id: s7sr9y

Proteza nogi.

Proteza nogi.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
7 965 zł 
z 10 000 zł
79%
zakończona 31.10.2018r
80 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Kolano protezowe Ottobock 3r80.

Do końca października 2018 mam uzbierać kwotę wkładu własnego na zakup protezy stałej trzeciej generacji z kolanem hydraulicznym Ottobock 3R80. Zwracam się z prośbą o "małe co nieco" ponieważ troszkę mi brakuje do całej sumy.

,Nowy już stały sprzęt (aktualnie mam protezę tymczasową na elementach kolana mechanicznego z hamulcem ciernym) pozwoli mi na lepszą, szybszą i sprawniejszą motorykę ruchu, kiedyś w trakcie rozmowy wyszło nawet że będę mógł schodzić ze schodów "noga w nogę" gdyż konstrukcja kolana hydraulicznego pozwala na takie szaleństwo!

Na razie się nie zamierzam w ogóle ograniczać! Jeszcze niedawno byliśmy na Śnieżce gdzie dostanie mi się zaprotezowanie nie wykluczyło tej przyjemności!

To będzie ten może jeszcze nie Mercedes o którym mówiłem - najpierw nauczmy się chodzić na "Maluchu" potem będziemy myśleć o Mercedesie - ale już na bank klasa średnia :)

Każdy mały wkład się dla mnie liczy. Z góry dziękuję za pomoc!!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 80

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 300 zrzutek

i zebrali

809 077 810 zł

A ty na co dziś zbierasz?