id: s7g5ka

Druk książki "Ciekłe Kryształy: Powrót Atlantydzkiej Drogi dla Dzieci Światła"

Druk książki "Ciekłe Kryształy: Powrót Atlantydzkiej Drogi dla Dzieci Światła"

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
22 631 zł
z 25 000
90%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 5 nagród/ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 980 019 zrzutek i zebrali 1 001 120 782 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie!


Zbiórka cegiełek trwa nadal. Po wycenie książki w drukarni okazało się, że orientacyjna suma ustawiona na zrzutce jest dobrze wymierzona: dokładnie tyle będzie kosztowało wydanie 2000 sztuk książki z kartami. Nie jest to tanie przedsięwzięcie- równa się kosztom wydania dwóch książek. W przypadku tej pozycji dodatkowo trzeba opłacić pudełko, szufladkę, przegródkę, tasiemkę, lakierowanie kart itp. Dlatego będziemy kontynuować zrzutkę aż do uzbierania całej sumy. Jesteśmy startującym wydawnictwem i bez crowdsourcingu nie bylibyśmy w stanie w ogóle wystartować.

Zostańcie z nami! Zespół SAMOŚWIADOMI Książki i Edukacja i Wydawnictwo Vin Ross przygotowali tłumaczenie wyjątkowej książki o Kryształach- jednak nie kolejnej, zwykłej książki o tych mieszkańcach Pierwszego Królestwa Przyrody. Tym razem poznacie tajemnice dotąd nieznane, a na światło dnia sprowadził je człowiek o imieniu Justin Moikeha Asar.


Justin dorastał na magicznych wyspach Pacyfiku- Vanuatu. Naucza w Australii i na całym świecie duchowości, która zakotwiczona jest w Naturoterapii, Wysokiej Magii (Era Wodnika to Era Praktycznej Magii! czyli sztuki manifestacji), zasadach Druidów oraz duchowości Hawajów, Egiptu i Atlantydy. W wyniku połączenia przez Justina tych ścieżek w pełnym harmonii tańcu jego intymnych relacji z wyższymi niebiańskimi królestwami, stał się on strażnikiem Plejadiańskiej Technologii Ciekłego Światła. Niedawno Justin wkroczył w swój obowiązujący w obecnym wcieleniu cel jako ziemski członek Atlantydzkiej Hierarchii w przygotowaniu na jej pojawienie się w naszym świecie. Przez ostatnie 15 lat poprzez nauki Ducha Geburach- mistrzowskiego Rubinu, który otrzymał od tybetańskiego klasztoru- Justin umożliwił odrodzenie w naszym świecie Ciekłych Kryształów, będących procedurą leczenia Atlantydzkiego Kryształowego Uzdrawiania.

lf6d5a5f7a13264f.jpegDo tej pory Justin zyskał biegłość w języku atlantydzkim-mówionym i pisanym, oraz ponownie zjednoczył Królestwo Minerałów, odtwarzając ich starożytny święty porządek. Jego praca doprowadziła do prawdziwego rozpoznania Kryształowych Dew Mistrzowskich- ich imion, symboli, a także ujawniła 11 starożytnych Atlantydzkich Miast. Co więcej, każdemu Kryształowi przypisał bogów, boginie, aniołów, Wzniesionych Mistrzów, symbole Tarota, Drzewa Życia, zwierzęta, olejki, rośliny a nawet Gwiazdy- synteza ta jest czymś bezprecedensowym! Próbki tej wiedzy możesz zobaczyć poniżej- udostępniamy opis Kryształu- Selenitu. W tej sam sposób opisane są wszystkie 77 Kryształy. Podstawą Terapii Ciekłymi Kryształami jest praca z tzw. Trójcami, czyli układami trzech Kryształów na każde schorzenie fizyczne, psychiczne i emocjonalne.

Ciekłe Kryształy szybko stały się najbardziej zaawansowaną i holistyczną kryształową procedurą leczenia na Ziemi, oferując prawdziwą Atlantydzką Drogę do Jedności.

W pełni świadomy i prowadzony od dzieciństwa, Justin celowo wycofał dużą część swojej pracy z publicznego widoku by uniknąć nieuchronnego zaklasyfikowania przez masy, co mogłoby zablokować jego osobisty wzrost. Teraz otwiera swoje drzwi i Atlantydzka Droga staje się bardziej dostępna po to, byśmy mogli żyć w większej harmonii na naszej nowej Planecie.


Książka będzie wydana wraz z 77 kartami Dew Mistrzowskich Kryształów do pracy własnej i terapeutycznej.


Zwróć uwagę na pasek po prawej stronie- wspierając nas teraz kupisz książkę z upustem!

sa6c5dee0d86a441.jpeg

Zapraszamy na naszą stronę: samoswiadomi.pl, która będzie sukcesywnie rozwijać się wraz z Wami!

Zapraszamy też na nasz kanał na YT: SAMOŚWIADOMI Książki i Edukacja. SAMOŚWIADOMI w Kosmosie oraz na inne kanały, m.in. na platformie Odysee.com i Brighteon (YT zaczyna stosować nieznośną cenzurę)- Brighteon.com: https://www.brighteon.com/channels/urssalla


Dziękuję za Pomoc w Uruchamianiu działań edukacyjnych dla nowego, lepszego świata!

Bądźcie z nami!

Założycielka SAMOŚWIADOMYCH i

Wydawnictwa Vin Ross,

Urszula Klimko


Przykładowy opis Kryształu- Selenit:

r4ff961daafc0a28.jpeg

w12a77f040659471.jpeg

p177a7d2e784c952.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 5 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nieaktywne

Wpłaty 364

KP
katarzyna pilarska
1 000 zł
WL
Weronika
RP
Robert Pfeifer
CW
Czesław Włodarczyk
304 zł
KR
krzybusz53
275 zł
EK
Ewa Kazmierczak
210 zł
JT
Joanna Tyjewska
200 zł
MP
Malgorzata Pruchniewicz
200 zł
BB
Beata Bozena Rozborska
LH
Lucyna Hazuka
200 zł
Zobacz więcej