id: s7re4w

Ocieplamy ognisko domowe!

Ocieplamy ognisko domowe!

Nasi użytkownicy założyli 1 014 868 zrzutek i zebrali 1 061 492 099 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Państwo Agata i Michał razem z pięciorgiem dzieci stanowią radosną i pełną życia rodzinę, która nigdy nie zaznaje nudy. Najstarsza Angelika ma 14 lat, dziewczyna bardzo lubi wykonywać prace plastyczne i malować, ściany domu ozdobione są jej dziełami. Jedenastoletni Maks i pięcioletni Natan uwielbiają bawić się klockami i samochodami, są otwarci i bardzo aktywni. Trzyletnia Gaja i roczny Wiktor pozostawali dotychczas w domu pod opieką mamy, podczas gdy Pan Michał pracował na utrzymanie całej rodziny. Dzieci są bardzo związane z ukochanymi rodzicami. W domu zawsze panuje radosny gwar rozmów i zabaw.

Kilka miesięcy temu nad szczęściem rodziny zawisły ciemne chmury – u Pani Agaty zdiagnozowano nowotwór. Kobieta walczy dzielnie z chorobą, jest w trakcie chemio i radioterapii, czeka ją jeszcze leczenie operacyjne. Choroba nowotworowa odbiera Pani Agacie czas, który mogłaby spędzić z dziećmi i mężem. Ponadto wiąże się z dodatkowymi, wysokimi wydatkami (leki, wizyty u lekarzy, badania, suplementy), niezbędnymi do pokonania choroby. Ze względu na osłabienie Pani Agaty po leczeniu, Pan Michał musi zwalniać się z pracy, aby zaopiekować się młodszymi dziećmi, co z kolei wiąże się ze zmniejszonym dochodem.

Rodzina zamieszkuje domek postawiony własnoręcznie przez Pana Michała. W miarę własnych możliwości, środków finansowych i czasu Pan Michał samodzielnie wykończa dom, by stworzyć swojej rodzinie jak najlepsze warunki. Nie na wszystko jednak wystarcza pieniędzy. Jedną z najważniejszych kwestii do zrobienia jest ocieplenie całego budynku. Brak izolacji ścian sprawia, że zimą ciepło ucieka z domu, co zwiększa koszty ogrzewania i pogarsza już i tak trudną sytuację rodziny.

Rodzina ma serca zawsze otwarte na innych, w Ich domu każdy może liczyć na serdeczne przyjęcie. Teraz sami potrzebują pomocy i wsparcia, pomóżmy ocieplić ich dom, żeby przed kolejną zimą nie musieli martwić się uciekającym ciepłem, a mogli pielęgnować rodzinne ognisko.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 25

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
KA
Kasia
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ED
Edimeble
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
MH
Michał
ukryta
AI
Ania
100 zł
LC
Lidka
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!