id: s888u5

Alerta Team przygotowuje Szlachetną Paczkę dla Rodziny (rodzice + córka)

Alerta Team przygotowuje Szlachetną Paczkę dla Rodziny (rodzice + córka)

1 770 zł 
z 2 000 zł
88%
4 dni do końca
13 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

To już taka nasza mała wielka tradycja! Alerta ponownie wspiera działania Szlachetnej Paczki.

Pomagamy innym, bo lubimy pomagać :) a okres Świąt Bożego Narodzenia to czas magiczny i bardzo wyjątkowy, pragniemy sprawić by i w tym roku pojawiło się kilka uśmiechów więcej!


Żeby skompletować pomoc dla wybranej przez nas Rodziny, trzeba podjąć spory wysiłek.

Doskonale wiemy też, że w Zespole jest największa siła. Wierzymy że dołączycie do nas i wesprzecie naszą inicjatywę!

 

Jeżeli ktoś z Was ma możliwość i chęć pomóc finansowo potrzebującej Rodzinie poprzez wpłatę dowolnej kwoty na zakup rzeczy do paczki – będziemy niezmiernie wdzięczni.


Poczujcie razem z nami moc pomagania!


Szlachetną Paczkę przekazujemy Naszej Rodzinie w tzw. Weekend Cudów, czyli w tym roku 11-12 grudnia. Spieszmy się pomagać!


Wierzymy, że razem możemy zdziałać wiele dobrego i sprawić, że czyjeś święta staną się piękniejsze i jeszcze bardziej wyjątkowe!


Oczywiście będziemy Was informować o efektach tej zrzutki – ile zebraliśmy i co kupiliśmy do Szlachetnej Paczki dla Naszej Rodziny. Sprawdzajcie nasz facebook'owy profil Alerta.pl: https://www.facebook.com/alerta.szkolenia.uprawnienia.bhpZapraszamy Was, jako Przyjaciół i Sympatyków Alerty, do podjęcia się wspólnej, świątecznej inicjatywy i wsparcia Pani Agnieszki, Pana Roberta i 9-letniej Amelki.


Na co dzień Pani Agnieszka zajmuje się swoją córką Amelią, która zmaga się z zespołem Aspergera oraz szeregiem innych fobii, w tym lęku separacyjnego z mamą, co uniemożliwia podjęcie pracy przez Panią Agnieszkę. Dziewczynka ma nauczanie domowe w związku z trudnościami społecznymi. Dodatkowo Pani Agnieszka zajmuje się swoją schorowaną matką, tata Amelki pracuje dorywczo. Ogół problemów Rodziny wiąże się z dużymi kosztami związanymi z leczeniem córki oraz zapewnieniem jej odpowiednich warunków. Dziewczynka m.in. zmaga się z neofobią żywieniową, czyli lękiem przed nieznanym pokarmem, dlatego u dziewczynki dominuje żywność niemowlęca, która jest bardzo kosztowna. Dodatkowo dziewczyna ma też typową dla autyzmu wybiórczość pokarmową. Pan Robert, tata Amelii stara się podejmować prace dorywcze w celu zapewnienia lepszego bytu Rodzinie i jak najlepszych warunków rozwojowych dla Amelii.


Amelia ma ogromny potencjał językowy, sama uczyła się japońskiego, a teraz jej celem jest nauka języka hiszpańskiego, jednak z przyczyn finansowych jest to niemożliwe. Pani Agnieszka z wykształcenia jest związana z antropologią kulturową, posiada dodatkowo umiejętności informatyczne i plastyczne, więc posiada duży potencjał, który ograniczony jest przez lęk separacyjny córki. Pan Robert z wykształcenia jest elektromechanikiem, jednak pracuje w branży budowlanej. Pani Agnieszka, wraz z Panem Robertem marzą o tym, by przełamać lęk separacyjny córki, aby ta mogła w pewnym stopniu sama funkcjonować. Pani Agnieszka bardzo chciałaby wrócić do pracy, by móc dalej realizować siebie i rozwijać swoje talenty.


Trzy kluczowe potrzeby Rodziny to:

1. Żywność – odciąży budżet Rodziny.

2. Laptop – najprostszy – umożliwi dziewczynce naukę i rozwój.

3. Książki, albumy o Azji – Amelia bardzo interesuje się Azją, już w wieku 5 lat znajdowała błędy w książkach tego typu dla dzieci, interesują ją książki i albumy przeznaczone dla starszych dzieci/dorosłych. Pragnie rozwijać swoją pasję i pogłębiać wiedzę.


Będziemy Wam wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą cegiełkę dołożoną do wspólnego dzieła świątecznej pomocy! Zapraszamy Was do udziału w Szlachetnej Paczce z Alertą!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 13

ES
Ewa Służałek
50 zł
MN
Marcin N
50 zł
 
Dane ukryte
70 zł
D
Darek
100 zł
I
Izabela
100 zł
JT
JOTAR
50 zł
 
Dane ukryte
300 zł
DP
Damian
100 zł
MD
Mieczysław D
100 zł
ID
Iwona D.
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

774 631 zrzutek

i zebrali

574 395 889 zł

A ty na co dziś zbierasz?