id: s9wd9d

Zbiórka na pomoc i utrzymanie Ukraińców z Chałkowa

Zbiórka na pomoc i utrzymanie Ukraińców z Chałkowa

Nasi użytkownicy założyli 1 036 223 zrzutki i zebrali 1 104 717 508 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbiórka na utrzymanie i powrót na Ukrainę osób z Chałkowa.

 

Zbiorka powstała z inicjatywy mieszkańców  Chałkowa, którzy są w kontakcie telefonicznym i na co dzień w miarę własnych możliwości  pomagają osobom z Ukrainy . Osoby te  chorują na Koronawirusa i utknęły bez pieniędzy i jedzenia w Chałkowie. Wielu z nich pozostawiło rodziny i dzieci bez środków do życia na Ukrainie. Nie ma jasnej informacji, kiedy osoby te będą mogły wyjechać. Możliwe, że będzie to okres kilku tygodni lub miesięcy, wtedy gdy wszyscy uzyskają negatywne wyniki testu na koronawirusa. Sytuacja w jakiej się znaleźli jest źródłem ogromnego stresu dla nich, a także ich rodzin, które  na Ukrainie czekają na swoich bliskich, którzy wyjechali „za chlebem”. W  niektórych sytuacjach byli to jedyni żywiciele rodziny.

 Wielokrotnie ludzie pokazywali, że mają wielkie serca. 

Wierzymy, że tak będzie i tym razem. POMÓZMY !!!

Potrzeb jest dużo. Wiele osób na bieżąco dostarcza pożywienie i  środki czystości.  Za pieniądze ze zbiórki pokryte będą koszty jedzenia, leków, art. chemicznych, gazu,koszty połaczeń telefonicznych....

Jeśli środków pozostanie  przekażemy je rodzinom na Ukrainie. Nadzór nad rozliczeniem zbiórki przekazujemy Gminie Lipie oraz MOPS-owi.

Mieszkańcy Chałkowa


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 129

 
Dane ukryte
1 080 zł
AN
Ks. Franciszek Błasik
500 zł
CS
CEDEPE SP Z O.O.
500 zł
AK
Anna Kwiatkowska
250 zł
KH
Kazimiera Hałka
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dziś nowy Minister Zdrowia zmienił przepisy i po 10 dniach kwarantanny, można wrócić do pracy, jeśli nie ma objawów choroby. A przypuszczam, że nikt nie ma objawów i został uwieziony tak jak wielu Polaków. Nie jestem pewna, kto wydaje decyzję o zwolnieniu z kwarantanny, chyba zwykły lekarz z przychodni. Dowiadujcie się i wracajcie do pracy! Powodzenia!

  1 zł
  • Katarzyna Cieśla

   Niestety nie mamy na to wpływu ja jako organizator zbiórki , przekazałam dziś zebrana kwote obywatela Ukrainy i prosiłabym aby już nie wpłacać z czego z całego serca ciężko mi podjąć taka decyzje ale zostałam bez wyjścia .

  • Katarzyna Cieśla

   Katarzyna Cieśla obywatele Ukrainy dziękują darczyńca i kwota jaka uzbieraliśmy wspólnie ❤️Zapewni im bilety do domu bądź podstawy zapas gotówki na tzw ,,START” dziękuje z całego serca pozdrawiam Katarzyna Ciesla

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Życzę wszystkim poszkodowanym szybkiego powrotu do zdrowia i do rodzin, i żeby Janusz Biznesu™ odpowiedzialny za tę sytuację nie mógł się publicznie pokazać w swojej wsi za to, jak Was potraktował.

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Oby szybko ten cyrk z epidemią się skończył! Rząd zrzuca odpowiedzialność za pracowników na pracodawców i zabrania im prowadzić działalność zarobkową.

  25 zł
 • Slavik Filip

  Bardzo wam dziękujemy za pomoc, jesteśmy wam bardzo wdzięczni, niech Bóg was błogosławi