id: s7kc28

Wesprzyj HER Docs Film Festival

Wesprzyj HER Docs Film Festival

24 248 zł 
z 60 000 zł
40%
zakończona 17.03.2020r
302 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności4

 • Dziękujemy Wszystkim za wsparcie! Dzięki Wam udaje zrealizować się pierwszą edycję HER Docs!

  Opisy filmów, które zobaczycie w ramach HER Docs Film Festival (6-10.03.2020) na stronie www.herdocs.pl/sekcje
  Program projekcji znajdziecie w repertuarze Kinoteki! Tam też możecie nabyć już bilety na HER Docs, zapraszamy!

  Oznaczajcie się na wydarzeniu na FB i śledźcie nasze ogłoszenia na FB i IG!
  https://www.facebook.com/events/485681485481913/

  DZIĘKUJEMY!
  Czytaj więcej
 • Zapraszamy Was serdecznie 10.12 na pokaz specjalny najnowszego filmu Jolanty Dylewskiej „Marek Edelman ....i była miłość w getcie” oraz towarzyszące mu spotkanie z reżyserką w ramach cyklu HER Docs w warszawskiej Kinotece! Więcej informacji na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2164579717169621/ oraz na naszej stronie internetowej: https://www.herdocs.pl/post/pokaz-marek-edelman
  Czytaj więcej
 • Poczytajcie o HER Docs na stronie Wysokich Obcasów! http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,157211,25150775,chca-celebrowac-i-pokazac-kino-dokumentalne-tworzone-przez-kobiety.html
  Czytaj więcej
 • Zapraszamy Was do przeczytania wywiadu z nami na stronie magazynu G'rls ROOM: http://www.girlsroom.pl/zycie/7850-wywiad-her-docs-film-festival?fbclid=IwAR0B3r1V1Rp8ll7RhyTEdWw07uuRoBVQh25VSHwk1Z52X03Yiec98OrJn-E
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóż nam zorganizować pierwszą edycję HER Docs Film Festival - jedynego w Polsce festiwalu filmów dokumentalnych prezentującego twórczość kobiet, który odbędzie się z okazji Dnia Kobiet w dniach 6-10 marca 2020 roku w Warszawie.


Czy wiesz, że Europejską Nagrodę Filmową 2017 dostała Anna Zamecka za film dokumentalny “Komunia”? Czy wiesz, że głośny “Citizenfour” o Edwardzie Snowdenie wyreżyserowała kobieta, Laura Poitras? Czy wiesz, że do Oscara® nominowane były dokumentalne filmy “Joanna” Anety Kopacz i “Dzieci z Leningradzkiego” Hanny Polak? Jeśli tak, ten festiwal jest dla Ciebie. Jeśli nie, ten festiwal również jest dla Ciebie!


Porozmawiajmy

o równouprawnieniu,

o fundamentalnych prawach,

o seksualności, ciele i tożsamości,

o stereotypach w postrzeganiu ról społecznych

i stwórzmy wspólnie przestrzeń wymiany myśli oraz zaangażowanej dyskusji.

Chcemy, aby HER Docs Film Festival stał się wizytówką równości - nie tylko w branży dokumentalnej.s7kc28-efb680c0.png


Więcej o festiwalu HER Docs


www.facebook.com/herdocs

Instagram: @HERdocsNa co zbieramy

Wspierając nasz projekt, umożliwisz realizację trzydniowego, międzynarodowego festiwalu filmowego. Na program HER Docs Film Festival składa się ok. 40 polskich i zagranicznych filmów oraz kilkanaście wydarzeń towarzyszących.


Twoje wsparcie jest dla nas najważniejsze - nie ma znaczenia, ile złotówek przekażesz. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na dodatkowy wydatek - roześlij link wśród znajomych, wspomóż nas dobrym słowem i najważniejsze: bądź z nami w marcu na festiwalu! To dzięki Tobie może się nam udać!


Jako wydarzenie organizowane po raz pierwszy w Polsce, HER Docs Film Festival ma mniejsze szanse na otrzymanie dotacji z ogólnopolskich programów grantowych. Szukamy więc alternatyw, które pozwolą na to, żeby pierwsza edycja odbyła się już w marcu 2020 roku, a Festiwal stał się wydarzeniem cyklicznym - stałym elementem kulturalnej tkanki miasta.


HER Docs Film Festival powstaje dzięki pasji wielu zaangażowanych w jego organizację osób. Jednak prosimy Was wyłącznie o wsparcie w pokryciu kosztów niezbędnych dla powstania pierwszej edycji festiwalu, a nie wynagrodzeń dla osób zaangażowanych w organizację festiwalu.


Zebrane fundusze przeznaczymy na pokrycie kosztów związanych z:

zakupem licencji filmowych,

tłumaczeniami filmów i spotkań,

produkcją nośników cyfrowych i transportem kopii filmowych,

obsługą techniczną festiwalu,

honorariami zaproszonych gości,

rezerwacją noclegów,

drukiem materiałów poligraficznych (plakaty, ulotki, banery),

organizacją wydarzeń towarzyszących (w tym warsztatów i imprez muzycznych).


Dzięki Twojemu wsparciu spotkamy się w Warszawie, by obejrzeć nowości ze świata filmu dokumentalnego, spotkać się z jego twórczyniami, a także wziąć udział w licznych, darmowych wydarzeniach towarzyszących.


Nagrody

Odwdzięczymy się za Wasze wsparcie! Więcej szczegółów o atrakcyjnych nagrodach, takich jak książki, bilety na wydarzenia kulturalne, a nawet sesje w studio tatuażu, znajdziecie po prawej stronie tej strony lub na jej dole, jeśli korzystacie z urządzenia mobilnego. Śledźcie nas również w mediach społecznościowych (na instagramowym koncie @HERdocs oraz www.facebook.com/herdocs), gdzie będziemy regularnie informować o aktualnościach.

Dodatkowo, każda osoba, która zdecyduje się wesprzeć Zrzutkę na Festiwal w kwocie ponad 100 zł, poza naszą dozgonną wdzięcznością otrzyma także oficjalny tytuł Matrony / Patrona Festiwalu!


Jeśli zbierzemy więcej

Jeżeli dzięki Waszemu wsparciu zbierzemy odpowiednio większą kwotę, wzbogacimy program o kolejne filmy, spotkania z twórczyniami i/lub inne wydarzenia towarzyszące, a może nawet wydłużymy czas trwania festiwalu!s7kc28-e10ab3ab.png


Kim jesteśmy

Założycielki festiwalu HER Docs, od lewej: Maja Szydłowska, Kasia Korytowska i Weronika Adamowska.

