id: s7azhn

Rozwój edukacji dzieci z wyzwaniami rozwojowymi

Rozwój edukacji dzieci z wyzwaniami rozwojowymi

Nasi użytkownicy założyli 1 177 585 zrzutek i zebrali 1 230 238 478 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Postanowione! Od czerwca przenosimy się do nowej, większej lokalizacji w centrum miasta. Obecnie skupiamy się na dostosowaniu lokalu do potrzeb ok. 30 dzieci z wyzwaniami rozwojowymi, w tym z niepełnosprawnością ruchu.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

O Nas:

Witaj na naszej zrzutce, gdzie zbieramy fundusze na rozwijanie edukacji dla dzieci ze specjalnymi potrzebami, inspirując się filozofią Montessori. Naszym głównym celem jest zwiększenie dostępności do przedszkoli terapeutycznych oraz utworzenie nowej szkoły Montessori, dedykowanej rozwijaniu potencjału każdego dziecka.


Obecnie prowadzimy Niepubliczny Punkt Przedszkolny Montessori "Rozkwit" dla 14 dzieci w spektrum autyzmu, z niepełnosprawnością intelektualną, słabowidzących, słabosłyszących oraz z niepełnosprawnością ruchową. Nasze dzieci uczestniczą w terapii logopedycznej, integracji sensorycznej, TUSach, zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne, terapii pedagogicznej, arteterapii, terapii ogrodem (tak, sadzimy swoje roślinki!) i alpakoterapii.

 

Dlaczego Montessori?

Pedagogika Montessori kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, co sprawia, że jest idealna dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Nasza misja to stworzenie przestrzeni edukacyjnych, w których dzieci rozwijają się w swoim tempie, z pełnym wsparciem terapeutycznym.

 

Co chcemy osiągnąć:

 1. Zwiększenie miejsc w przedszkolu terapeutycznym: Chcemy, aby więcej dzieci miało dostęp do wysokiej jakości terapeutycznego przedszkola, gdzie będą mogły rozwijać swoje umiejętności w sposób dostosowany do ich możliwości.
 2. Utworzenie szkoły Montessori: Planujemy otworzyć klasy 1-3 dla dzieci z wyzwaniami rozwojowymi, opierając się na Metodzie Marii Montessori. Formy pracy zostaną dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów, umożliwiając osiągnięcie ich potencjału.


Skąd taka kwota?

Utrzymujemy się wyłącznie z dotacji oświatowej (nie pobieramy czesnego), którą przeznaczamy na terapie naszych podopiecznych oraz utrzymanie istniejącej placówki. Funduszy tych nie można przeznaczyć na rozwój nowej placówki lub powiększenie. Dostosowanie lokalu oraz wyposażenie nie jest jedynym kosztem zwiększenia liczby miejsc w przedszkolu/stworzenia nowych w szkole. Dodatkowo przed oficjalnym otwarciem konieczne jest opłacanie mediów, czynszu, kaucji, ubezpieczenia itp.


Jak możesz pomóc:

 1. Wesprzyj finansowo: Każda wpłata przyczyni się do realizacji naszych celów. Nawet najmniejsza kwota może sprawić wielką różnicę.
 2. Podziel się z innymi: Udostępnij naszą zrzutkę, abyśmy mogli dotrzeć do jak największej liczby osób. Twoja pomoc w rozpowszechnianiu informacji jest bezcenna.
 3. Dołącz do naszej społeczności: Razem możemy osiągnąć więcej! Śledź nasze postępy na portalach społecznościowych.

 

Dlaczego to ważne?

Każde dziecko zasługuje na szansę rozwijania się w bezpiecznym i wspierającym środowisku. Twoje wsparcie pomoże nam stworzyć takie miejsca, gdzie dzieci ze specjalnymi potrzebami będą mogły odkrywać świat w sposób dostosowany do ich indywidualnych możliwości.

Dołącz do nas i razem zmieńmy świat edukacji dla lepszej przyszłości naszych dzieci!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 18

LF
Luke
50 zł
AS
AnkaSzklanka
20 zł
NK
Natalia Koszewska
50 zł
SF
Stanisław Figiel
100 zł
AK
Artur Kubat
20 zł
HU
Hubert
100 zł
PJ
Piotr
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
WM
WMach
200 zł
JZ
Joanna Zaraś
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!