id: s9863p

3maliny szyją z sercem

3maliny szyją z sercem

Nasi użytkownicy założyli 1 177 584 zrzutki i zebrali 1 230 238 428 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności13

  • Już 70% !!!!! Jesteście cudowni!! To dzięki Wam nauczymy kolejne osoby samobadania piersi! To dzięki Wam zostaną uszyte kolejne poduchy, torebki! To Wasza dobroć ogrzeje pacjentów podczas chemioterapii ????????
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Fundacja 3maliny zrodziła się w naszych głowach w 2018 roku. Wtedy zaangażowałyśmy się w projekt "serce od serca", który rozlał swoje bicie na całą Polskę. Pomysł szycia poduszek w kształcie serc zrodził się w 2001 r., kiedy Janet Kramer - Mai, pielęgniarka onkologiczna zachorowała na raka piersi. Jej ciotki uszyły jej taką właśnie poduszkę. Po blisko 20 latach pomysł zawitał do Polski dzięki Stowarzyszeniu Polskiego Patchworku. W ramach projektu "Serce od Serca" uszyto przez ostatni rok blisko 12 tyś serc w całej Polsce.


bf18625e7296a6f3.jpeg


Poduszka w kształcie serca łagodzi ból, wspomaga przepływ limfy i samą rehabilitację. Serca sprawiły, że każdego dnia poznawałyśmy ludzi o wielkim zaangażowaniu w szycie serc. Jednocześnie nabierałyśmy przekonania, że promowanie nauki samobadania piersi stanie się naszym kolejnym celem. Ponad 60 szkół, które zaangażowały się w szycie serc udowodniły nam, jak wiele osób chce tak samo, jak my pomagać osobom chorym na raka piersi.


Dzięki udziałowi w naszych eventach samych pacjentów zaczęłyśmy również szycie torebek na butelki redona. Dzięki torebce pacjent po mastektomii wychodzi z butelką redona schowaną do kolorowego materiału. I tak postała Fundacja 3maliny.


y539fa55791bea04.jpeg


Zaczniemy zaraz szycie z naszą malinową rodziną lapquility dla pacjentów, którzy leżą przez parę godzin na chemii. Mamy jeszcze jedno marzenie - promocja profilaktyki za pomocą gadżetów. Zima idzie wielkimi krokami. Uszyjmy razem termofory z grafiką samobadania piersi. I tutaj potrzebujemy kolejnych malinowych aniołów, którzy razem z nami będą szyć serca, torebki i lapquility.


Przeszłyśmy do ostatniego etapu ubiegania się o grant Funduszu Inicjowania Rozwoju. Tą ostatnią prostą jest zbiórka 10% wartości dofinansowania. Przez ostatni rok szyło z nami ponad 60 pomorskich szkół, wiele osób prywatnych, pacjentów i ich bliskich. Wierzymy, że i ten cel dzięki malinowym wolontariuszom i przyjaciołom uda nam się osiągnąć.


na72e47374c4d83b.png


m0c9599be58bbf7a.jpeg


*(rocznie na raka piersi choruje 18 tyś. osób w Polsce, ok 9 tyś. musi mieć wykonaną mastektomię, 1% mężczyzn również choruje na raka piersi).

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 9

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Malinowa tapeta na pulpit
Od teraz jesteś częścią trzech malin. Miej nas w sercu i na ekranie. Wyślemy tapetę po zakończeniu kampanii.
5 zł
Zakończona
Inne
Malinowa naszywka na ubranie
Witamy w malinowej rodzinie. Noś nas każdego dnia na sercu. Nagroda do odebrania w Gdańsku w pracowni Koty Na Płoty. Jeśli chcesz, żebyśmy wysłały ją ...
15 zł

Kupione 7

Zakończona
Inne
Breloczek z maliną
Przyczep malinę do kluczy :) Nagroda do odebrania w Gdańsku w pracowni Koty Na Płoty. Jeśli chcesz, żebyśmy wysłały ją pocztą skontaktuj się z nami.
25 zł

Kupione 8

Zakończona
Inne
Portfelik z malinami
Zbieraj grosiki w malinowym portfeliku. Nagroda do odebrania w Gdańsku w pracowni Koty Na Płoty. Jeśli chcesz, żebyśmy wysłały ją pocztą skontaktuj si...
45 zł

Kupione 8

Zakończona
Inne
Szkolenie z pierwszej pomocy
Naucz się pierwszej pomocy z zespołem ratowników AID. Termin szkolenia zostanie ustalony ze wszystkimi chętnymi. Miejsce szkolenia: Gdańsk.
50 zł

Kupione 3 z 10

Zakończona
Inne
Termofor z instrukcją samobadania piersi
Idzie zima, więc termofor przyda się do ogrzania rączek i brzuszków. Przy okazji będzie Ci przypominać, że warto zadbać o samobadanie piersi. Nagroda ...
60 zł

Kupione 10

Zakończona
Inne
ABC szycia
Zacznij swoją przygodę z szyciem na kursie ABC szycia w pracowni Koty Na Płoty w Gdańsku. Terminy od lutego 2020 do grudnia 2020 - szczegóły do ustal...
120 zł

Kupione 1 z 10

Zakończona
Inne
Malinowy niezbędnik - najlepszy wybór
Najbardziej opłacalny, super ekstra zestaw malinowych gadżetów. Obwieś się malinami od stóp do głów. Zostań vipowskim mistrzem wspierania fundacji. Do...
140 zł
Zakończona

Wpłaty 68

 
Dane ukryte
150 zł
AR
Aleksandra Rostek
150 zł
AG
Agata Garbowska
140 zł
DK
Dariusz Kostrzewa
120 zł
EZ
Elżbieta Zeman
100 zł
MC
Magdalena Cichańska
100 zł
RA
RAFAŁ
100 zł
MN
Monika Nowaczyk
100 zł
IF
Isaura Felcenloben
100 zł
BK
Barbara Kubica-Daniel
80 zł
Zobacz więcej