Pomysłodawczyniami i organizatorkami HER Docs Film Festival jest grupa doświadczonych, młodych kobiet wywodzących się ze świata filmu, kultury i praw człowieka: Katarzyna Korytowska, Maja Szydłowska, Weronika Adamowska, Paulina Zomer, Małgosia Hermanowicz, Karolina Kobielusz, Majka Sałek i Aleksandra Mleczko. Do tego wspiera nas szerokie grono doświadczonych osób, dzięki którym realizacja festiwalu tak, jak go wymarzyłyśmy, będzie możliwa.


Wspierają nas

s7kc28-5523db.png


s7kc28-ae110f59.png

Zrzutka stworzona przez Katarzynę Korytowską, jedną z założycielek HER Docs Film Festival

Facebook

E-mail


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 302

MS
Małgorzata Sadowska
ukryta
10 zł
MG
Miranda Głogowska
200 zł
MT
Maja
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AM
Stasiacki
300 zł
PN
120 zł
PA
Pani
37 zł
AW
Agnieszka Wichman
40 zł
 
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 24

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 35 zł i więcej
Książka "Mięcho", Aneta Żukowska

"Chaosem, karnawałem i zabawą – tym właśnie, poza chorobą, jest teraz moje życie. Nie da się budować bez wiary w przyszłość. Dlatego chcę świętować rozpad, burzenie porządku, zniesienie codziennych duszących reguł – chcę być ciałem, które wie, że minie, ale wie też, że jest, i czerpie z tego bycia największą z możliwych rozkoszy."

Więcej informacji

Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 45 zł i więcej
Maria Ciszewska, Publikacja fotograficzna „Polish tittis drinking coffee from a jar. Na Zdrowie”

Maria Zuzanna Ciszewska urodzona w 1998 roku w Warszawie, obecnie studentka trzeciego roku na Wydziale Fotografii The Royal Academy of Art The Hague. Jej zainteresowania oscylują wokół stereotypów i ich prezentacji w kulturze. Mieszkając w Hadze oraz wiele podróżując odnajduje artefakty Polskości lub szerzej Słowiańskości, ale również wyobrażenia i schematy dotyczące ciała i relacji międzyludzkich. Aktualnie jej wybrane prace można kupić w Galerii Sztuki Warszawa. Ostatnio była wystawiana w ramach kolektywnego projektu w Bratysławie, w Galerii Médium.

Publikacja A4 z dekoracją w postaci kryształów - all handmade


Więcej o Marii Ciszewskiej & Instagram Dziękujemy za wsparcie!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 1 z 3)

Wybieram
Wpłać 45 zł i więcej
Maria Ciszewska, Plakat z serii pod tytułem „Sól”

Maria Zuzanna Ciszewska urodzona w 1998 roku w Warszawie, obecnie studentka trzeciego roku na Wydziale Fotografii The Royal Academy of Art The Hague. Jej zainteresowania oscylują wokół stereotypów i ich prezentacji w kulturze. Mieszkając w Hadze oraz wiele podróżując odnajduje artefakty Polskości lub szerzej Słowiańskości, ale również wyobrażenia i schematy dotyczące ciała i relacji międzyludzkich. Aktualnie jej wybrane prace można kupić w Galerii Sztuki Warszawa. Ostatnio była wystawiana w ramach kolektywnego projektu w Bratysławie, w Galerii Médium.

Plakat z serii pod tytułem „Sól”


Rozmiar A1 (23,4 cm na 33,1 cm)


Więcej o Marii Ciszewskiej


 Dziękujemy za wsparcie!

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 2 z 5)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Zestaw 3 numerów magazynu G'rls ROOM

W skład zestawu wchodzą:

IV numer „G'rls ROOM”, którego tematem przewodnim są piersi

Więcej informacji

V numer „G'rls ROOM” skoncentrowany wokół menstruacji

Więcej informacji

VI numer „G'rls ROOM” poświęcony rytuałom w naszym życiu

Więcej informacji 

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

wybrano 33 razy (pozostało 17 z 50)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Autorski album solowy Pianohooligan "24 Preludes and Improvisations" z autografem artystyPianohooligan czyli Piotr Orzechowski powraca z propozycją wielowymiarowego dzieła, na które składa się cykl 24 preludiów i odpowiadających im improwizacji. Swoją formą nawiązując do 24 preludiów i fug Jana Sebastiana Bacha, artysta omawia najważniejsze dla muzyki pojęcia jak konstrukcja, reguła czy kreacja, definiując je na nowo poprzez własną koncepcję improwizacji.

Jacek Hawryluk, Polskie Radio: “Moje skojarzenia budują całą panoramę współczesności, od początków XX wieku – pobrzmiewają tu: kolorystyczne, francuskie miniatury Ravela i Debussy’ego, arabeski szkoły wiedeńskiej, free jazz, popularne piosenki, rodzimy folklor.”

Dziękujemy Piotrowi Orzechowskiemu! 

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Zestaw 2 ksiązek od Krytyki Politycznej

W ciemni, SUSAN FALUDI, więcej informacji

Nowa Odyseja. Opowieść o kryzysie uchodźczym w Europie, PATRICK KINGSLEY, więcej informacji

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 4 z 5)

Wybieram
Wpłać 69 zł i więcej
Ilustracja Olgi Fedirko "The One"

Druk Cyfrowy 

Papier Munken Lynx Rough 300gsm. 

Limitowana edycja do 30 sztuk. 

Sygnowana i numerowana. 

Rozmiar A3 (29,7 x 42 cm)

Seria ilustracji inspirowana przygodami z życia codziennego.

Więcej informacji

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 1 z 3)

Wybieram
Wpłać 80 zł i więcej
Plakat autorstwa ilustratorki Izabeli Kacprzak

Plakat autorstwa ilustratorki Izabeli KacprzakPlakat ma wymiar 40x50 cm, wydruk na wysokiej jakości, matowym, grubym papierze stosowanym do wydruków galeryjnych. www.izabelaka.com

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 80 zł i więcej
Plakat autorstwa ilustratorki Izabeli Kacprzak

Plakat autorstwa ilustratorki Izabeli KacprzakPlakat ma wymiar 40x50 cm, wydruk na wysokiej jakości, matowym, grubym papierze stosowanym do wydruków galeryjnych. www.izabelaka.com

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 80 zł i więcej
Ilustracja Olgi Fedirko "Dziewczyny"

Druk Cyfrowy

Papier Munken Lynx Rough 300gsm.

Limitowana edycja do 30 sztuk.

Sygnowany i numerowany.

Rozmiar A3 (29,7 x 42 cm).

Seria ilustracji inspirowana przygodami z życia codziennego.

