id: 8m78y9

Samochód do pracy zawodowej.

Samochód do pracy zawodowej.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 056 zł 
z 15 000 zł
7%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

  • Dziękuję wszystkim za pomoc i udział w zrzutce. Kwota, którą uzbierałem oraz kwota, którą wziąłem w dług, pomogłi mi częściowo naprawić zepsuty samochód. Mam możliwość dalej pracować, dla tego zrzutka jest zamknięta. 
    Dziękuję wszystkim za wsparcie!!!!
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam. Jestem chory na raka nosa i gardła. Staram się walczyć z chorobą i jednocześnie pracować by utrzymać rodzinę. Niestety życie stawia przede mną kolejne wyzwania. Na autostradzie spłąnął mój samochód, który był moim jedynym źródłem zarobkowym gdyż pracuję jako taksówkarz. Został on kupiony na kredyt, dlatego poza rodziną muszę spłacać pożyczkę. Ze względu na brak możliwości pracy muszę poprosić o wsparcie na kupno używanego auta, a tym samym możliwość przeżycia mojej rodziny w tych ciężkich czasach. Wielu może powiedzieć, że wystarczy zmienić pracę i mógłby mieć rację, jednak będąc chorym na raka nie mogę pozwolić sobie na każdy rodzaj pracy. Poza tym rachunki, kredyt i wyżywienie rodziny nie pozwala mi na czasochłonne przebranżowienie. Mam nadzieję, że znajdą się osoby rozumiejącą moją sytuację. Każda złotówka pomoże i dziękuję za wszelką pomoc.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 268 zrzutek

i zebrali

810 628 614 zł

A ty na co dziś zbierasz?