id: s8vmgx

Pomoc prawna dla poszkodowanych po wypadku samochodowym oraz leczenie

Pomoc prawna dla poszkodowanych po wypadku samochodowym oraz leczenie

Nasi użytkownicy założyli 1 188 761 zrzutek i zebrali 1 252 097 692 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Dzień dobry !

  Długo nic nie pisaliśmy ale nie dlatego, że nie mamy o czym - u nas dzieje się dużo, bardzo dużo.


  Mąż podjął rehabilitację nogi, która została uszkodzona podczas wypadku a mianowicie uszkodzenie gęsiej stópki. Nadal jesteśmy pod opieką psychologów. Mamy również wyznaczony termin naprawy uszkodzonych zębów u męża. Męża czeka również dalsze podjęcie rehabilitacji na kręgosłup, który niestety boli go do dnia dzisiejszego.


  Synek jest pod opieką stomatologa, fizjoterapeuty. Czeka go również wizyta u neurologa, laryngologa oraz u chirurga twarzowo-szczękowego.


  Do tego dochodzą koszta związane z całym procesem sądowy.


  Dziękujemy Państwu za każdą pomoc. Dzięki Wam mamy siłę walczyć o powrót do zdrowia psychicznego jak i fizycznego.

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dnia 01.04.2024 roku o godzinie 15:25 nasze życie wywróciło się do góry nogami.

Tego dnia wraz z mężem oraz 4 letnim synem Dawidem wybraliśmy się do moich rodziców na Świąteczny Poniedziałkowy obiad, niestety tam nie dotarliśmy :(

Gdy byliśmy zaledwie 100 metrów od domu rodziców, pijany kierowca z potężną siłą uderzył busem w drzewo, następnie odbił się od niego i wjechał prosto w nas idących prawidłowo chodnikiem.

Nie zdążyliśmy zareagować, nie można było nic zrobić. Widziałam tylko jak bus zmiótł z chodnika mojego syna, który jechał autkiem elektrycznym wraz z idącym mężem.


W wyniku wypadku mój mąż został zabrany karetką do szpitala w Elblągu. Obrażenia jakie doznał: złamanie zębów, stłuczony bark, ogólne stłuczenie ciała, stłuczenie dolnego odcinka kręgosłupa.

Syn został zabrany helikopterem LPR do Szpitala w Olsztynie. Obrażenia jakie doznał: rozcięcie pod okiem, bardzo mocno zostało potłuczone jego ciało. Na dzień dzisiejszy ma problem z jedzeniem, ponieważ jego usta są spuchnięte i nie może ich otworzyć, nie widzi dobrze na prawo oko, ponieważ jest zapuchnięte. Ucierpiała najbardziej prawa strona, nie może również dobrze chodzić, ponieważ nóżka jest bardzo mocno potłuczona i utrudnia mu jakikolwiek ruch. W Szpitalu rozwinęła się również infekcja, która wymaga leczenia antybiotykiem.


Człowiek, który nam to zrobił od 2017 roku posiada zakaz prowadzenia pojazdów ZA JAZDĘ PO PIJANEMU.Zwracamy się z ogromną prośbą do ludzi, potrzebujemy środków finansowych. Priorytetem dla nas jest teraz powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego. Potrzebujemy pieniędzy na pomoc prawną oraz psychologów dla całej trójki. Dla takiego małego dziecka, jest to ogromna trauma zwiazana z całym wydarzeniem. Niestety z tym wiążą się bardzo duże nakłady finansowe. Ponadto syna oraz męża czeka długotrwała rehabilitacja oraz zabiegi w związku z obrażeniami, które posiadają.DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ I OKAZANĄ NAM POMOC. JEST TO DLA NAS BARDZO CIĘŻKI CZAS I NIEWYOBRAŻALNA TRAGEDIA.Więcej informacji o wypadku:

Jechał pijany, bez uprawnień, potrącił rodzinę z dzieckiem. Sąd nie zgodził się na areszt dla 27-latka (tvn24.pl)


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Pomagaj organizatorowi zrzutki jeszcze bardziej!

Dodaj swoją ofertę/licytację - Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę. Czytaj więcej.

Nieaktywne
Dla dzieci • Akcesoria dla dzieci • Bezpieczeństwo
Rożek niemowlęcy
Firma Lulankowe wystawia na licytację rożek niemowlęcy wykonany z materiału VELVET w pięknym, beżowym kolorze. Produkt jest wykonany z materiału najwy...

Cena końcowa

65 zł

Ilość licytujących: 1

Zakończona

Wpłaty 199

preloader