Więcej informacji

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 1 z 3)

Wybieram
Wpłać 85 zł i więcej
Plakat „Have Sun” autorstwa Magdy Chołaścińskiej (atogrzywy)

Plakat "Have Sun" powstał we współpracy Milk & Sun z poznańską ilustratorką, Magdą Chołaścińską 'Atogrzywą'. Format A3 (29,7 cm x 42,0 cm)

Dziękujemy Milk & Sun za podarowanie plakatów! Milk & Sun to wspólny projekt Mai Musznickiej i Magdy Bałkowskiej. Na łamach strony, którą tworzą dziewczyny, przedstawiane są sylwetki ludzi, których cechuje kreatywność, miłość do swojej pracy, świadome i nowoczesne podejście do życia. Z rozmów z bohaterami wyłania się obraz współczesnych mieszkańców polskich miast. Tłem do wywiadów zawsze jest przestrzeń, w której bohaterowie reportaży mieszkają i pracują. Idea pokazywania ludzi przez pryzmat miejsc, w których żyją, przyświeca Milk & Sun od początku.www.milkandsun.com

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 85 zł i więcej
Plakat „Wpuść trochę słońca” autorstwa Edyty Draus

Plakat "Wpuść trochę słońca" powstał we współpracy Milk & Sun z poznańską ilustratorką, Edytą Draus. Format A3 (29,7 cm x 42,0 cm)

Dziękujemy Milk & Sun za podarowanie plakatów! Milk & Sun to wspólny projekt Mai Musznickiej i Magdy Bałkowskiej. Na łamach strony, którą tworzą dziewczyny, przedstawiane są sylwetki ludzi, których cechuje kreatywność, miłość do swojej pracy, świadome i nowoczesne podejście do życia. Z rozmów z bohaterami wyłania się obraz współczesnych mieszkańców polskich miast. Tłem do wywiadów zawsze jest przestrzeń, w której bohaterowie reportaży mieszkają i pracują. Idea pokazywania ludzi przez pryzmat miejsc, w których żyją, przyświeca Milk & Sun od początku.www.milkandsun.com

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 120 zł i więcej
Grafika "Dużo na głowie" Grzegorza Jarzynowskiego w limitowanej edycji

Limitowana seria 52 grafik autorstwa Grzegorza Jarzynowskiego (Tusz za rogiem) wyprodukowana specjalnie na HER Docs.  Fluoróż na ekopapierze 220 gram w formacie A4.

rozwiń

wybrano 9 razy (pozostało 41 z 50)

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Podpisana przez autorkę książka fotograficzna "When we lie down, grasses grow from us" Karoliny Gembary

Opublikowano w listopadzie 2019 r

218 x 257, 96 str

Więcej informacjirozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
plakat filmowy: Komunia, Mieczysława Wasilewskiego

Plakat do filmu dokumentalnego "Komunia" Anny Zameckiej.

Istnieje możliwość wybrania plakatu z autografem autora lub reżyserki, jeśli jesteś tym zainteresowana/y prosimy napisz to w komentarzu. 

Wielkość plakatu: B1 (ca. 97x68 cm)

Więcej informacji

Dziękujemy Annie Zameckiej za podarowanie plakatów!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 3 z 5)

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Sukienka DRAMAT EUROPE

Ostatnia sztuka sukienki z kolekcji ,,Mówili na nią słońce"

Zapianana na guziki wykonane z masy perłowej Skład: bawełna 97 %elastan 3%Rozmiar S:szerokość w piersiach: 85 cmszerokość talii 70 cmszerokość bioder 88 cmdługość przodu 64 cmdługość tyłu 78 cmdługość od pachy 56 cmdługosć rękawa 56 cm

DRAMAT EUROPE

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 400 zł i więcej
Maria Ciszewska, Fotografia w ramie, papier archiwalny

Maria Zuzanna Ciszewska urodzona w 1998 roku w Warszawie, obecnie studentka trzeciego roku na Wydziale Fotografii The Royal Academy of Art The Hague. Jej zainteresowania oscylują wokół stereotypów i ich prezentacji w kulturze. Mieszkając w Hadze oraz wiele podróżując odnajduje artefakty Polskości lub szerzej Słowiańskości, ale również wyobrażenia i schematy dotyczące ciała i relacji międzyludzkich. Aktualnie jej wybrane prace można kupić w Galerii Sztuki Warszawa. Ostatnio była wystawiana w ramach kolektywnego projektu w Bratysławie, w Galerii Médium. Fotografia z serii pod tytułem „O Boże”.Rozmiar A3 (11,7 cm na 16,5 cm) 

Więcej o Marii Ciszewskiej


 Dziękujemy za wsparcie!

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 460 zł i więcej
Sukienka Natalia Siebuła

Ołówkowa sukienka z szerokimi rękawami w kolorze intensywnej czerwieni posiada szeroki profilowany pas , który podkreśla i modeluje sylwetkę. Dekolt w kształt litery V i zakładki eksponują dekolt wysmuklając szyje i podkreślając biust. Sukienka zasuwana na suwak z tyłu wykonana jest z miękkiej i lejącej wiskozy. 

Rozmiar M 

Więcej informacji, www.nataliasiebula.com.plPrzy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 550 zł i więcej
2 noce w apartamencie z sypialnią dla 2 osób w Zakopanem lub Krakowie

Apartart oferuje pobyt na 2 noce w apartamencie z sypialnią dla 2 osób w jednym z dwóch obiektów do wyboru: a) Willa Motylek przy ulicy Makuszyńskiego 14 w Zakopanem. Więcej informacji i zdjęciab) Aparthotel Belle Epoque Residence przy ulicy Siemiradzkiego 2 w Krakowie. Więcej informacji i zdjęciaWarunki: voucher obejmuje noclegi w umówionym terminie do 19.12 włącznie, z wyłączeniem 31.10-03.11 i 8-12.11 Pobyt zostaje potwierdzony po sprawdzeniu dostępności w obiekcie. Kontakt w sprawie rezerwacji:  Tomasz Gądek  [email protected] (w godzinach 8-16 w dni powszednie)

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 600 zł i więcej
Tattoo by Izabella Dawid Wolf (LONDON)

Tattooing session in London with Izabella Dawid Wolf.

Please contact Izabella in advance to discuss the date and  the project.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 600 zł i więcej
Suknia Natalia Siebuła

Zmysłowy fason sukienki idealny na wyjątkowe okazje. Posiada falbaniasty dół i krótki rękawek wykończony zwiewną falbanką. Sukienka podkreśla talię oraz uwydatnia biust dzięki podwójnym zaszewką. Tkanina:100% cupro.

Rozmiar S

Więcej informacji, www.nataliasiebula.com.pl

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
SPIKEY MIKEY, Skorpion odbity na fioletowym papierze

SPIKEY MIKEY, Skorpion odbity na fioletowym papierze, rozmiar A4 (4 sztuki)


SPIKEY MIKEY, Visual artist & graphic designer. Warsaw, Poland.

