolność naszą i waszą – wypada dodać.


Jako Fundacja UA Future podjęliśmy się trudu przemiany spontanicznych odruchów w trudną, wymagającą, ale jednak pracę. Bo wojna u naszych braci wymaga od nas wytrwałości i nie ustawania w wysiłkach.


W obecnej chwili jako Fundacja jesteśmy ciągle młodym organizmem, który krzepnie na bezdrożach Ukrainy, ale musimy działać. Cywile, ranni żołnierze, zdewastowane miasta, wsie Ukrainy, szpitale, przychodnie, szkoły, przedszkola, schroniska dla ludzi, schroniska dla zwierząt, ośrodki pomocy społecznej – wszystkim chcielibyśmy pomóc.


Mamy za sobą już XV misji z pomocą humanitarną na terenie Ukrainy, magazyny w Polsce, oraz stałą bazę w Donbasie, aby być jeszcze bliżej wydarzeń i potrzebujących..


Wiele spraw jesteśmy w stanie zorganizować bez odwoływania się do Waszej hojności, niestety wydatki na paliwo, które mogą się wydawać marginalnym, mało widowiskowym problemem, przy skali naszej działalności – są problemem poważnym. Stąd ta prośba.


Zakładana kwota pozwoli nam zorganizować nam regularne konwoje pomocy humanitarnej z Polski na Ukrainę i na terenie świeżo wyzwolonych terenów, bądź tych, które są w ciągłym zagrożeniu.


Nie ustajemy!


Bądźcie z nami.


Razem nic nas nie pokona.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 158

 
50 zł
WU
Pink_Diuk
100 zł
BS
Bsz
50 zł
YT
Yvonne Thiele
474,22 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PK
Paweł Kieruzal
100 zł
EK
Ewa Korzyńska
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
 • Łukasz Śmiejkowski

  A co to się stało z autem tak na marginesie ?

 • Łukasz Śmiejkowski

  Kochani organizatorzy potrzebna jest moim zdaniem większa promocja zrzutki tej jak i innych np na drony, chociaż tamta lepiej idzie, ale mogłaby iść jeszcze lepiej. Trzeba udostępniać gdzie się da, może poprosić kogoś znanego, żeby o niej powiedział... pan Sierakowski ma spory zasięg, ale to tylko taka sugestia. Dobrze by było zwiększyć zasięg, bo niestety ludzie są wygodni, wiekszosc z nas jak nie dostanie linku do kliknięcia to sama nie poszuka 🙂

  50 zł
 • YT
  Yvonne Thiele

  You do such a great job. Go on! Ukraine will win!

  474,22 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dużo sił i benzyny! Robicie bardzo potrzebną rzecz! Pozdrawiam, Maria

  100 zł
 • Nikolina Šmukler-Matasov

  Слава Україні!

  100 zł