id: safr2h

Wsparcie dla podkarpackich szpitali- etap I- zakup przyłbic

Wsparcie dla podkarpackich szpitali- etap I- zakup przyłbic

Opis zrzutki

Świat toczy walkę z nowym wirusem, który z dnia na dzień rozprzestrzenia się coraz bardziej i zbiera coraz to większe żniwo. Z dnia na dzień rośnie zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej, które w dobie kryzysu są na wagę złota. Codziennie w podkarpackich szpitalach zużywane są tysiące rękawiczek. My jednak nie poddajemy się- zostając w domu, chcemy wspierać tych którzy stają czoło w czoło z nowym zagrożeniem.  


#Tarcza dla medyka to inicjatywa podjęta przez różne stowarzyszenia, m.in. Młodzież Wszechpolską. Jej celem jest zbiórka niezbędnych środków ochrony osobistej dla personelu medycznego- lekarze, pielęgniarki, ratownicy, wolontariusze, nasi bliscy i znajomi, walczą na pierwszym froncie z koronawirusem.


Pierwszym krokiem naszej zbiórki jest uzbieranie kwoty którą przeznaczymy na zakup 70 przyłbic: 20 przyłbic zwykłych-6 zł/sztukę oraz 50 przyłbic lepszych-34zł/sztukę, oraz dostawa. Rynek sprzętu medycznego pustoszeje, dlatego planujemy zakupić przyłbice u różnych producentów tyle ile się da, dlatego podajemy różnicę cenową u różnych producentów. Zakupione materiały przeznaczymy do szpitali o podwyższonej gotowości do przyjmowania pacjentów z podejrzeniem COVID-19, mającym w swojej strukturze Oddział Obserwacyjno- Zakaźny. Takim szpitalem jest m.in. Szpital Wojewódzki w Przemyślu. 

Nie dopuśćmy do masowych zakażeń naszych bohaterów! Już dziś dołącz do naszej akcji i przyczyń się do walki z koronawirusem!

Razem możemy więcej! 

Wpłacający 61

MP
Marcin Pańczak
200 zł
D
Dawid Turysta
100 zł
JK
Jacek Kumik
100 zł
PW
Polewka Wiesława
100 zł
K
Kinga
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KK
Kamil KRUK
50 zł
EF
Ewa Fudali
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • KK
    Kamil KRUK

    Szacunek za pomysł, trzymam kciuki że uda Wam się uzbierać szekle, i pomożecie ratownikom

    50 zł
  • Jakub G

    Wspieram projekt #TarczaDlaMedyka Polecam film na youtube: KORONAWIRUS i co teraz? | NIESAMOWITA ANIMACJA na youtube

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

627 413 zrzutek

i zebrali

378 044 022 zł

A ty na co dziś zbierasz?