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

Wpłać 35 zł i więcej
Granatowy plecak Nowego Teatru zaprojektowany i wykonany przez nenukko
rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 35 zł i więcej
Szary plecak Nowego Teatru zaprojektowany i wykonany przez nenukko
rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 35 zł i więcej
Książka "Błogie odwroty", Yanick Lahens

Polifoniczna powieść, której akcja toczy się w dzisiejszym Port-au-Prince, stolicy Haiti.

Więcej informacji

Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 35 zł i więcej
Książka "Wyroby. Pomysłowość wokół nas", Olga Drenda

Autorka, nawiązując do najlepszych tradycji rodzimej antropologii, w wernakularnej twórczości dostrzega przede wszystkim nieskrępowaną wyobraźnię, swobodne podejście do norm estetycznych i religijnych, szczyptę sentymentalizmu i przemyślność. Tropiąc wytwory pomysłowości, zarówno te z okresu PRL-u, jak i całkiem współczesne, Olga Drenda podróżuje po Polsce, odwiedza kolekcjonerów i twórców zwykłych-niezwykłych przedmiotów. Wyroby to świeże spojrzenie na zjawiska, które jedni chcieliby wyrugować z naszej przestrzeni publicznej, a inni uważają za niegodne uwagi. --> więcej informacji

Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 35 zł i więcej
Książka "Świństwo (Truizmy)", Marie Darrieussecq

"W Świństwie autorka wykracza poza ramy powieści realistycznej i opowiada o pewnej metamorfozie. Pyta o kondycję kobiety w świecie owładniętym żądzą przyjemności i rygorystycznie pojmowanego piękna. A także o to, czy ciało, będące przedmiotem opresji, może stać się narzędziem wyzwolenia.

Napisane w 1996 roku Świństwo to dziś już klasyka literatury feministycznej; książka przyniosła autorce sławę i przetłumaczona została na ponad czterdzieści języków."

Więcej informacji

Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 37 zł i więcej
Książka "Dlaczego nie rozmawiam już z białymi o kolorze skóry", Reni Eddo-Lodge

W 2014 roku Reni Eddo-Lodge, brytyjska dziennikarka i blogerka, opublikowała na Facebooku post zatytułowany „Dlaczego nie rozmawiam już z białymi o kolorze skóry”. Napisała w nim, że ma już dość wyjaśniania białym ludziom, jak czują się osoby o innym kolorze skóry, ma dość ich reakcji – od znudzenia i niezrozumienia po agresję. Ci, którzy sądzą, że biały kolor skóry jest „naturalny”, nie są w stanie pojąć, na czym polega rasizm, zwłaszcza ten ukryty, strukturalny. Po opublikowaniu postu Reni Eddo-Lodge została zasypana odpowiedziami. Jedni jej dziękowali, że otworzyła im oczy, inni, że wypowiedziała to, co sami czują. Książka Reni Eddo-Lodge jest próbą opisania tego doświadczenia w szerszym kontekście – kolonialnej historii Wielkiej Brytanii, ale też różnych współczesnych form dyskryminacji rasowej. Autorka pisze o własnych doświadczeniach, przytacza prace badaczy, nie pomija żadnego z ważnych aspektów rasizmu; pokazuje jego korzenie, pisze o uprzywilejowaniu białych, rasizmie strukturalnym i o czarnym feminizmie.   

Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 37 zł i więcej
Książka "Mężczyźni objaśniają mi świat", Rebecca Solnit

Zbiór błyskotliwych tekstów amerykańskiej feministki i historyczki.

Więcej informacji

Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 39 zł i więcej
Książka "Nadzieja w mroku. Nieznane opowieści, niebywałe możliwości", Rebecca Solnit

Książka napisana przeciwko zwątpieniu. Płomienne wezwanie do działania na rzecz zmiany.

Więcej informacji

Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 39 zł i więcej
Książka "Wolność, równość, przemoc. Czego nie chcemy sobie powiedzieć", Agata Sikora

W pasjonującej książce Agata Sikora szuka odpowiedzi na pytania, które nurtują dziś wiele osób o lewicowo-liberalnych poglądach. Odwołując się do świadectw wrażliwości różnych epok – od liryki trubadurów przez „Deklarację Praw Kobiety i Obywatelki”, musical Hair, powieść i serial Opowieść podręcznej po stand-up Nanette – pokazuje, jak rodziła się i ewoluowała liberalno-lewicowa wrażliwość, które emocje mogły być w jej ramach wyrażane, a które zostały wypchnięte poza jej nawias. Autorka rozpoznaje kulturowy klincz, w jakim tkwimy, rozdarci między dążeniem do autentyczności a oświeceniową koncepcją racjonalnego podmiotu; między polityką tożsamości a uniwersalistycznym liberalizmem. A potem, zdając sprawę z własnych wątpliwości, próbuje wskazać ścieżki, które mogą nas z tego klinczu wyprowadzić.

Więcej informacji

Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 39 zł i więcej
Książka "Przeprawa. Moja podróż do pękniętego serca Syrii", Samar Yazbek

Wstrząsający dokument o wojnie w Syrii.

Tej książki nie napisał zachodni reporter. Jej autorką jest syryjska dziennikarka, która brała udział w protestach przeciw rządowi Al-Asada. Zmuszona do opuszczenia kraju, w latach 2012–2013 trzykrotnie wracała tam z narażeniem życia, by opisać losy rewolucjonistów i zwykłych ludzi gnębionych i zabijanych – najpierw przez reżim, a potem także przez grupy religijnych ekstremistów i ISIS. 

Więcej informacji

Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 39 zł i więcej
Książka "Wróżba. Wspomnienia dziewczynki", Agneta Pleijel

Pierwsza miesiączka, pierwsze pocałunki, pierwsze orgazmy. Lęk, niepewność własnego ciała, pierwsze metafizyczne pytania. Nieszczęśliwa matka, która wpędza dziewczynkę w poczucie winy. Ojciec, który fascynuje i zawstydza. Ucieczka w literaturę. Pisanie. (...) Postać rozedrganej wewnętrznie, wrażliwej i czułej dziewczyny, która całą sobą doświadcza otaczającego ją świata i przeżywa go z wielką intensywnością. Widzimy ten świat jej oczami, współodczuwamy go razem z nią. Rwane zdania, elipsy i przemilczenia czynią z tej autobiograficznej prozy traktat o dojrzewaniu i potrzebie miłości. Piękna, pełna trudnych emocji powieść, która zostaje na długo.

Więcej informacji

Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 39 zł i więcej
Książka "Zapach mężczyzny", Agneta Pleijel

Narratorka rekonstruując młodzieńcze lata, opowiada o miłości – tej zmysłowej, i tej do literatury, o odkrywaniu świata i siebie, o kreowaniu własnego życia i o pisaniu. Przez karty powieści przewijają się mężczyźni – przelotni kochankowie narratorki i ci, którzy zostali w jej życiu na dłużej – a przede wszystkim książki, które inspirują, napędzają, nie dają spokoju. W tle toczy się rewolucja obyczajowa lat sześćdziesiątych.

Więcej informacji

Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 40 zł i więcej
Brelok na klucze BALAGAN

Brelok do kluczy wykonany jest ze ze skórzanych spadów z produkcji  butów i toreb Balagan i mocnych metalowych okuć w złotym kolorze. Wymiary: 12,5cm x 1,5cmWięcej informacjiNagroda do odebrania w butiku przy Mysiej 3 w Warszawie, jeśli nie możesz odebrać jej osobiście, podaj proszę adres do wysyłki w komentarzu przy wyborze nagrody. Dziękujemy dziewczynom z BALAGANu!

rozwiń

wybrano 8 razy (pozostało 0 z 8)

Wpłać 45 zł i więcej
Książka "Człowiek znikąd" autorstwa Wojciecha Engelkinga

Książka "Człowiek znikąd" autorstwa Wojciecha Engelkinga. 

Od peerelowskiego cenzora do światowej sławy malarza. Z Warszawy przez Paryż i Londyn do Nowego Jorku. Polak, który oszukał cały świat. 

"Ujmująco bizarna historia człowieka, który skleja swoją tożsamość z coraz bardziej groteskowych autofikcji. Dla odważnych, którzy nie boją się literackich labiryntów Minotaura". Joanna Bator 

Więcej informacji. 

Wydawnictwo LiterackieData premiery: październik 2018Oprawa: broszurowa ze skrzydłami

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 45 zł i więcej
Książka "Czarownice. Niezwyciężona siła kobiet" Mona Chollet

Historia czarownic – od procesów czarownic po wypowiedzi Donalda Trumpa. Fascynujący, erudycyjny esej poświęcony figurze czarownicy będącej zazwyczaj narzędziem wykluczenia kobiet, ale niekiedy też ich orężem w walce z patriarchatem. Analiza mechanizmów wykluczania kobiet (odważnych, starszych, bezdzietnych etc.), które nie chciały wpisać się w tradycyjne modele społeczne. Przykłady z historii, literatury, filmu, pop-kultury, polityki oraz życia codziennego w Europie i Stanach Zjednoczonych. Książka, która łączy pasjonującą analizę historyczno-antropologiczną z osobistą, niepozbawioną zaangażowania, refleksją.

Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 49 zł i więcej
Książka "Zew włóczęgi. Opowieści wędrowne" Rebecca Solnit

"Spacer, przechadzka, marsz, pielgrzymka, wędrówka, włóczęga – to tylko niektóre z form pieszego obcowania z miastem i z naturą. Kto i dlaczego miał do nich prawo, a komu tego prawa odmawiano? Rebecca Solnit przekonuje, że przemierzanie przestrzeni rzadko bywa niewinne, często ma charakter aktu estetycznego, filozoficznego lub politycznego. Przyglądając się historii wędrowania oraz współistnieniu chodzenia i myślenia, autorka opowiada o dziejach zachodniej kultury, a jej opowieść swobodnie meandruje od perypatetyków do Rousseau, od Baudelaire’a do marszy antyglobalistów i ekologów." -> więcej informacji


Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 49 zł i więcej
"Eseje wybrane" Virginii Woolf

"Ten wybór różni się od dotychczasowych prezentacji eseistyki Woolf: pisarka nie występuje tu jedynie jako czytelniczka, recenzentka, komentatorka i teoretyczka literatury modernistycznej, lecz przede wszystkim jest „uwikłana w świat”: podróżuje, angażuje się w dyskusje nad ważnymi kwestiami społecznymi, domaga się prawa do „zintensyfikowanego istnienia” dla kobiet, dzieci i zwierząt, chadza do kina, na wystawy i na wiece protestacyjne. Stając w obronie tej „wszechogarniającej przemożnej siły” i „pobudzającej energii”, jaką jest życie, z fascynującą precyzją i przenikliwością rekonstruuje momenty zdumienia istnieniem i śmiercią, budując przy tym zdania należące do najpiękniejszych, jakie zna literatura."

Więcej informacji

Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!


rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 49 zł i więcej
Książka "O fotografii", Susan Sontag

Nowe wydanie najważniejszej w historii książki poświęconej fotografii. Wybitna amerykańska intelektualistka bada znaczenie i funkcję fotografii we współczesnym świecie. Czym w swej istocie jest fotografia? Jakie są jej związki z malarstwem i sztuką? Jak zjawisko fotografii zmieniło nasz sposób postrzegania świata? W jakim stopniu fotografia interpretuje rzeczywistość? Jaka jest relacja między fotografem i obiektem oraz między zdjęciem a patrzącym? Na czym polega współczesny heroizm widzenia? Z jakich powodów sięgamy po aparat fotograficzny? Dlaczego skłonni jesteśmy przechowywać zdjęcia bliskich nam osób?

Więcej informacji

Dziękujemy wydawnictwu Karakter za podarowanie książki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
SPIKEY MIKEY, Naszywka

SPIKEY MIKEY, Naszywka z odbitym metodą sitodruku skorpionem w kolorze magenty. Idealny na tył kurtki.


SPIKEY MIKEY, Visual artist & graphic designer. Warsaw, Poland.


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
Płyta Pianohooligana z autografem "Experiment: Penderecki"

Pianohooligan „Experiment: Penderecki”. 1 CD, Decca Universal 2012Dziękujemy Piotrowi Orzechowskiemu! 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
Zestaw „Non/fiction” – numer 5 (SZKOŁA), 6 (ZIEMIA) + notes

Tematem przewodnim piątego numeru nieregularnika reporterskiego Non/fiction jest SZKOŁA, tematem szóstego numeru – ZIEMIA. Numer SZKOŁA ukazał się w marcu 2019, więcej informacjiNumer ZIEMIA ukazał się we wrześniu 2019, więcej informacji

Non/fiction za pomocą reportażu i wywiadu zgłębia zarówno powracające tematy, jak i nowe zjawiska, wykraczając daleko poza newsy. Nieśpiesznie i dokładnie. Każdy numer ma temat przewodni, w którym przygląda się konkretnemu problemowi i związanym z nim stereotypom.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 50 zł i więcej
Kuba Więcek Trio ‎– Another Raindrop CD z autografem autora

Album „Another Raindrop” Kuby Więcka, jest pierwszym debiutem w serii Polish Jazz od 28 lat.

"

Płyta zawiera przekonująco zrealizowaną, przyjazną i pozytywną odmianę jazzu awangardowego." 


Więcej informacjiPrzy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 50 zł i więcej
Album Pianohooligan "15 Studies for the Oberek" z autografem artysty


15 Studies for the Oberek to kolejna, po Experiment: Penderecki, solowa płyta Piotra Orzechowskiego, młodego jazzowego pianisty ukrywającego się pod pseudonimem Pianohooligan. Utalentowany muzyk, zdobywca m.in. głównej nagrody na prestiżowym konkursie Montreux Jazz Piano Competition, tym razem pochyla się nad oberkiem, poszukując w nim uniwersalnych dźwięków.

Dziękujemy Piotrowi Orzechowskiemu! 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
Duża świeca La Flamme z odbiorem osobistym w Warszawie przy Hożej 51

Ekologiczna świeca wykonana ręcznie z wysokiej jakości wosku sojowego, przy użyciu naturalnych olejów, barwników oraz bawełnianego knota. średnica: 10 cm, waga: 0,5 kg, kolor: pudrowy róż

zapach: waniliaDziękujemy La Flamme!Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 50 zł i więcej
"Wieża. Jasny dzień." Jagody Szelc, DVD

„Wieża. Jasny dzień.”,  thriller psychologiczny, objawienie Festiwalu Filmowego w Gdyni, to debiut reżyserski Jagody Szelc, laureatki Paszportu „Polityki”. Film został zakwalifikowany do prestiżowej sekcji Forum 68. Berlinale.

Więcej informacji

Dziękujemy za wsparcie Against Gravity!


Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

Wpłać 50 zł i więcej
PRAWDA JEST KONKRETNA. Artystyczne strategie w polityce. Podręcznik

Książka pod redakcją Floriana Malzachera i steirischer herbst. Tłumaczenie: Ewa Alicja Majewska, Kuba Szreder.

„Prawda jest konkretna” powstała po dwudziestoczterogodzinnym, siedmiodniowym obozie-maratonie zorganizowanym w trakcie festiwalu steirischer herbst w austriackim Grazu. Zawiera 99 opisów taktyk i strategii artystycznych, zaprezentowanych przez praktyków z całego świata. Dokumentuje szerokie pole sztuki zaangażowanej i artystycznego aktywizmu naszych czasów."Dziękujemy BĘC ZMIANIE za podarowanie nam egzemplarzy. Więcej informacji

rozwiń

wybrano 10 razy (pozostało 0 z 10)

Wpłać 60 zł i więcej
SPIKEY MIKEY, Tshirt

SPIKEY MIKEY, Tshirt pochodzący z pierwszego merchu. Zielona kobra naniesiona metodą sitodruku. Dostępny rozmiar: XL

SPIKEY MIKEY, Visual artist & graphic designer. Warsaw, Poland

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 60 zł i więcej
SPIKEY MIKEY, Tshirt

SPIKEY MIKEY, Tshirt pochodzący z pierwszego merchu. Zielona kobra naniesiona metodą sitodruku. Dostępny rozmiar: L

SPIKEY MIKEY, Visual artist & graphic designer. Warsaw, Poland

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 60 zł i więcej
Podwójne zaproszenie na wydarzenie z cyklu JAZZSTATE w Klubie SPATiF

Scena JazzState, organizowana przez Karolinę Szewc, ma swoją siedzibę w klimatycznym Klubie SPATiF na Alejach Ujazdowskich 45, w Warszawie. Jest to przestrzeń otwarta na muzyczny dialog i eksperymenty.W ramach JazzState co środę odbywa się koncert jazzowy i/lub jam session.Zaproszenie można wykorzystać podczas dowolnego wydarzenia JAZZSTATE do końca tego roku. 

Więcej informacji

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 0 z 6)

Wpłać 70 zł i więcej
Książka PSIKUSY

"PSIKUSY” to książka o tym jak powstaje kundel, o psich osobowościach, bogactwie temperamentów kształtów, wielkości i maści tworzonych przez naturę. Publikacja zawiera 40 kart z wizerunkami psów rasowych, przeznaczonych do wycinania i robienia kolaży. Z wyciętych mord, łap, brzuchów, ogonów, kudłów, łat i spojrzeń można tworzyć najróżniejsze mieszańce świata. Wielość kształtów oraz graficznych i malarskich technik daje nieskończoną liczbę psich wariacji.

Pełny opis książki 

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 


rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 70 zł i więcej
Podwójne zaproszenie na spektakl You Are Safe w Nowym Teatrze (28 września godz. 20:00)

*Do odebrania w kasie Nowego Teatru

choreografia zależności ruchu ciał ludzkich, ciał obcych, myśli, bilionów bakterii, wirusów, globalnego ocieplenia, politycznych wyobrażeń oraz teorii.

Więcej informacji

pomysł: Agata Siniarska, choreografia: Agata Siniarska, Ania Nowak, Katarzyna Wolińska, występują: Agata Siniarska, Maque Pereyra, Katarzyna Wolińska, dramaturgia: Mateusz Szymanówka, konsultacje: Jeanine Durning, Julia Rodriguez, Karolina Grzywnowicz, reżyseria światła: Joanna Leśnierowska

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 


rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 70 zł i więcej
Podwójne zaproszenie na Spektakl You Are Safe w Nowym Teatrze (29 września godz. 20:00)

*Do odebrania w kasie Nowego Teatru

choreografia zależności ruchu ciał ludzkich, ciał obcych, myśli, bilionów bakterii, wirusów, globalnego ocieplenia, politycznych wyobrażeń oraz teorii.

Więcej informacji

pomysł: Agata Siniarska, choreografia: Agata Siniarska, Ania Nowak, Katarzyna Wolińska, występują: Agata Siniarska, Maque Pereyra, Katarzyna Wolińska, dramaturgia: Mateusz Szymanówka, konsultacje: Jeanine Durning, Julia Rodriguez, Karolina Grzywnowicz, reżyseria światła: Joanna Leśnierowska

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 80 zł i więcej
Plakat autorstwa ilustratorki Izabeli Kacprzak

Plakat autorstwa ilustratorki Izabeli Kacprzak.Plakat ma wymiar 40x50 cm, wydruk na wysokiej jakości, matowym, grubym papierze stosowanym do wydruków galeryjnych.www.izabelaka.com

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 85 zł i więcej
Plakat „Sunny Jungle” autorstwa Martyny Wilner (Bini)

Plakat "Sunny Jungle" powstał we współpracy Milk & Sun z poznańską ilustratorką, Martyną Wilner 'Bini'. Format A3 (29,7 cm x 42,0 cm)

Dziękujemy Milk & Sun za podarowanie plakatów! Milk & Sun to wspólny projekt Mai Musznickiej i Magdy Bałkowskiej. Na łamach strony, którą tworzą dziewczyny, przedstawiane są sylwetki ludzi, których cechuje kreatywność, miłość do swojej pracy, świadome i nowoczesne podejście do życia. Z rozmów z bohaterami wyłania się obraz współczesnych mieszkańców polskich miast. Tłem do wywiadów zawsze jest przestrzeń, w której bohaterowie reportaży mieszkają i pracują. Idea pokazywania ludzi przez pryzmat miejsc, w których żyją, przyświeca Milk & Sun od początku.www.milkandsun.com

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 90 zł i więcej
Medalion Vander

Naszyjnik wykonany jest z pięknie połyskującego jedwabnego sznureczka oraz ręcznie wytłaczanego mosiężnego medalionu.Długość naszyjnika to 77 cm - na życzenie może być dłuższa.Wymiary medalionu- 1,8 cm x 1,8 cm

Więcej informacji

Do wyboru wersja ze stali szlachetnej - poprosimy o zostawienie komentarza, który medalion wybierasz.

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 90 zł i więcej
Zestaw 3 świec La Flamme

Ekologiczne świece wykonane ręcznie z wysokiej jakości wosku sojowego, przy użyciu naturalnych olejów, barwników oraz bawełnianego knota.wysokość: 15 cm, kolor: róż, zapach: róża

Dziękujemy La Flamme!

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 90 zł i więcej
Medalion Vander

Naszyjnik wykonany jest z pięknie połyskującego jedwabnego sznureczka oraz z mosiężnego ręcznie kształtowanego medalionu.Jeśli marzysz o innym kolorze jedwabnego sznureczka - napisz do nas. Chętnie stworzymy coś specjalnie dla Ciebie. Długość naszyjnika to 77 cm - na życzenie może być dłuższa.Wymiary medalionu- 1,8 cm x 1,8 cmKolor jedwabiu - czarny

Więcej informacji

Do wyboru wersja z jubilerskiej stali  - poprosimy o zostawienie komentarza, który medalion wybierasz.

Istnieje możliwość wyboru innego naszyjnika - piszczcie do nas w komentarzu przy wpłacie. 

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 100 zł i więcej
Plakat Małgorzaty Pawlak

Druk cyfrowy na papierze Hahnemuhle, 42 x 30 cm

Małgo Pawlak

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 100 zł i więcej
Książka z autografem "Tu byłem. Tony Halik" Mirosława Wlekłego

"Był najczęściej zestrzelanym pilotem II Wojny Światowej, francuskim partyzantem, autorem pierwszego wywiadu z Fidelem Castro, laureatem Pulitzera, prywatnym pilotem Juana Perona i odkrywcą zaginionej stolicy Majów. Albo nie był żadnym z nich. Z całą pewnością wybierał się jednak na Księżyc. Fascynująca i przewrotna biografia Tony'ego Halika jest dowodem na to, że czasem prawdziwe życie jest bardziej nieprawdopodobne niż najlepsza powieść." Więcej informacji 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 100 zł i więcej
Książka z autografem "Jest życie po końcu świata" Joanny Kos-Krauze i Aleksandry Pawlickiej

"Ta książka to nie jest zwykły wywiad rzeka. Osobista rozmowa z Joanną Kos-Krauze przeplatana jest reportażami z Rwandy, kraju, którego mieszkańcy muszą nauczyć się żyć na nowo, a który stał się drugim domem Joanny. Temat tej książki również nie jest błahy. Jest to przepiękna, choć momentami dotkliwa opowieść o sile miłości, determinacji i przebaczenia. O sile kraju, który odbudowuje się po wojnie domowej, i sile kobiety, która przeżywa swój osobisty koniec świata i się po nim podnosi."


Więcej informacji

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 100 zł i więcej
Zestaw 3 książek wydawnictwa Agory"Becoming. Moja historia" - więcej informacji

Osobisty portret jednej z najbardziej podziwianych kobiet na świecie, byłej Pierwszej Damy USA, jedynej, jak do tej pory, o afroamerykańskich korzeniach. Michelle Obama zaprasza czytelnika do swojego świata – od dzieciństwa w południowym Chicago, przez lata pracy na kierowniczym stanowisku, aż do czas spędzony w Białym Domu.

"Warszawa" - więcej informacji 

Przygotowała bogato ilustrowany magazyn „Warszawa. Architekci, projektanci i aktywiści o swoim mieście” - z wywiadami Agnieszki Kowalskiej, dziennikarki, współautorki alternatywnego przewodnika „Zrób to w Warszawie!”. Pokazuje miasto z ogromnym potencjałem, nowoczesne, w budowie.

 "Kieślowski. Zbliżenie" - więcej informacji


Kim był Krzysztof Kieślowski - reżyser, którym zachwycił się Zachód, gdy w Polsce trwała szara rzeczywistość końca XX wieku. Swoją wrażliwość, jak mało kto potrafił przenieść na ekrany, pozostając jednak wciąż artystą niespełnionym. Zmierzyć się z legendą spróbowała Katarzyna Surmiak-Domańska, co z tego zbliżenia wynikło, dowiemy się 19 wrześniaPrzy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 130 zł i więcej
Biustonosz Rilke x Risk do odbioru w butiku Rilke przy Mysiej 3
Miękki biustonosz w kolorze czerwonym, wykonany z koronki z haftowanym wzorem.Dostępne rozmiary: 70 B, C, D, 75 A, B, C, DWięcej informacji i zdjęć


Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. Jeśli nie jesteś z Warszawy i nie możesz odebrać biustonosza osobiście, prosimy napisz to w komentarzu, wyślemy go pocztą. 
rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 130 zł i więcej
Torebka Vanity Nap X-RAY ORGANZA


Transparentna torba z organzyW środku wykończona lamówkąWymiary: 51cm (z uszkami) x 25 cmSkład: 100% polyesterProdukt uszyty w Warszawie

Dziękujemy Vanity Nap!

Istnieje możliwość wyboru koloru różowego piszczcie do nas w komentarzu przy wpłacie. 

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 130 zł i więcej
Torebka Vanity Nap X-RAY ORGANZA


Transparentna torba z organzyW środku wykończona lamówkąWymiary: 51cm (z uszkami) x 25 cmSkład: 100% polyesterProdukt uszyty w Warszawie

Dziękujemy Vanity Nap! 


Istnieje możliwość wyboru koloru różowego piszczcie do nas w komentarzu przy wpłacie. 

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 140 zł i więcej
Podwójne zaproszenie do TR-u na nowy spektakl "Cząstki kobiety" w reż. Kornéla Mundruczó

Zaproszenie na spektakl w TR Warszawa 29 listopada, o godzinie 19.

To pełen pasji, a zarazem czułości dramat rodzinny, rozgrywający się współcześnie w Warszawie. W centrum tej opowieści jest sytuacja kobiet, walczących o prawo do decydowania o własnym życiu, do realizowania swoich potrzeb, pragnień i aspiracji. Spektakl oparty na oryginalnym tekście Katy Wéber.(Spektakl grany jest w TR Warszawa/ATM Studio, ul. Wał Miedzeszyński 384)Więcej informacji

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 150 zł i więcej
Zestaw pięciu książek z serii poetyckiej HA!ARTU pod redakcją Mai Staśko

W skład zestawu wchodzą: 1. "Cierpienia Młodej Hany" Katji Gorečan2. “Natalia ist sex. Alex ist Freiheit” SIKSY3. “Hejt i inne bangery” Justyny Kulikowskiej4. “Pozdrowienia ze świata” Dominiki Dymińskiej5. “Lucyfer zwycięża” Ilony Witkowskiej

Seria Poetycka pod redakcją Mai Staśko prezentuje wiersze poetów i poetek, które działają. Zabierają głos, zajmują stanowisko, wkurwiają i krzyczą. Są zaangażowane, są zaangażowani: feministycznie, ekologicznie, pracowniczo, antykapitalistycznie. Walczą o lepszy świat.

Dziękujemy Mai za przekazanie książek!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 170 zł i więcej
Koszulka haftowana MOMU WARSAW

one size, wymiary - długość: 65 cm, obwód: 100 cm, długość rękawa: 19 cm


Skład 100% bawełna

MADE IN WARSAW - koszulki szyte i haftowane w Warszawie z łódzkich materiałów.

Więcej zdjęć

Dziękujemy MOMU WARSAW!


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 220 zł i więcej
Top Natalia Siebuła

Letni, dwustronny top w przyjemnym piaskowym kolorze na cieniutkich ramiączkach z ozdobnym wiązaniem z przodu lub na plecach.

Wykonany z podwójnej warstwy tkaniny rayon, rozmiar onesize.

Więcej informacji, www.nataliasiebula.com.pl/

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 250 zł i więcej
Głęboki relaks i odświeżenie skóry twarzy z dojazdem do domu.

Zabieg wykona kosmetyczka Kaja Domińska

w pakiecie:odprężający masaż twarzy indywidualnie dobranym olejem peeling enzymatyczny darsonwalizacja maska algowa lub glinkowaserum i krem nawilżający w prezencie porada pielęgnacyjnaczas: godzinka-półtorej

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 


fot. Scuola di Fontainebleau , Sabina Poppaea , 1570 c. , Particolare, Tavola , 82,5 x 66 cm., Ginevra, Musée d'Art et d'Histoire.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 260 zł i więcej
Skomponowanie unikatowych perfum w Mo61 Perfume Lab (50 ml)

W ramach nagrody możesz pogłębić swoją wiedzę na temat świata zapachów i stworzyć flakon swoich własnych perfum.Więcej informacji


Przy wyborze tej nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować i umówić spotkanie przy Mokotowskiej 61. 


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 300 zł i więcej
Tatuaż od Justyny Plec PLEC_tatu (KRAKÓW)

Można wybrać jeden ze 100 różnych wzorów zaprojektowanych przez Justynę!

Przed wybraniem tej nagrody polecamy napisać do niej na Instagramie aby umówić się na sesję, zorientować w sprawie warunków.

*Sesja tatuowania odbędzie się w Krakowie.

Strona na Facebooku

Konto na Instagramie

Dziękujemy Justynie za zgłoszenie się do nas!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 350 zł i więcej
Złote kolczyki od Anny Ławskiej

Ręcznie wykonane kolczyki w kształcie piersi, powstałe w ramach współpracy z magazynem - G'rls Room.

średnica drucika - 1 mm, szerokość - 1 cm 

złoto,  próba 585 ( 14k )

Więcej informacji i zdjęć 

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 400 zł i więcej
Ilustracja na specjalne zamówienie od Sary Szymańskiej

Ilustracja na specjalne zamówienie od Sarszydraws.


Rysunki przedstawiają małe światy - są wizualnym odwzierciedleniem danej osoby, tego co lubi, z czym się utożsamia. Rysowane są na podstawie personalnych zdjęć i opisu danej osoby. 

Idealny prezent dla ukochanych.

Więcej ilustracji

Po wybraniu nagrody skontaktujemy Cię z Sarą abyście wspólnie ustaliły/li wielkość i formę rysunku.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 460 zł i więcej
Sukienka Natalia Siebuła

Ołówkowa sukienka z szerokimi rękawami w kolorze intensywnej czerwieni posiada szeroki profilowany pas , który podkreśla i modeluje sylwetkę. Dekolt w kształt litery V i zakładki eksponują dekolt wysmuklając szyje i podkreślając biust. Sukienka zasuwana na suwak z tyłu wykonana jest z miękkiej i lejącej wiskozy.


Rozmiar S 

Więcej informacji, www.nataliasiebula.com.pl


Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 500 zł i więcej
Kolacja dla dwóch osób z butelką wina w restauracji Eden

W ramach tej nagrody możesz wybrać się z drugą osobą do Bistra Eden w modernistycznym Domu Funkcjonalnym na Saskiej Kępie. 


Bon zawiera 2 przystawki, 2 dania główne, 2 desery oraz butelkę pomarańczowego wina.


Eden to wegańska kuchnia, szklarnia z sukulentami, kawa trzeciej fali, pomarańczowe wina, autorska ceramika, piękne wnętrze i wspaniała atmosfera! 


Więcej informacji


Strona na Facebooku


Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 500 zł i więcej
Tatuaż od Sylwii Walczowskiej

Sesja tatuowania z Sylwią Walczowską, możesz wybrać jeden większy lub 2 mniejsze projekty. Jeśli skontaktujecie się wcześniej a Sylwia będzie zainteresowana - istnieje możliwość stworzenia projektu specjalnie dla Ciebie. Załączone zdjęcie jest przykładowym projektem, więcej znajdziecie tu:Konto na Instagramie

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 600 zł i więcej
Tatuaż od Izabelli Dawid Wolf

Sesja tatuowania z Izabellą Dawid Wolf. Jeśli porozumiecie się wcześniej a Iza będzie zainteresowana - istnieje możliwość stworzenia projektu specjalnie dla Ciebie. Załączone zdjęcie jest przykładowym projektem, więcej znajdziecie tu:Konto na InstagramieUWAGA Izabella jest na stałe w Londynie, w Warszawie będzie w drugiej połowie grudnia, skontaktujcie się wcześniej w celu wstępnego omówienia terminu. Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 600 zł i więcej
Tatuaż od Bianki Szlachty

Sesja tatuowania z Bianką Szlachtą. 

Kontakt z Bianką w celu wcześniejszego dogadania projektu/wybranego flasha

Przy wyborze nagrody, prosimy o zostawienie adresu mailowego, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 600 zł i więcej
Tatuaż od Estrady o Plomo

Sesja tatuowania z Estradą o Plomo, możesz wybrać jeden większy lub 2 mniejsze projekty. Jeśli porozumiecie się wcześniej a Sofia będzie zainteresowana - istnieje możliwość stworzenia projektu specjalnie dla Ciebie. 

Konto na Instagramie

Strona na Facebooku

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Nasi użytkownicy założyli

777 492 zrzutki

i zebrali

579 415 248 zł

A ty na co dziś zbierasz?